reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Megami, z tego co piszesz to M zabkuje tak jak moj, dziasla normalne, nie slini sie. Tzn moj sie slini I mu sie czasem tak chlusnie ale zazwyczaj polyka I nawet nie pitrzebuje za bardzo sliniaka I moze Stad te sraki.

Zdrowka dla wszystkich chorujacych!
 
reklama
Lila przy jedynkach dolnych ząbkowała bezobjawowo, ale teraz jak ida jej 4 na górze to aż się przeziębiła:baffled:
O kupach nie wspomnę, bo chyba milion dziennie robiła.
Na szczęście już jest lepiej, przeziębienie mija, kup już też tylu nie ma, a zabki widzę, że lada chwila wyjdą.
Jedną dwójkę na górze już ma :)

U nas tez niedługo będzie nowy domownik - koszatniczka :p
Nikola ma za tydzień urodziny i już dawno Ł jej zwierzątko obiecał.
Już nawet była w sklepie sobie wybrać ;)

Lili dopiero co wstała a już mi bajzlu narobiła.
Standardowo powyciągała włóczki z szafki, bo po co mają sobie spokojnie leżeć.
Są już tak poplątane, że nie wiem czy mi życia starczy żeby je rozplątać.
No i gadzina mała ciągle na nogi wstaje, próbuje nawet powoli jakieś kroczki przy meblach robić, ale na razie średnio jej to wychodzi.
 
dziendobry!
jak ze dobrze sie dla nas zaczął - moj syn obudzil sie o 6 ale po butli mleka poszedl jeszcze spac i dzien zaczelismy o 9 :-)

Tymek sie slini od 4 miesiaca zycia i przyznam ze jest to wkurzajace ;-)

Co dajecie dzieciaczka na sniadanie? Bo mi juz pomyslow brakuje - kaszka, owsianka, placuszki, jajecznica a co jeszcze?
 
Licja,ja daje kasze,w żłobku też zazwyczaj kasza.Jagoda też wczoraj i dzisiaj ładnie spała,dzisiaj ją o 8 budziłam do żłobka.lekarka twierdzi że to nie zeby...ale kup też dużo robi,dzisiajbyły już 2 przez sen wiec nie wiem...
 
Alicja jakoś specjalnie się nie slini ;)

BADA Gniewko mistrz :D

EDYTA oj Lili po prostu dba o to żebyś miała co robić :D

LICJA też zawsze mam problem ze śniadaniem [emoji14] U nas ostatnio królują jogurty ;)


Moja wstała o 8:30 godzinkę aktywności i teraz sobie śpi znowu :D ale u nas to norma rano lubimy sobie pospać ;)


Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Miłego :happy: u nas pada i to porządnie :-(

Femme to trzeba korzystać :-) i spać ,mój łobuz też śpi, zwykle 2 h po spania nocnym pada,ale później w południe śpi ok. 40-60 minut i już do kąpieli szaleje,czyli jakieś 6 h

Gniewko ma 4 wielkie,nabrzmiałe gule w buzi lekarka twierdzi,że 4 trzonowe na raz się przebijają:sorry: długo im schodzi,bo już przeszło miesiąc
 
O kurde dziewczyny, ja to jakaś zacofana jestem... U nas codziennie na śniadanie i kolacje kasza, na drugie śniadanie i podwieczorek mleko i obiad normalnie... Muszę znowu poczytać co dokładnie można dawać w większych ilościach, bo nie ogarniam w ostatnim czasie :-(
 
reklama
Do góry