reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Tymon waży jakieś 10kg a ubranka to od jakiegoś czasu 80, zębów ma 6 (dwa na dole i cztery u góry) wyszły już jakieś 2 miesiące temu i nie widać żeby wychodziło coś dalej ;) a ślinienia z ząbkowaniem nie łącze w ogóle bo on to ślini się non stop - a no i też pluje! Ale to podczas jedzenia jak już sie naje i tak jak Stachu cieszy się z tego niesamowicie.

Doggi powodzenia w diecie!

Bada uważam tak jak dziewczyny tylko sie cieszyć z postępów Gniewka :) super że Antoś już zdrowy.
 
reklama
Ale sie forum rozhulalo :) Moj nosi ciuchy na 80 I sa jak ulal.
A ja nie kumam o co moze komus chodzic z chwaleniem sie. Kazde dziecko jest inne, kazde robi swoje w swoim czasie, mnie to zupelnie nie rusza. Moze glupio to zabrzmi, ale czy czuje sie dumna, ze moj syn zaczal chodzic albo ma jakies tam zeby? Nie. Kazde dziecko w koncu chodzi, mowi, klaszcze I ma zeby, wiec nie kumam tego porownywania ani tym bardziej ze ktos moze byc zazdrosny czy urazony bo czyjes dziecko cos zrobilo wczesniej niz jego.

Doggi, dobrze ze juz masz diagnoze, przynajmnuej bedzie z gorki. U mojej siostry latami trwAlo zdiagnozowanie pcos I ile sie biedna nameczyla :(
 
U nas ślinienie jak u pittbulla :D Kupska 3-4 dziennie. Na śniadanie , 2 śniadanie i kolację mleko. Na obiad-obiad, na podwieczorek jogurty, W między czasie odemnie podje coś a to troszke jaglanki na spróbowanie, jajecznicy-ale tych rzeczy nie je tak zeby się najeśc, tylko próbuje.
 
Witam się i ja. Jestem, jestem ale zalatana między pracą a domem.
U nas wszystko ok. Franek ma 3 zęby i idą mu następne. Raczkuje jak wariat i dziś pierwszy raz wstał sam. Chwale się a co! Wolno mi :p
Waży ponad 8 kg i ma 71 cm, poza tym pucus z niego.
Reszta moich synów trenuje i trenuje :D
 
Moja spała do 9 nowego czasu wiec nie narzekam [emoji14]

Ja siedzę w komisji wyborczej dzisiaj wiec długi dzień i dużo leczenia przede mną ;)


Czy wasze dzieci też tak dużo jedzą jeżeli chodzi o porcję jednorazowe? Moja np zjada cały talerz zupy... :O

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
To Gniewko o 5:50 nowego czasu wstał :-p

Femme ja już nie raz pisałam,że G zjada po kilka łyżeczek lub widelców i więcej nie chce, w życiu miseczki zupy nie zjadł :sorry: degustator mi rośnie
 
reklama
Do góry