reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Miłego dzionka :happy: co za cisza tu panuje :-p

Gniewkowi przebił się pierwszy trzonowiec, reszta jest na granicy przebicia,śpi okropnie znowu :sorry: ale mu wybaczam

Przed wczoraj skończyliśmy 10 m ,ale ten czas zasuwa :tak: G już nie chodzi a pędzi ,cudnie wygląda taki malec na 2 nogach :-D zaczął zakładać krążki na pałąk (taka piramidka ) i wszystko zamyka i otwiera,celuje korkiem na butelkę itp. Co chwila coś nowego
Po 3 tygodniach minął mu katar,ale jeszcze troszkę kaszle
Zdrówka dla wszystkich :happy: Wczoraj byliśmy na pogrzebie kolegi i bardzo to przykre jak młodzi ludzie umierają,tak jakoś nas to bardziej rusza i dotyczy :-(
 
reklama
Hejka, u nas powoli wszystko jak na razie. Młody daje mi popalić w nocy, wybija 1:30 a on płacz jakby go ze skóry obdzierali, nie pomaga, że go wezmę do nas do łóżka, tylko na rękach śpi, nawet usiąść nie mogę, bo ryczy... Nie wiem o co chodzi, to już któraś noc z rzędu. I do rana co chwile się budzi i płacze, mimo że już śpi z nami. Najgorsze to to, że u mojego W nie zaśnie, drze się jeszcze bardziej, tylko u mnie się uspokaja, masakra jakaś.
Nie wiem już czym smarować mu wargi, bo ma strasznie suche, przygryza gornymi jedynkami i krew mu leci, albo tylko się w coś uderzy, zaraz warga rozcieta i krew się leje.
Mam nadzieję, że u Was lepiej :-)
 
U nas pierwszy ząb w koncu wychodzi,czuc już pod palcem.przez 2 dni marudziła tylko troche i przeszło.ale dzisia w nocy obudziła sie o 1.30 i chciała sie bawić.przez ponad godzine nie umiałam jej uśpić,masakra.
 
U nas już 6 zębów i śmieje się w głos, bo czekaliśmy na prawą górną dwójkę, a cichaczem wyszła, ale... DOLNA :-D

Igi nawet zabkowac musi poza schematem :-D
 
Bada graty trzonowca, łoł nieźle :-):-)
M to z tego patyka zrzuca kółka heh to jego ulubiona zabawa ostatnio i rzuca tymi kółkami, a ma niezłą radochę jak je nakręcam i bączka robią :-) oczywiście próbuje ale to wyższa szkoła jazdy. I piłkę lubi. Rzuca i łapie. Tzn rzuca się na nią jak rasowy bramkarz :-D:-D

U nas smogownia, siedzimy w domu. Wychodzę tylko do przedszkola. Dziewczyny przez to ciągle kaszel mają. Młody dziś miał akcję taką w nocy, aż myślałam, że zaraz na pogotowie pojadę. Zasnęliśmy dopiero po 4. Ale mu przeszło, inhalujemy się ;-)

Nulini dobrze :-) Co będzie z prądem przez całe życie, musi się wyróżniać :-D
 
mi przeszła przez głowe mysl o zakupie nocnika, ale Tymkowi ciezko jest dluzej usiedziec w jednym miejsu wiec jeszcze sobie daruje. Kupa w majtach mu nie przeszkadza ale widac kiedy ja robi bo nieruchomieje na chwile ;)
Tymon niedawno skonczyl 9mcy i kurcze nie mam pojecia kiedy to zleciało. Ulubione zabawki to piłki i auta - typowy chłopak ;) jeśli chodzi o nakładanie do w gre wchodzi tylko zamykanie niekapka (lovi 360), kółka z tego patyka jak u megami służą do rzucania ;)

Kasia może za mało wody Miłoszowi dajesz i dlatego ma takie suche ustka?

Suseł gratki ząbka :)

Bada współczuje śmierci kolegi ,mi pod koniec sierpnia w wypadku samochodowym zgineła koleżanka ze studiów - straszna tragedia jechała z synkiem (styczniowy jak nasze maluchy) i też zmarł. Strasznie mnie to męczy cały czas.
 
Ostatnia edycja:
Licja przykro mi :-( takie tragedie długo potrafią w nas siedzieć

Megami w takim razie zdrówka dla Was :happy: podobnież u Was smog największy

Gratki ząbków,może jak już po wychodzą to się wyśpimy :-D
 
Hej :)

Ja dzisiaj wyprawialam Ninie imprezę urodzinową dla kolegów/koleżanek było 10 dzieci, ciesze się że to już za mną :-D ale ogólnie pełen sukces wszyscy dobrze się bawili obyło się bez kłótni i bijatyk wiec brawo ja :-D za animatora robiłam i wymyślalam im zabawy co by za głupich pomysłów nie mieli ;) no i mam 7 latke w domu... Jak to minęło!

Co do nocnika póki co leży w piwnicy ;)


BADA ten twój Gniewko to niesamowity! Ale chłopak pędzi ze wszystkim :)

KASIA nie ciekawie z tymi nocami współczuję :/ no i & żeby to było chwilowe


Megami zdrówka dla was!
 
reklama
Nulini raczej nie dodam ,bo raz, że nigdy nie umieszczałam nigdzie filmików i nie bardzo potrafię.A dwa,że nie chcę ,jak będę miała chwilę i będę pamiętać to wyślę Ci na mejla,chyba jest Twój adres na zamkniętym :-)
Ostatnio nie włączam lapka tylko korzystam tylko z telefonu,bo Gniewko tak nawala, ciągnie,wyłącza i długo by przy nim nie podziałał .
Byliśmy dzisiaj we Wrocławiu u taty w szpitalu i na wystawie Lego na stadionie, widzieliśmy mega Titanica z klocków :tak:

Sto lat dla Niny :D
 
Do góry