reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Licja, smutne to. Ze starszymi osobami jakos tak czlowiek mysli ze nas to jeszcze nie dotyczy, a kiedy mloda osoba umiera to potem dlugo nie mozna sie otrzasnac :(

Nulini taki maly wyglada tak samo jak taki wiekszy, tyle ze inne gabaryty.

Bada, moj mi wydlubuje przyciski z klawiatury :mad: Kiedys gdzies widzialam demota jak wyglada praca przy kompie z domu z malym dzieckiem. Bede musiala sobie taka twierdze zbudowac ;)
 
reklama
Myślałam, że będę miała sporo nadrabiania a tu cisza ;)

Ł w robocie, a my z Robem siedzimy i wcinamy sniadanko:)
Małemu się zatrzymały póki co zeby. Mówi Tata, daj, dziś A jak mówienie powiedz mama to się śmieje ;)

To tyle co u nas :)
 
Miłego dzionka :happy:

Moje dziecko jak zwykle mnie zaskoczyło, ja obserwuje u niego w paszczy te wyżynające się czwórki (są już przebite dwie) a on już ma wielki ząb z tyłu na górze po prawej:szok: nie jestem pewna czy to 5 czy 6 bo jest daleko z tyłu.Czyli na dziś dzień ma 11 :rofl2:
Poza tym jest niegrzeczny, okłada mnie po twarzy i bardzo jest z tego zadowolony, mówienie " nie wolno" nie pomaga :no: łobuz jaki mądry taki niedobry
Pogoda przygnębiająca ,ciemno i nic się człowiekowi nie chce
 
Bada raczej 5 bo mleczne to chyba tylko do 5,6 stałe wychodzą jako pierwsze stałe.my wracamy z gór,pogoda słababyła ale i tak wyjazd udany.dziewczyny super spały wiec odpoczeliśmy chociaż...
 
Hej dziewczyny , dawno nie było mnie na forum :-( najpierw młody złapał kolejną paskudną infekcję, katar, kaszel
temperatura pod 40 stopni prawie tydzień i nie mogliśmy jej wogóle zbić na 2 godziny działały środki, a później znów to samo. Do szpitala nas nie przyjęli, bo uważali , że nie ma zagrożenia życia (porażka) dwa razy byliśmy w szpitalu na IP, dostaliśmy końską dawkę antybiotyku i wystali mnie do domu z dzieckiem przelewającym się przez ręce.
chwała Bogu, że się nie zgodziłam na niego, bo crp miał 1 i wszystkie inne wyniki były ok - badania które sama zrobiłam dziecku , bo szpitalu nie widzieli takiej konieczności, akurat wypadło to w weekend, więc w poniedziałek popędziliśmy do naszej lekarki i wizualnie wyglądało na anginę , ale wyniki świadczyły o infekcji wirusowej. Później dotał paskudnej wysypki i się okazało, że to nie żadna angina tylko mononukleoza. I tak się bujaliśmy przez mniej więcej 4 tygodznie. Teraz już powoli młody dochodzi do siebie. Zaczyna stawiać pierwsze kroki.
Póki co u nas ząbków sztuk 5 i ani śladu kolejnych :) No i waga ruszyła dobiliśmy już 10 kg i wrostu 78 cm.
Teraz jak już się powoli wszystko wyciszyło postaram się być na bieżąco :)
 
Udanego weekendu babeczki:-)

My dziś mamy randkę z moim mężem :happy:z okazji 15 lat razem:tak: idziemy na obiad i do kina na Listy do M 2
Chłopcy zostają z jedną babcią 3 h i z drugą tyle samo co by było sprawiedliwie
Gniewko wreszcie się rozgadał :tak:
 
BADA udanej randki! ;)


Zuzanna o matko :( zdrówka dla was, dobrze że już mały (nie taki mały bo kawał chłopa już :D) dochodzi do siebie


Hej ;)
Pogoda paskudna :/ nie ma co robić, wiec lenilismy się w domu większość tygodnia :) Kuba miał długi weekend wiec trochę czasu spędziliśmy razem sobie. A tak to szukamy mieszkania bo dość mam już wynajmowania ale to nie takie łatwe coś znaleźć :/ dzisiaj na 12 idziemy oglądać 3majcie & ;)
 
bada, my jutro z Mężem na kolację do restauracji idziemy :-D A na Listach byłam z mamą, POLECAM!



Cholera, Igi ma kaszel, najgorszy w nocy i już nie wiem, co z nim robić :-(
 
Iśc do lekarza,ja właśnie byłam z Jagodąbo też kaszle.okazało sie że katar idzie gardłem a nie nosem.z wagą staneła na 9 400,tyle jest od miesiaca.my dzisiaj idziemy na koncert do narodowego forum muzyki,zaległe wyjście z rocznicy ślubu.
 
reklama
Nulini idz do lekarza u malych dzieci szybko rozwija sie infekcja. Tymon mial kiedys kaszel (bez kataru) i sie okazalo zapalenie oskrzeli.

Suse co lekarz powiedzial?

Zdrowka dla chorowitkow!

Cos randkowy weekend sie trafil - my u tesciowej i tez korzystamy wczoraj randka dzis idziemy na.impreze ;-)

u nas po dlugiej przerwie od zebow (od ponad dwoch miesiecy nic nowego) sie ruszylo i ida dolne dwojki - w sumie bez placzu tylko aptetyt mniejszy.

Udanych randek! :-)
 
Do góry