reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

femme, to macie wesoło. Nie wiem czy dorosły też jeszcze dostaje ospę czy raczej półpaśca, ale oby ani jedno ani drugie.
Z jednej strony cieszę się, że koniec roku szkolnego, a z drugiej zbliżam się nieuchronnie do powrotu do pracy. Dzisiaj do tego dostałam propozycję kilku godzin w innej szkole i biję się z myślami. Nie wiem czy dam radę.
alecta, widzę że na fb szaleje. Twoja mordka codziennie się do mnie uśmiecha na wejście ostatnio :D
bada, kurcze duże już masz te dzieciaki. Czas leci, Miko też zaraz do 2 kl. Szok...
Wyobraźcie sobie, że młoda ostatnio spikowała z szafki nocnej i rozwaliła sobie wargę od wewnątrz i ma krechę na buzi. Taki im rośnie wariat...wszędzie wlezie...musiałabym chyba mieć smycz :p
 
reklama
Łoooo, to ja nawet nie zliczę, ile razy nam Igi zleciał ze stolika, krzesła czy kanapy, wiecznie a to warga rozcięta, a to guz, masakra, co za chłopaczysko...
W ogóle się nie uczy na błędach i nie czuje strachu przed niebezpieczeństwem...

Zębów mamy chwilowo komplet, 16 sztuk, więc trochę spokoju.

Na wakacje jedziemy dopiero we wrześniu, bo najgorsze upały musimy przesiedzieć w domu, z resztą już teraz nasze życie przypomina życie nietoperzy, w dzień siedzimy przy pozasłanianych oknach i wychodzimy z domu albo wcześnie rano, albo późnym popołudniem :D

Młody rusza z rozwojem, co mnie cieszy przeogromnie, chodzi, nadal chwiejnie i pokracznie, ale już coraz dłuższe dystanse, nawet przez 2 pomieszczenia przejdzie!
I nauczył się na dobre wstawać z ziemi bez podparcia, duma matkę rozpiera :D

No a poza tym to nadal nasze życie kręci się wokół lekarzy, badań i szpitali, więc raczej nuda ;)
 
Nulini ważne że są postępy i Igi idzie do przodu :happy:

A G też ciągle skądś spada,obija się ,wszędzie pędzi ,nie chodzi:-p tępo po mojej mamie ,bo ja takiego temperamentu nie mam ,wczoraj np. wyleciał na główkę z trampoliny,a 3 osoby były w pobliżu :zawstydzona/y:nie nadążam
 
Moja Lilka też ciągle porozbijana, a to dziewczynka przecież :p
Ostatnio spadła z Tymka łóżka i ubiła się o jego rower.
Chwile popłakała i poleciała dalej, po jakimś czasie położyłam ją na drzemke, ta później wstaje, a ja taaaaakie gały na nią, bo na czole 2 wielkie czerwone place :O
Ona nawet na dworze jak lata i jest krawężnik to się nie zatrzyma tylko zeskakuje z niego w biegu...
3 światy z nią mam

Nulini super, że Igi takie postępy robi!!!!!!
Bada no brawa dla synów!

My powoli szykujemy się do wakacji.
Za tydzień jedziemy na Mazury ze znajomymi na tydzień czasu
Nie mogę się już doczekać, dzieciaki też przeżywają jak mrówka okres :p
 
Hejo ;)

U nas w tym samym czasie co u Femme ospa :p Najpierw J. a po dwóch tygodniach A. i Marko. Już struposze same i właściwie odpadają, więc po zabawie ;)

Młody ostatnio spadł z materaca :D Wierzga to jak śpi i takie efekty, niby nie wysoko, ale w szoku był :D

A poza tym to cóż... Upał, męczymy się...
 
Hej

Moja Emilka nosi tak 80-86 i wazy 11.5 kg.
Na szczescie obylo sie bez chorob zakaznych chodz sie balam ze Adas cos przytarga z przedszkola. Z chorob to tylko migdala mu wycielismy trzeciego bo ciezko mu sie oddychalom

McPearl moja tez lobuzuje. Trzeba miec ja stale na oku bo wchodzi na parapery, stol. Wszedzie sobie krzesla przystawia. A dzis wsadzila glowe do hustawki i nie mogla wyciagnac.

Nulini potrzebuje wiecej czasu ale widac ze nadgoni.
 
Hej dziewczyny, Tymon to wielki chlop 92cm juz od jakiegos czasu nosi i wazy 12,5kg, w zlobku tez wyroznia sie wzrostem na tle dzieci w jego wieku. U nas podjerzenie astmy wczesnodzieciecej teraz leczymy Tymka pod tym katem, bo z 7 razy mial juz zapalenie oskrzeli (na szczescie za kazdym razem obylo sie bez antybiotyku). Ja w dziecinstwie tez mialam problemu z astma alergiczna ale wyroslam mam nadzieje ze Tymko tez wyrosnie :-)
Tak jak i uwas Tymon to maly lobuz, wszedzie go pelno, jest bardzo pogodny i ciagle sie smieje - no chyba ze cos jest nie po jego mysli to wscieka sie nie samowicie.

Ja aktualnie koncze 7 tydzien ciazy ;-) tak ze jestem teraz lutowka 2017. Pracuje ale mysle o l4 bo ciągle dokuczaja mi mdlosci i jestem nie do życia po pracy i nie nadazam za mlodym (choc boje sie reakcji w pracy na tak szybkie l4 :-()

Nulini zdrowka dla Ignasia! Na pewno nadgoni, ma w koncu kogo nasladowac :-)

Pozdrowienia dla was wszystkich dziewczyny :-)

Napisane na HUAWEI G6-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Licja wielkie gratulacje :happy2::happy::happy: dużo siły życzę :biggrin2: i zdrówka dla Tymona

Gochson Gniewo identycznie z tymi krzesłami, gdzie chce się dostać tam krzesło pcha

Udanych wakacji i urlopów dla Wszystkich
 
Do góry