reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :)

Ja to z kolei kinomaniaczka :) Chciaz ostatnio sie troche zaniedbalam z kinem... Ale tak czy siak ogladam filmow baaardzo duzo. Szczeglnie kiedy mlody pojdzie juz spac :))) Lubie bardzo zakrecone francuskie i hiszpanskie filmy a moj maz tak mnie przekabacil ze polubilam tez bardzo filmy si-fi. Nie moge sie doczekac obejrzenia nowej czesci Star Treak-a. A poza tym wszystkie filmy w ktorych "ktos lub cos straszy" :))) Bardzo podobala mi sie m.in "Kobieta w czerni" z Harrym Potterem:-D:-D:-D w roli glownej (nie pamietam jego nazwiska;)) Fajny klimat muzyczny i dzwiekowy :)
 
reklama
anbas, oglądałam "kobietę w czerni" i naprawdę mi się podobał ten film.
ja bardziej jestem serialowa maniaczka. oglądam min pamiętniki wampirów, chirurgów
 
Ja jestem maniaczką polskich seriali sezonowych, a jeszcze jak są o tematyce medycznej to nie ma bata, muszę obejrzeć, jedynego którego nie oglądam to "Szpital" bo to, to ja sama nie wiem co to jest hehe :) Do tego jeszcze był dr. House i Ostry dyżur, ale wszystkie sezony już za mną :happy:
 
Ja własnie Housa odgrzewam 6 sezon w połowie, do tego głupawe komedie Jak poznałem waszą matkę i Teoria wielkiego podrywu ...
 
A ja ostatnio łyknęłam "Gre o Tron" i jestem pod tak pozytywnym wrażeniem że szczękę do dziś zbieram z ziemi! Jak dla mnie mistrzostwo...


Ogólnie przepadam też za Housem i Lostem. :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry