reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

esti wiesz ty co popatrz na mnie a na ciebie,ja jestem tlusta mam rozstepy ogroooomny brzuch, dupe i biodra !!! a ty modelka z folderow wiec skoncz mi tu piperzyc ze masz jaka kolwiek oponke czy sobie cos do zarzucenie !!!! :-D :szok: :-D :szok: :-D :szok:

Własnie ja też tak mam ale wziełam sie za siebie i dieta,chrupki chlebek waza,zero tłuszczu zoro smażonego i minimalna ilosc słodyczy(małe ciasteczko na tydzień).Moż widzi rezurtaty,to mnie potrzymuje na duchu.Najważniejsze że odchudzam sie do poprawy samopoczucia swojego a nie do innych,mąż mnie akceptuje jaką jestem i nigdy nieusłyszałam z jego słów krytyki na moją wage.

Wiec dziewczyny akceptujcie sie taką jaką jesteśćie a bedzie wam lepiej.....Jestem wszoku obok nas zmarł meża kolega miał 36 lat i zawał Jeny co to sie wyrabia na tym swiecie.
 
reklama
Za nami spokojna noc Amelka nie obudziła sie ani razu na mleko,dopiero o 5 jak mąż do pracy wstał to na spiku dostała.Teraz spi a ja ide pranie powiesić ,taki upała ze za godzine bedzie suche.
 
1290_1_.jpg


Kamilkowi wszystkiego najlepszego z okazji pół roczku życzy Kubuś i Juleczka
 
nie wiem czemu wy nazekacie jestescie super laski (dzieciaki wszystkie cuuuuudo) ja przy was wygladam jak opasla krowa :sorry2: wiec przestancie gledzic o jakichs tam oponkach :tak::-D
 
hejka
Esterka popatrz tez na mnie pare stron wczesniej a zmienisz o sobie zdanie, gdzie ty masz oponke? Zdjecia ladne,
Olis rewelacja, Nadia slicznotka
Wszystkiego naj dla naszych solenizantow.
 
Dzień dobry.
Pumi Dominisia świetna:tak: a braki nadrobi.
Alabi co ty tam narzekasz na swoje ciało? A Dawid boski a jak się uśmiecha. Fajny.
Esti czy to nie za wcześnie by Oli pił piwo ;-):-):-D:-D świetne zdjęcia. I nie pokazuj się w kostiumie kąpielowym bo inni i bez tego mają kompleksy. Ale tak to wcale nie widać, że urodziłaś dziecko, że miałaś brzuszek
salik ty też narzekasz, co ty chcesz od siebie?? A Wiktorek śliczny ten to ma fałdki na brzuszku:-D dużo zdrowia dla maluśkiego.
ewaka gratuluję udanych chrzcin.

A Leoś z dnia na dzień coraz fajniejszy, wczoraj szalał na leżaczku łapał zabawki i się śmiał. Potem z mamą gadał, rękoma nawywijał i nauczył się chichrać.
zaraz mykamy na kontrolę z Leo i może dzisiaj dostanie szczepienie. Znaczy się mnie do przychodni nie wpuszczą, więc W. będzie musiał mnie zastąpić.
No i zakupy, żeby zacząć przygotowania do wyjazdu na wakacje.
muszę mykać bo Leo domaga się zdjęcia czapeczki:tak:
 
esti wiesz ty co popatrz na mnie a na ciebie,ja jestem tlusta mam rozstepy ogroooomny brzuch, dupe i biodra !!! a ty modelka z folderow wiec skoncz mi tu piperzyc ze masz jaka kolwiek oponke czy sobie cos do zarzucenie !!!! :-D :szok: :-D :szok: :-D :szok:

Własnie ja też tak mam ale wziełam sie za siebie i dieta,chrupki chlebek waza,zero tłuszczu zoro smażonego i minimalna ilosc słodyczy(małe ciasteczko na tydzień).Moż widzi rezurtaty,to mnie potrzymuje na duchu.Najważniejsze że odchudzam sie do poprawy samopoczucia swojego a nie do innych,mąż mnie akceptuje jaką jestem i nigdy nieusłyszałam z jego słów krytyki na moją wage.

Wiec dziewczyny akceptujcie sie taką jaką jesteśćie a bedzie wam lepiej.....Jestem wszoku obok nas zmarł meża kolega miał 36 lat i zawał Jeny co to sie wyrabia na tym swiecie.
ja jak miałam cukrzyce ciążową diabetolog powiedział, ze to jest te samo ***** co białe pieczywo. Zreszta nawet na opakowaniu napisane, ze to na maxa 54% (w rzeczywisctosi do30%) pełnoziarnista maka w tym jest. Ja jak to jadłam i mierzyłam cukier zawsze miałam zabojczo duzy. Potem po ciazy jadłam codziennie gotowane mieso (kura, indyk) z wazywami i schudłam 5 kg. Dwa tyg przed powrotem do pracy, nie wiem co mi odwaliło (zeby tego nie nazwac po imieniu) jadłam codziennie po poł paczki tego syfu i......... przytyłam 10 kg. Nie jem słodyczy, spaceruje a jezeli chodzi o tłuste zarcie to ja mam natychmiast odruch wymiotny. Takze z Waza ostroznie to nie takie hop siup, prawde jest taka, ze tego sie je tyle ile kromek chleba czyli 2-3 na maxa.
 
reklama
dzien dobry :)
my wczoraj caly dzien spedzilismy na trawce przed domem bo takk bylo goooraaacooo:szok: w anglii taka pogoda:szok::szok::szok: i dzis to samo....ale ja sie ciesze, bo przynajmniej mozna sobie wyjsc, posiedziec na powietrzu :)
zdjecia dzieciaczkow superowe:tak::tak::tak:
esti fajne mieliscie widoczki :tak:
kasiu fajnie, ze do nas wrocilas, DUŻO ZDRÓWKA DLA KAMILKA NA PÓŁ ROCZKU:-)
a ja w sumie niby nie gruba ale skora z brzucha taka naciagnieta, ze wisi troszke:-(i rozstepy po bokach ud:zawstydzona/y::wściekła/y: ale co mam zrobic?? ahhhh.....
 
Do góry