reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dziuba jakie to mleko ,że aż na 210 ml trzeba?Zazwyczaj pisze ,ze po 180ml wody
A może to kwestia smoczka w butelce?Ja chyba miałam z 4 rożne zanim trafiłam na ten co Olisiwi pasował.Tak to zjadał po 30, 40 ml a jak zmieniałam smoka to od razu zjadł 70ml
 
Ostatnia edycja:
reklama
odpukac moj 250 - 300 x 3 ml kaszy i mleka zjada + obiad i dalej taka chudzinka (sorki Esti, wiem kochana a co ty masz powiedziec). Moje dziecie wczoraj podczas karmienia wkładało sobie stopki do buzi, wstawało opierajac sie o moje ramiona, siadalo, ale buzie jak tylko lykał to otwierał nie wazne w jakiej był pozycji. haha Jaka wiercipieta z niego. Musze nagrac wam jak sie podnosi podczas kąpieli, no padam od 2 dni M go kapie bo ja nie daje rady.
 
Malizna przez zabki nie przyjmuje posilkow stalych.Jest caly czas na piersi wiec nie wiem ile zjada....Wiem,ze w ciagu 10 minut jestem w stanie sciagnac sobie okolo 200ml mleka :baffled: Wiec podejrzewam,ze ona gdzies tyle wciaga bo przeciez sukcesywniej dzieci potrafia ssac niz laktatory....Dzisiaj jej zrobie ukochanego banana+brzoskwinie.Mam nadzieje,ze chociaz to zje.Bo sie uwsteczniamy na samo mleczko znowu...Nawet nie podchodze juz do zupek bo nie ma to sensu.Zaczekam az jej 2 zabek wyjdzie i wtedy szturmujemy sie znow warzywnie :-D To ponoc normalne...
 
Ja go mam od blisko 4 miesiecy czy cos i powiem, ze jest zajebioza sprawa. Teraz szczegolnie jak trzyma normalnie, wszystko i w 99% trafia do buzi i jak chce mu dac mafefke twarda albo jabłuszko to Dawcio jak szalony sie zajada.
albi mam pytanko do Ciebie odnosnie tego smoka-czy jedzonko, które jest wewnątrz siateczki przedostaje sie na zewnatrz? bardzo spodobał mi sie ten gadżet,chce zamówic ale mąż kręci nosem, ze dziecko jest pewne sfrustrowane, ze czuje jabłuszko i nie może go zjeść :-)
 
Malizna przez zabki nie przyjmuje posilkow stalych.Jest caly czas na piersi wiec nie wiem ile zjada....Wiem,ze w ciagu 10 minut jestem w stanie sciagnac sobie okolo 200ml mleka :baffled: Wiec podejrzewam,ze ona gdzies tyle wciaga bo przeciez sukcesywniej dzieci potrafia ssac niz laktatory....Dzisiaj jej zrobie ukochanego banana+brzoskwinie.Mam nadzieje,ze chociaz to zje.Bo sie uwsteczniamy na samo mleczko znowu...Nawet nie podchodze juz do zupek bo nie ma to sensu.Zaczekam az jej 2 zabek wyjdzie i wtedy szturmujemy sie znow warzywnie :-D To ponoc normalne...


jak robisz tego banana z brzoskwinia????
 
Sylka mam thermomix.Wiec tylko obieram,wrzucam i wlaczam.Genialne urzadzenie przy malym dziecku :tak: Miksuje mi wszystko na wior.Jak chce zostawic jej grudki-zostawia grudki....Normalnie samo sie wszystko za mnie robi cale szczescie.Zupki tez nam gotuje.Wszystko wrzucam i on jednoczesnie uciera i gotuje....ale jak bylam u mamy to blenderem.Obrana brzoskwinia i banan i blenderem traktowalam.Malizna odmawia na razie grudek...:dry:

A tego smoka to ja chyba tez chce...:-D Kami jak rozmemla to przeciez przez dziurki w siateczce wyjdzie!Dlatego uczy wlasnie normalnego jedzenia.Bo musi rozmemlac zeby cos zjesc :-)
 
sylka, tak wiemy skąd jesteś - z pięknego domku z cudnym ogródkiem :-D:-D:-D

my używamy Tomme Tippiee butelek a mleko NAN 2 i tam napisane że 210ml wody
 
szczypi, zazdroszczę Ci, ja żeby mieć na wesele własne mleczko ściągalam 3dni żeby uzbierać porcję... albo laktator szlag trafil (w co wątpię b działa jak pzedtem) albo mam coś nie teges z cyckami :baffled:
 
reklama
Dziuba a jakiego mleczka uzywasz?
bo my przestawiamy na dniach tylko, ze porą nocną
mam nadzieję..................
1 czy 2
idę na ostatnie szczepienia to dopytam sie pediatry
 
Do góry