reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
dziuba, trzymam kciuki za ciebie i odstawianie wzajemnie:-D J a robię Tobiemu mleczko w małej butelce tylko ok 110ml, a zjadł narazie 60 za jednym razem i 90 za drugim. Tylko jak zrobiłam na wieczór mleczko i on nie chciał. to się zastanawiałam czy mogę na noc zostawić. Nie cierpię odciągać mleka z piersi - robię to ręcznie, bo mam tylko tani niby-laktator i słabo działa, ręcznie lepiej i mniej boli. Ale podobno przy odstawianiu lepiej własnie odciagać niż dawać dziecku. Zobaczymy:confused:
Mamy już tego ggryzaka - baby safe feeder. Kupiłam w hurtowni i narazie najbardziej Tobiemu smakowała skórka od chleba w tej siateczce. Bo patrzył jak jemy śniadanie i też koniecznie cos chciał.:rofl2: Teraz z tą wysypka w buzi i w ogóle owoce mu nie wchodzą.:no:

Dominisiu, wszystkiego naj od cioci i Tobiego:-D:-D:-D
 
Moja tesciówka ma Thermomix.fajna sprawa.....ja mam blender i robot kuchenny i też sie sprawdza ..............hhihihi
Szczypi a mój na odwrót.....jak mu szły ząbki to nie chciał mleka a grudki jak najbardziej:sorry2:
Oliśkowi butla z TT nie podeszła.oddałam ją.............Oliśkowi z Nuka podpasowała .....na poczatku to tylko lateksowy smoczek a teraz to silikonowy
 
Sylka ja cale szczescie na niego pieniedzy nie wydawalam! :-D Bo chyba bym sie nie skusila.Ale to naprawde niezla rzecz....
 
reklama
Jak ja przechodziłam na butelke to Kuba za chiny ludowe nie dawał rady wypić jednorazowej porcji podanej przez producenta(pije Bebiko 2 GR lub R)zawsze ulewał albo po prostu zostawiał więc robiłam mu mniejsze porcje a częściej.W tej chwili je rano i wieczorem kaszkę+mleka trochę w ciągu dnia 200ml zupki i deserek lub sok+1lub2flaszki mleka po 180ml(180ml wody+6miareczek mleka)
 
Do góry