reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Hej :-)
Ja tak tylko na chwilę, po wycieczce już jesteśmy, ale znowu mamy lokalne wyprawy więc nas nie ma i nie ma :-D Wybaczcie, ale nie będę doczytywać, bo za dużo tego jest :-D CO do odstawiania to ja mam zamiar pod koniec sierpnia - boję sie, bo młoda przez te góry sięrozstroiła i normalnie dziecko mi siępopsuło - marudzi, żeby zasnęła bez cycka to muszę przy niej stać pół godziny... Mam nadzieję, że jej przejdzie - chyba kolejny ząb idzie. Btw, czemu masiek ma Banned pod nickiem?
 
agnie, ja akurat myślalam dziś o Tobie co sie dzieje ze się nie odzywasz... historia z maśkiem jest długa i zawila, nie ma maśka, nie ma Leonka, nie ma Matyldy w brzuszku, to wszystko byla fikcja, czy nie wiem jak to nazwać... Leonek nie byl synkiem maśka, prawdopodobnie nie byla w ciąży i nigdy noie będzie mogla miec dzieci skoro przez ponad rok pisala na forum o dzieciach , przypuszczaLNIE chora osoba... agnie za Ciebie wiec też trzymamy kciukasy zeby się udało szybko i lagodnie Adusię od cycka odstawić!!

nasza dzisiejsza kąpiel
 

Załączniki

  • DSC_1439.jpg
    DSC_1439.jpg
    223,5 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC_1440.jpg
    DSC_1440.jpg
    142,3 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC_1441.jpg
    DSC_1441.jpg
    231,5 KB · Wyświetleń: 29
Ja tez juz nie chudne.Ale tez i nie tyje....A przy tym co jem to spore osiagniecie!W sumie to nawet sie gdzies wbilam na stronke z dietami ale jak wpisalam wiek,wzrost i wage obecna to mi napisano,ze mam sie nie odchudzac bo mam dobra wage :baffled: A ja tak ze 3kg jednak wolalabym pozegnac....:-D
 
co do rosolka z bobovity to dzis wlasnie chcialam dac kamilowi i plul we mnie tym i strasznie sie krzywil .jemu niepodchodzi.:no:
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA DOMINISI
jak ja przestawialam kamila na butelke to zjadal tyle ile producent pisal niebylo z tym problemu.
jesli chodzi o hudniecie to od wczoraj jestem na diecie.bede was informowac o postepach lub ich braku.
 
Wszystkiego naj naj lepszedo dla MIMISI sloneczka kochanego duuuzo zdrowka i uśmiechu na twarzy.

Chyba tez się skusze na ten gryzak, chodz moje dziecko wszystkim gardzi L tzn gryzakami…

Witam nową mame… mieszkasz niedaleko mnie J

Dziuba jakim mlekiem karmisz mala ze tak duuuzo wychodzi ??? u mnie pisze 180 + 6 miarek mleka.

Wiktoe uwielbia rosołki z bobovity i domowe regat czy cos w tym stylu J
 
reklama
Do góry