reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
hejka
u nas noc caluska przespana wiec jest super, Natalia juz nie jest taka marudna

Super, że nie marudna...........to znaczy ,ze do zdrowia wraca:-):-)Całuski od Olisia

U nas nocka taka sobie.........mały ciągle sie kręcił i wiercił.........następne zęby i to 2 dolne!Jakoś nie w kolejnosci......bo pwinny być górne jedynki..............a o 5 nad ranem się rozpłakał i uspokoić nie mogłam...................

Pumi a czym jej buźkę na słonko smarujesz?Moze jest za słąby filtr skoro od słonka ma uczulenie.................ona tak delikatna blondyneczka........50 spróbuj i do lekarza marsz
 
wczoraj widziałam w sklepie nowość-pure ryżowe chyba BoboVity w kilku smakach: groszek+marchewka, dyniowe, z brokułami. koszt ok 5zł. niestety trzeba je przygotować na mleku modyfikowanym-wolałabym na wodzie
 
Witam!
Co 2 dzień Dziubuś.Z tego co mi wiadomo...
Wstawalam dzisiaj chyba z 8 razy do Zuzika...Normalnie padam na pysk :dry: Ide pod prysznic i machne sobie kawke.Nie zwazajac na krzyki i lamenty wsadzilam malizne do lozeczka i IDE sie pozbierac.Od rana siedze w pizamie-az wstyd :zawstydzona/y:

Pumi a moze uczulenie na krem do smarowania z filtrem?Ja musialam kilka razy zmieniac.Ale jak tylko widzialam,ze cos sie zaczyna dziac to odstawialam.Wiec nie wiem czy tak by to wygladalo :baffled:
 
Pumi ja stawiam na słońce, albo krem, którym smarowałaś, ostatecznie coś wciągnęła bez twojej wiedzy, :tak::tak:

ja dziisja po nie przespanej nocy
szczerze mysląłm, ze dzisiaj juz ząbki wyjdą a one nie dośc że budzą w nocy Małego:angry: to jeszcze sa tak maksymalnie napuchnięte i czerwone, ze myślę , że to jutro:sorry2:

żółtko podobno co drugi dzien ale aj daje pół co 3 nic mu nie będzie
tak sztywno reguł nie trzeba się trzymac
 
czesc,my chyba pierwszy raz w zyciu mielismy cięzko w nocy,mala sie przebudzala,ale mowilam ciiiiiiiiiii i usypiala tak chyba ze 3 razy,potem o 5 rano sie obudzilam bo zaczela tak strasznie jakoś oddychać,dziwnie bo tak szybko i głośno,wiec szybko wyskoczylam z tego łózka i do niej,wyciągłam ja z łóżeczka a ona nadal tak oddychała i zaczęlam ja budzić, pozapalalismy światła i tv zeby sie rozbudzila bo to naprawde zle wyglądało to wszystko i dopiero jak wypiła mleko to sie uspokoiła i po 15 minutach zasnęła.
 
reklama
:-) hej, jestem tu nowa i jezszcze nie bardzo wiem jak wstawiać te wszystkie zdjecia itp.
no ale zaliczam sie do mam ze stycznia 2008,
mam córeczkę Wiktorie- urodzona 13stycznia (akurat w WOŚP:-D)
pozdrawiamy!
 
Do góry