reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Diuba nie myje okien tylko na chwilke zajżałam i potem wziełam sie za układanie w półkach(segregacja ciuchów)A teraz to sie biore za okna.Tylko cos pochmurno u nas żeby niepadało.Moja wstała pobawiła sie i usneła.
 
reklama
witam .noc nieprzespana.kamil spal ale ja niemoglam za duzo problemow.:-(
dzis ide z kamilkiem na usg glowki -strasznie sie stresuje -martwie sie zeby wszystko dobrze wyszlo. trzymajcie kciuki .
okazalo sie wczoraj ze wynik (moj)ktorego bylam najbardziej pewna ze jest dobry ,jest zly .lekarz mi przepisal lek .mam brac od dzis ale musze isc sie najpierw jeszcze cos spytac tego lekarza w zwiazku z tym lekiem . bo wczoraj tak zdembialam jak uslyszalam ze wynik jest zly ze juz o nic niepytalam tylko sluchalam a potem wyszlam. cjednym slowem omdlenia sa nietylko od serca. a co do badan na serce dopiero bede wiedziec jakie leki 9.wrzesnia.
 
Pandi ja ci polecam Maclaena XT - swietny, wytrzymały, zwinny, lekki, rozkłada sie całkowicie na plasko, solidnie wykonany. Nie ma koł plastikowych co daje ci momfort jazdy po nierownych terenach nawet po plazy. Ja i Anja, tez jak rozmawialysmy, m.in. dlatego go wybrałysmy. kosztuje 1000 zł ze spiworkiem na nogi, wartko kupic śwpiworek bo na zime sie przyda dziecku, taka cena na wozek, ktort w sumie sie uzywa juz lat kilka. TU ZAJŻYJ
 
Kasiu-Joasiu spokojnie!Z Kamilkiem na pewno wszystko ok.Mialysmy tez robione USG glowki.Wiem,ze to duzy stres ale trzeba zachowac spokoj.Na pewno wszystko jest ok.
A jesli chodzi o Twoje wyniki to wszystko jest przeciez tez "do przejscia".Idz koniecznie do lekarza a wczesniej spisz sobie na kartce wszystkie pytania jakie masz do niego.Inaczej sie zapomina.3mamy kciuki!Na pewno wszystko sie ulozy!Glowa do gory!:tak:
 
cześć mamuśki;-)życzę wszystkim duuuużooo zdrówka, mam nadzieję że wszelkie obawy o zdrowie maluszków i mamuś juz wkrótce pójdą w niepamięć:tak: a u nas noc znów koszmarna, zresztą od tygodnia Majka okropnie fisiuje w nocy-dziś obudziła się o 4 i nie było już mowy o spaniu. jak próbowałam ją położyć to tak się darła, że aż sąsiad zza ściany się obudził (całe szczęście jest bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o dzieci).
Muszę się Wam z ulgą pochwalić, że po kilkudniowym kryzysie wrócił mi pokarm. Co za ulga:-D mam pytanie do mam karmiących piersią-czy Wasze kochane ssaki gryzą Wasze cycuchy??? Majka od dwóch dni, choć nie ma jeszcze ząbków, to zacyna mnie gryźć!
 
witam:)
kami83 moja wiktoria tez mnie gryzie i ciagnie za cycka chociaz ząbki dopiero wychodzą.
przez te ząbki mała budzi się w nocy i misi spać między mną a mężem...
my też musimy zastanowić się nad wózkiem bo ten wielofunkcujny jest nie do wniesienia:crazy:
nie martwcie się wszystko będzie dobrze- tylko trzeba mieć dobre podejście;-)
 
nasz wózek wydaje mi się całkiem odpowiedni na zimę, więc narazie nie myślę o kupnie nowego. Prędzej myślę o kupnie sanek :-D Juz nie mogę się doczekać zimowych szaleństw:-) może w tym roku dzieciaczki jeszcze będą za małe na lepienie bałwana czy zjeżdżanie "z górki na pazurki", ale za rok to juz bedzie super zabawa:tak:
 
Pandi my mamy tak jak Dziuba Pliko P3 i jest swietny.Naprawde.Bardzo lekki,wygodny i zwrotny.Swietnie sie prowadzi.Ale to rzeczywiscie dosc drogi wozeczek.Nam sie przyda na dluuugo.Polecam.
A firme Baby designe tez znam i moge polecic bo robia calkiem fajne rzeczy.Akurat nie mialam przyjemnosci prowadzenia zadnej ich spacerowy ale sadze,ze tez bedzie dora :tak:

Ale pustki dzisiaj...
 
już jakiś czas noszę się z pewnym pytaniem-pozwalacie swoim dzieciom oglądać telewizję? zauważyłam, że Majka jest baaardzo zaciekawiona tym co dzieje się na ekranie i narazie pozwalam jej oglądać. nie wiem tylko kiedy jest odpowiedni moment na naukę oglądania telewizji? nie chcę zeby moje dziecko w przyszłości było uzależnione od tv... jakie Wy macie do tego podejscie?
 
reklama
moja wiktoria bardzo lubi ogladać telewizje, chociaż wiem że nie powinna za dużo.. ale ona się tak cieszy jak widzi reklamy (zwłaszcza reklamy kredytów bo są takie kolorowe:) oglądamy "rock you baby" na VH1.
polecam piosenke Jakarta-"One desire" wiki nie mrugnie nawet oczkiem tak lubi ta lale:-) zawsze staram sie żeby nie siedziała za blisko telewizora, wydaje mi się że jesli pooglada troche telewizje to od razu się nie uzalezni..
 
Do góry