reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

no właśnie też nie sądzę, żeby od razu się"uzależniła", ale jak widzę z jakim przejęciem wpatruje się w ekran to daje mi to do myślenia:-) mam wrażenie że najbardziej lubi programy sportowe :-)
 
reklama
Moja malizna zawsze zamiera jak zaczynaja sie wiadomosci sportowe :-D Rozumiem....lubi wiedziec co sie dzieje :-D U nas rzadko jest wlaczony TV wiec nie ma jakiegos strasznego zagrozenia.Nie mamy kablowki nawet bo nam niepotrzebna....Etap bajek kazdy przejsc musi-to nieuniknione ;-) Ale mysle,ze bez szalenstw...I to samo z kompem.
WSZYSTKO DLA LUDZI BYLE Z UMIAREM- a to specjalnie dla Ciebie Albi :-D A tak naprawde-wszystko w swoim czasie i z umiarem....;-)
 
Oliś też lubi telewizor......................czytałam na ten temat artykuł i tam jest napisane ,ze dopiero od 2 rokuż ycia można pozwilic......................chodzi o to ,ze za duzo bodzców dzwiękowych i swietlnych jest dla takiego maluszka
A ze w dzien nie wlaczam telwizora-albo naprawde rzadko-wieczorem to spi zazwyczaj a jak nie to jak popatrzy te 5 minut to nie umrze od tego.........a on to popatrzy i szybko mu brzydnie, bo moje e dziecko nie usiedzi za dlugo w jednym miejscu spokojnie
 
O rany a u mnie płacz i marudzenie od rana,dziąsła górne czerwone i spuchnięte,dałam Kubasowi panadolu niedawno i zaczyna się trochę uspokajać.Oj chyba będę miała ciężki dzień:(Mały moj tez lubi telewizję ale staram się nie za często mu pozwalać.
 
Oliś też lubi telewizor......................czytałam na ten temat artykuł i tam jest napisane ,ze dopiero od 2 rokuż ycia można pozwilic......................chodzi o to ,ze za duzo bodzców dzwiękowych i swietlnych jest dla takiego maluszka
A ze w dzien nie wlaczam telwizora-albo naprawde rzadko-wieczorem to spi zazwyczaj a jak nie to jak popatrzy te 5 minut to nie umrze od tego.........a on to popatrzy i szybko mu brzydnie, bo moje e dziecko nie usiedzi za dlugo w jednym miejscu spokojnie

Tak jak u mnie jak mam laptopa to telewizor mało gra zazwyczaj wieczorem.
 
Ja własnie sie wyrobiłam i odpoczywam jeszcze pranie i finito.Tesciówka była pilnowała dziewczyny ,połowe posprzątałam a ona że za pół godziny jedzie bo tamym dziecią obiadek zrobić.A we mnie jakby szlag trafiła i wygarnełam jej co mi na sercu leży,to chyba sie obraziła bo jak posprzątałam to pojechała bez słowa.ONE Z TATUSIEM ZOSTAŁY
 
wrocilam z kamilkiem z usg .wszystko jest ok. ulzylo mi strasznie.kamil tez lubi patrzec ale szybko sie nudzi telewizorem a poza tym widuje telewizor raz w tygodniu i to jak jestesmy u kogos w gosciach bo my wcale nieogladamy tv
 
reklama
katarzyna-joanna, dobrze że po badaniu wszystko ok. :tak:

dzięki za odpowiedzi w sprawie spacerówek - rozumiem, że wozicie się już bez obaw nawet w parasolkach?, mam wrażenie że wszystkie są do siebie podobne, a jednak niektóre lepsze - jak to cholercia poznać:confused:

o tv już kiedyś pisalam, esti ma rację - to za dużo bodźców dla takiego malucha (do 2 r.ż.), podobno spowalnia to rozwój, ale uzależnienie zaczyna się później. Te 5 min chyba wielkiej krzwdy im nie zrobi, ale osobiście wolałabym, żeby Tobi nie lubił tv wcale. Kiedyś nie można go było oderwać jak tylko udało mu się coś zobaczyć, ale już mu przechodzi.
 
Do góry