reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Tzn ekspozycję na gluten czyli mannę wprowadziłam Kubusiowi już jakiś czas temu oczywiście w uzgodnieniu z pediatrą.W tej chwili codzinnie dosteje albo kaszkę mannę z Bobovity albo owsiankę też z Boboity i wszystko jest dobrze.Tak się tylko nad tymi biszkoptami zastanawiałam ale w takim razie kupię małemu w przyszłym tygodniu.Kurde za równo 3 tygodnie będę mężatką...Ale ten czas leci...
 
reklama


nabiał powinnas starać się podawać dopiero od 11 m-ca :sorry2:...chociaz są z Nestele deserki dla naszych pociech - mój niestety jest bezmleczny wiec nie może.

Jogurt, to polecenie pediatry, miała biegunkę niedawno, na szczęście lekką. Kazał dawać jogurt ze względu na pożyteczne bakterie. Spytałam się go czy nie lepiej dawać lactiv albo acidofil, a on, że nie bo to chemia i dla dzieci po 2 roku:confused:. Co mnie bardzo zdziwiło, bo kiedyś przy antybiotyku to jej przepisali.
Jogurtu daje dwie łyżeczki i to naturalnego. Te z nestle odradzał, tylko nie spytałam czemu.
 
Jagna aby dziecko zdrowo się rozwijało potrzebuje mleka więc jakis dziwolag ten pediatra...w mieszankach sa mikro makro - elementy, witaminy, kwasy tłuszczowe wszytsko co wazne dla prawidłowego rozwoju maluszka....czym to masz niby zastapić:wściekła/y::szok:
Nie wiem czym. Musze iść do swojej lekarki po skierowanie na morfologie i mocz dla małej i jechać do tej koleżanki taty.
A może mi coś moja lekarka doradzi, leczyła już tyle dzieci.
 
Jagna ja nie wiem o co chodzi z tym Twoi pediatra...Ale ja bym jego rady skonsultowala z jeszcze dwoma innymi zanim bym je wprowadzila w zycie...Naprawde.Bo to strach sie bac,ze lekarz takie rzeczy opowiada....:szok:

Tranu malej nie bede podawac.Chyba ze mi lekarka zaleci z jakis wzgledow.Kwasy Omega-3 sa w oliwach,olejach dobrej jakosci,w rybach....nie widze potrzeby zeby "katowac" dziecko tranem.Dla mnie to byla kara....BLEEE...
 
Jagna ja nie wiem o co chodzi z tym Twoi pediatra...Ale ja bym jego rady skonsultowala z jeszcze dwoma innymi zanim bym je wprowadzila w zycie...Naprawde.Bo to strach sie bac,ze lekarz takie rzeczy opowiada....:szok:

Tranu malej nie bede podawac.Chyba ze mi lekarka zaleci z jakis wzgledow.Kwasy Omega-3 sa w oliwach,olejach dobrej jakosci,w rybach....nie widze potrzeby zeby "katowac" dziecko tranem.Dla mnie to byla kara....BLEEE...
To pediatra z doświadczeniem 20 lat, najlepszy u nas. Nie znam lepszego, mieszkam tu od 10 lat. W Pile to bym, wiedziała gdzie pójść. No ale neonatolog może pomoże.
 
Ja tez nie znosiłam pic tranu ale kurcze wiecie co moj zboczony mąz uwielbiał. Jak dawali w przedszkolu to pił za kolegów a w domu za brata................on jest nienormlany :-D:-D:-)
 
ja tranu nigdy nie pilam za to moj ojciec faszerowal sie nim w postaci kapsulek:baffled:
Natalia znow nie chce jesc mleka , je tylko w samochodzie, przed wyjsciem robie mleko i jak tylko ruszamy wciskam jej butle i je az jej sie uszy trzesa ale nie bede z nia w nocy jezdzila zeby zjadla bo juz nawet przez sen nie je a przez dzien caly wpycham jej rozne jedzenie to wypluwa albo wyrzuca juz nie wiem co mam robic, troche czegos pociuma i dosc dobrze ze pije
 
reklama
Mili dokładnie mam to samo z Dawisiem. Jedynie to mleczko wypije, całe szczescie wypija ok 700 ml. Deserów nie chce, obiadów nie chce, no normalnie nic, ledwo pomemla i nie pozwala sobie łyżki wsadzic do buzi. Kurcze oby tylko przez zebiska było.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry