reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Wiktor je tylko miesko , bez chleba, wogole na chleb to chyba ma "alergie" jak go widzi to juz mowi neeeeeee ehh... tylko miesko i miesko , owocow i warzyw wogole nie chce jesc, ani banana ani jablka, nadal spi 2 razy dziennie :-)
 
reklama
Wiktor je tylko miesko , bez chleba, wogole na chleb to chyba ma "alergie" jak go widzi to juz mowi neeeeeee ehh... tylko miesko i miesko , owocow i warzyw wogole nie chce jesc, ani banana ani jablka, nadal spi 2 razy dziennie :-)
Moja chyba stwierdziła że jest już duża i spać w dzień nie będzie:-:)wściekła/y:
 
u nas wiktoria ostatnio mniej je, ale to pewnie przez ząbki- bo wyszła jej ostatnia z czwórek. tylko tak jak kiedyś uwielbiała chlebek tak teraz nie ma ochoty jesć:baffled: ale mięsko i jogurty mogłaby ciągle jeść:tak:
 
Olivier w dzień śpi tylko raz tak ok 2 godzin gdzieś o 12-13. chlebek lubi szczególnie z twarożkiem, jogurty i przerózne serki uwielbia, mięsko tak sobie warzywa i owoce tez woli cos tam chrupać paluszki, chrupki jakieś herbatniki, cały czas ma cos w buzi a chudy jest jak patyk, nogi jak dwie zapałki!:tak:
 
Ja małej staram się nie dawać paluszków i ciasteczek. Chce coś podjadać to dostaje marchewkę, jabłko albo jakiegoś cytrusa, lub sucharka (takiego najzyklejszego). Chociaż zdarzy się że obiada się paluszkami ale sporadycznie i zazwyczaj poza domem na zakupach, albo tak jak ostatnio na grillu.
A bo nie pisałam Wam, byliśmy na grillu na działce u dziadków dziewczyny brata. Mała ma dwie nowe babcie(babcie dziewczyny brata i jej mamę), bo tak na nie wołała:-) I bardzo nas zaskoczyła bo widziała je pierwszy raz i od razu poszła do nich na ręce:-D, a one były w szoku że przez 4 godziny dziecko w ogóle nie zapłakało. Mam dziecko aniołka według nich;-):blink:
 
Ja przestawiam Wiktora na jedna drzemke w ciagu dnia i dzisiaj zamiast pojsc spac normalnie o 11 poszedl teraz o 13 :biggrin2: a ja ide gotowac wode na pyzy :biggrin2:

Wiki jada tylko mieso, wedliny , serki ostatnio tez ciesza sie mniejsza popularnoscia, owocow wogole nie chce warzyw tez nie niestety juz nie pamietam kiedy zjadl deserek popoludniu ;-( .... poprostu tego teraz nie potzrebuje ... paluszki i herbatniki uwielbia,
 
Ja przestawiam Wiktora na jedna drzemke w ciagu dnia i dzisiaj zamiast pojsc spac normalnie o 11 poszedl teraz o 13 :biggrin2: a ja ide gotowac wode na pyzy :biggrin2:

Wiki jada tylko mieso, wedliny , serki ostatnio tez ciesza sie mniejsza popularnoscia, owocow wogole nie chce warzyw tez nie niestety juz nie pamietam kiedy zjadl deserek popoludniu ;-( .... poprostu tego teraz nie potzrebuje ... paluszki i herbatniki uwielbia,
Aga powodzenia z przestawianiem Wikusia.
Mała padła w łóżeczku w kuchni. Kazałam jej być cichutko, bo jak zawsze płakała jak wsadziłam ręce w mielone, a ona się położyła i zasnęła. Jak wstała to przez godzinę ryczała, tak jak by coś się jej stało. Uspokoiła się dopiero jak ją do łóżeczka wsadziliśmy i przestaliśmy zwracać na nią uwagę, zaczęła jeść i się bawić, wtedy podeszłam pogłaskałam ją i pochwaliłam. Mąż się śmiał, że płakała po straciła godzinę biegania;-), no i spała pierwszy raz od tygodnia w dzień.
 
wiki mial tylko jedna drzemke dzisiaj, wiec mam nadzieje ze szybko pojdzie nam a nawet jak bedzie spal 2 razy to nic sie nie stanie tylko tak troche dzien tracimy jak ladna pogoda jest bo on w wozku juz nie zasnie wogole tylko w domku w lozeczku ...

na deserek zjadl az cwiartke jabluszka normalnie szok :-D
 
Cześć .pisze do was baaardzo rzadko bo niemam poprostu czasu na nic .poza tym po dwoch zabiegach chcesie nacieszyc kamilkiem wkoncu tyle go niewidzialam . kamilek strasznie przywiazal sie do swojego tatusia odkad ten sie nim opiekuje calymi dniami i nocami . a poza tym zrobil sie jeszcze bardziej uparty niz byl czesciej rzuca sie na podloge krzyczy rzucca zabawkami . ostatnio dodatkowo jest marudny bo ida mu zabki kolejne . wklejam kilka fotek nowych

 
reklama
idziemy dzisiaj do lekarza jak kładłam małego to zauważyłam za uchem we włosach jakis guzek pod skóra dosyć duży wczesniej go nie zauważyłam bo włosy go przykrywały martwie sie co to moze być wizyta u lekarza o 16 mam nadzieje, że to nic poważnego.:-(
 
Do góry