reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

idziemy dzisiaj do lekarza jak kładłam małego to zauważyłam za uchem we włosach jakis guzek pod skóra dosyć duży wczesniej go nie zauważyłam bo włosy go przykrywały martwie sie co to moze być wizyta u lekarza o 16 mam nadzieje, że to nic poważnego.:-(

Trzymam kciuki aby to nic poważnego niebyło.My po wizycie u Nefrologa Amelka ma bakterie w moczu i dostaje bacstrim przez 10 dni i przez 4 tygodnie urosept,potem wyniki.Pogoda sie popsuła pada deszcz i zimno.Wiec siedzimy w domku i sie nudzimy.
 
reklama
idziemy dzisiaj do lekarza jak kładłam małego to zauważyłam za uchem we włosach jakis guzek pod skóra dosyć duży wczesniej go nie zauważyłam bo włosy go przykrywały martwie sie co to moze być wizyta u lekarza o 16 mam nadzieje, że to nic poważnego.:-(
Oby to było coś niegroźnego. Czekamy na informacje.
Cześć .pisze do was baaardzo rzadko bo niemam poprostu czasu na nic .poza tym po dwoch zabiegach chcesie nacieszyc kamilkiem wkoncu tyle go niewidzialam . kamilek strasznie przywiazal sie do swojego tatusia odkad ten sie nim opiekuje calymi dniami i nocami . a poza tym zrobil sie jeszcze bardziej uparty niz byl czesciej rzuca sie na podloge krzyczy rzucca zabawkami . ostatnio dodatkowo jest marudny bo ida mu zabki kolejne . wklejam kilka fotek nowych

Fajnie że Kamilek złapał kontakt z tatą. A jak Ty się czujesz???
Trzymam kciuki aby to nic poważnego niebyło.My po wizycie u Nefrologa Amelka ma bakterie w moczu i dostaje bacstrim przez 10 dni i przez 4 tygodnie urosept,potem wyniki.Pogoda sie popsuła pada deszcz i zimno.Wiec siedzimy w domku i sie nudzimy.
Biedna Amelka:-(
My dziś byłyśmy na spacerku w trakcie deszczu:-D, założyłam folie na wózek, a sama ubrałam kalosze i sztormiaka brata. Niezbyt wygodnie chodzi się w butach o 4 rozmiary za dużych, ale inaczej się nie dało. Celinka była w szoku, w deszczu na spacerku:-D, ale zadowolona.
Nadal w dzień spać nie chce, wczoraj to była wpadka przy pracy:-p:-D:-D
 
Jagna niejest aż tak zle mam nadzieje że jej pomogą te leki ma bakterie ale niejest ich aż tak dużo żeby dostawała antybiotyk ale lekarka zaczeła działać teraz zanim sie rozwinie wiecej tych wstrentnych bakteri.A Amelka płacze jak deszcz pada a jestesmy akurat na spacerku lubi słoneczko tylko.
Katarzyna-joanna jak sie czujesz kochana?,teraz to już bedzie ok.
 
Ostatnia edycja:
czuje sie dobrze , ale amrtwie sie żeby znowu nietrzeba bylo ciąc zeby było już tym razem dobrze jak pojade na kontrole
poki co nic niemoge robic ,dzwigac nic nawet cukru ,schylac sie szybko chodzic itd .dopiero na poczatku czerwca bede mogla .kontrole mam 26 maja w dzien matki trzymajcie kciuki zeby bylo ok tym razem . kamilek juz spi .bylismy dzis u fryzjera ,obcielismy sie wszyscy .kamil pierwszy raz od urodzenia sie obcinal .martwilam sie czy sobie da obciac wloski a on siedzial spokojnie caly czas nawet zagadywac nietrzeba bylo go. hehe .jutro wam wkleje fotke kamilka po obcieciu
 
Bylismy u lekarza, ten guzek to powiększony węzeł chłonny spowodowane jest to jakąś infekcja w organiżmie. mały dostał antybiotyk no i w piatek jesteśmy umówieni z tym lekarzem w szpitalu na badania wszystkie i usg jamy brzusznej.
ogólnie mały czuje się ok, nie ma nawet temperatury więc mam nadzieję, ze badania tez będą ok!

a w sobotę przylatuje moja siostra!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
My dzisiaj jak co srode bylismy na basenie, maly szczesliwy jak diabli, spacerek tez byl mimo ze deszczyk kropil maly chodzil po chodniku i tupal bo fajnie mokro bylo :-)
teraz juz spi padniety.

Kasia-Joanna trzymaj sie kochana :-* bedzie dobrze

Nina z malym tez bedzie ok, moj brat ma powiekszone zawsze przy jakims katarku nawet malutkim :-) a ze on chudziutki to odrazu to widac , wiec sie nie przejmuj na zapas, i sueper ze sis znowu przylatuje :-)

Nutka duuuzo zdrowka dla Amelki :*

a co z reszta naszej ekipy co ?????
haaaaaaalo przywoluje was wszystkie mamuski !!!!!!
 
Dzieki dziewczyny .Ja dzis wstałam wczesnie i posprzątałam okna pomyłam ,po południu wypiore poukładałam ciuchy letnie a zimowe pochowałam,weekend zapowiada sie ciepły fajowo bo w niedziele idziemy na komunie.Następna mamy 31 maja i wesele 27 czerwca fajowo chciasz sie pobawie bo dawno na weselu niebyłam(jeny jak na swoim czyli 6 lat bedzie )
 
My dziś na zakupy jedziemy, w Tesco jest super promocja na chemie, wklejam gazetkę:
Tesco (Polska) Sp. z o.o.
Moja mała broi jak najęta, właśnie wyjęła dziurkacz z szuflady i ją zamknęła, a teraz go odniosła;-):-D Zauważyłam, że jak nie zwracam uwagi, na to co robi to obejrzy i odłoży na miejsce. A najbardziej mnie dziwi to, że ma fazę na autka, mój brat dał jej auto, a wczoraj znieśliśmy jej resoraki brata ze strychu i jej nie ma jak je dorwie, jest cisza, tylko słychać bryy i bryy bo autka jeżdżą:-) potrafi tak 2 godziny się bawić:szok::-D:-D:-D:-D
Uciekam się wypięknić na zakupy;-)
 
Katarzyna-Joanna i Nutka jakie macie foteliki na rower??
Chcemy kupić, ale nie wiemy jaki jest najbezpieczniejszy:-(
 
reklama
a co z reszta naszej ekipy co ?????
haaaaaaalo przywoluje was wszystkie mamuski !!!!!!
jestem, jestem.....moj tatus wyjezdza w sobote wiec duuuuzo zajeta bylam. Oczywiscie zakupy byly najprzyjemniejsza czescia tego programu:-) a wogole to dla mnie niewiarygodne ze on na zawsze wyjezdza po tylu latach....jakos tak nie moge swoja mozgownica objac. U nas lato juz w pelni. :-)Super jest, po tej zimie to jak zbawienie niemal. W weekend sie lodkujemy na jeziorze, sezon grillowy na calego. Jak ja uwielbiam lato! Nie trzeba gotowac tylko wrzuca sie to co pod reka na grilla i obiadek gotowy! W czerwcu biore troche wolnego az do konca sierpnia. Jedziemy na wakacje, nianka dostaje wolne wiec bede mamuska siedzaca w domciu....juz doczekac sie nie moge! Zmeczona jestem biurem i praca. Bede sobie spedzac cieple dni nad jeziorem, w parku, z kolezankami na jakis ciekawych wypadach z dzieciakami. Zalatwiamy mojemu staremu dziecku transfer do szkoly tutaj kolo mnie. Wlasnie dzisiaj bylam z papierami w Chicago. Ale on sie cieszy ze sie wyrwie z pod tatusia skrzydelek!:tak:Zobaczymy czy ja nie bede wlosow z glowy rwac:baffled:
 
Do góry