reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
witam. WSZYSTKICH ŁOBUZIAKOM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA ŻYCZĘ DUŻO UŚMIECHU NA CODZIEŃ SAMYCH POGODNYCH DNI I EZBOLESNEGO ZĄBKOWANIA. U mnie wszystko ok .jestem juz tydzień po kontroli wszystko sie przyjęło tym razem także pomalutku wracam do normalnego zycia.kamilkowi próbują przebic się trójki ale cos niemoga mu wyjść chybbbbbbbbba najdlużej z wszystkich zębów mu wychodza.
 
Witam dziewczyny ja wreszcie mam chwile wytchnienia.Po komuni jestesmy Amelka była grzeczna ,ale tylko na kolanach siedziała abo mi albo meżowi.W sobote chcemy do łodzi do zoo jechac ale jaka pogoda bedzie to niewiem,prezent dziewczyną na dzien dziecka zrobimy.
 
a u nas nie ma dnia dziecka.....aaaaaaaaaaa biedne maluchy! swietny pomysl mi podsunelas nutka...zabiore pojutrze dzieciaki do zoo, Olis dawno juz nie byl a Vincent nigdy chyba? Teraz poki nie ma takich upalow i skwarow...pozniej latem to slaba atrakcja jak oddychac nie ma czym :)))
Aga - Wikus kawal dorodnego faceta :)) Wyglada na to ze nasze dzieci to male geniuszki bo maja dopiero po 16 mc. a juz sa super niegrzeczne czyli ich rozwoj jest ponad przecietny! Dobre :)))))))))))))))))))
 
A my sie musimy pochwalić, że rozprawiliśmy się ze smoczkiem!!!:-):-):-)
Wieczorem w niedziele nie dałam małemu smoka do łóżeczka powiedział do mnie daj ale ja zamiast smoka dałam mu misia i z nim zasnął bez żadnego marudzenia!!!
nie dostał juz smoka 3 dni noszę go w torebce tak w razie czego ale myslę, ze jest już niepotrzebny!!! wieczorem juz sie o niego nie upomina w dzień też!!!:tak:
 
no to gratulacje dla nastepnego dzisiusia bez smoka,
moj bedzie go mial jeszcze do stycznia tak jak mowilam, ja jeszcze nie widze potrzeby zabieraniu mu smoka, ja mialam szybko zabrany i potem z paluchem w dziubie chodzilam ... nie chce tego dla malego, jak skonczy 2 latka to mu odstawimy a teraz niech ma do spania :-) MONIA :-) chyba ze szybciej sam zrezygnuje ale nic na sile.
u mnie wietrzysko od 3 dni brrr... zimno jak diabli ...
była kumpela z synkiem sie pobawic, maly spi padniety :-) a ja ide zupke wstawic jakas :-)
 
Ja myśle, ze Oli juz smoka nie potrzebuje bo się go wogóle nie domaga, nie dostał go do spania i nie protestował moze juz z niego wyrósł a palca nie wkłada do buzki narazie mam nadzieje, że wkładac nie bedzie!!!:tak:
U nas dzisiaj zimno, ja mam nadal remont korytarza, wszedzie w pokojach, kuchni pył na podłodze gips, matko niech to juz sie skończy!!!!!!!!!!!!!!!!:szok:
 
A my sie musimy pochwalić, że rozprawiliśmy się ze smoczkiem!!!:-):-):-)
Wieczorem w niedziele nie dałam małemu smoka do łóżeczka powiedział do mnie daj ale ja zamiast smoka dałam mu misia i z nim zasnął bez żadnego marudzenia!!!
nie dostał juz smoka 3 dni noszę go w torebce tak w razie czego ale myslę, ze jest już niepotrzebny!!! wieczorem juz sie o niego nie upomina w dzień też!!!:tak:
Gratuluje dla Olisia!!! Nina załóż suwaczka smoczkowego, ja ostatnio się zdziwiłam jak na niego spojrzałam, że mała już tak długo bez smoka;-)
no to gratulacje dla nastepnego dzisiusia bez smoka,
moj bedzie go mial jeszcze do stycznia tak jak mowilam, ja jeszcze nie widze potrzeby zabieraniu mu smoka, ja mialam szybko zabrany i potem z paluchem w dziubie chodzilam ... nie chce tego dla malego, jak skonczy 2 latka to mu odstawimy a teraz niech ma do spania :-) MONIA :-) chyba ze szybciej sam zrezygnuje ale nic na sile.
u mnie wietrzysko od 3 dni brrr... zimno jak diabli ...
była kumpela z synkiem sie pobawic, maly spi padniety :-) a ja ide zupke wstawic jakas :-)
Aga u nas też zimno i wieje już od kilku dni, a wczoraj to taka burza przeszła, że małą godzinę później spać kładłam, jak już się skończyła.
A Wiki da Wam znać jak już smoka nie będzie chciał;-):-)
 
gratulacje dla kolejnego duzego bezsmoczkowego chlopczyka! My jeszcze uzywamy smoczus poniewaz maly - i tu mysle z powodu wszystkich trojek ktore sie naraz przebijaly doslownie domagal sie go non stop, badz gryzl wszystko co popadnie lacznie ze swoimi lapkami i nami! Wszystko wkladal do buzi jak leci i potwornie nas gryzl jak maly szczeniak. Zreszta zabki ma idealnie rowniutkie i duzo mowi wiec najwyrazniej smoczek mu nie szkodzi. U nas tez jest dzis chlodniej, zreszta wczoraj tez bylo, natomiast od jutra znowu powraca ciepelko. Fajnie, bede z dzieciakami siedziec nad naszym jeziorkiem.....
 
reklama
dziewczyny nie piszcie az tyle bo doczytac nie moge tak duzo:-D:-D
no to mamy oficjalne wakacje....przynajmniej moje srednie dziecie ma bo najstarszy ma tzw. finals(koncowe zaliczenia) dzis i jutro i wakacje od poniedzialku. Pogoda dzis super, dwadziescia kilka stopni niegoraco i niezimno. Wlasnie wybieram sie do miasteczka gdzies okolo godzine drogi na zachod do nowej galerii:-), ostatnie kilka dni spedzam na wydawaniu kasy niestety...przedwczoraj zaszalalam i wydalam ponad tysiaka na ubrania dzieci:baffled: Kupilam Olivce i Vincentowi identyczne kompleciki z organicznej bardzo kolorowej bawelenki. Taka jedna stara juz szwedka otworzyla najpierw katalogowy butik chyba z 25 lat temu - pamietam jak jonathanowi zamawialam w jej katalogu ciuszki jak mial 2-3 latka i wiecie ze do dzis niektore mam? W super stanie! Kilka lat temu w niektorych stanach otworzyla zwykle sklepy i ruszyla tez jej strona internetowa. www.hannaandersson.com. Ciuszki, kolorki i ich jakosc jest przesuper, zwlaszcza dla dziewczynek....jedydny szkopul ze to cholernie drogie ...no niestety mam jej sklep niedaleko jednego klienta z ktorym regularnie zalatwiam sprawy i dosc czesto do niego jezdze:rofl2: no coz...w sumie to dobrze ze corki nie mam!
 
Do góry