reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dziewczynki dużo zdrówka i wszelkiej pomyślności dla Was i Waszych rodzin w nadchodzącym Nowym Roku 2010



 
Ostatnia edycja:
reklama
My rowniez witamy sie noworocznie i zyczymy duzo szczescia i pomyslnosci, oraz aby ten 2010 rok przyniosl spelnienie wszystkich zyczen i marzen.

A jak tam u was w kwestii noworocznych postanowien?? Ja po raz kolejny obiecuje sobie schudnac i regularnie cwiczyc;-)
 
Witam się i ja w tym nowym roku!!!:-)
mały wczoraj wytrrzymał do północy bylismy na dworze strzelać petardami ale wystraszył sie huku i wrócilismy szybciutko do domu!my poszlismy spać o 2.
Olivier wstał o 9 rano niestety:no:
zasypało nas snieżkiem, zasdpy się juz porobiły na dworze jest pięknie potem wkleję kilka zdjeć z dzisiejszego spacerku:tak:
 

Załączniki

  • zima 1.jpg
    zima 1.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 17
  • zima 2.jpg
    zima 2.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 17
  • zima 3.jpg
    zima 3.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 21
  • zima 4.jpg
    zima 4.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
wiki poszedl spac o 1 i wstal po 9 ;/ :-( no ale coz teraz tez spi ale jak wstanie to jedziemy do siebie juz :-) mo jacek ma urlop wiec bedziemy siedziec sobie razem w domku a ja w niedziele do pracy ide :-)
caluje was :*
 
Witam w Nowym Roku!Życzę wszystkim aby był udany i lepszy od poprzedniego.
Kuba obudził się przed północą przestraszył się petard ale na szczęście udało mi się go uspokoić i spał do rana.Ja jutro już do sanatorium jadę więc poczytam Was pod koniec stycznia jak wrócę.Matko tyle czasu bez Kubusia....
 
Witam w 2010 roku.
Wszystkiego co najlepsze na ten rok Wam życzę:-D
Celinka poszła spać o 21 i wstała o 9 rano, nic jej nie budziło, bo u nas nie strzelali. Za to my poszliśmy spać o 2. U nas śniegu po kolana:-D:-D:-D, mała szaleje w śniegu.
 
Witam w nowym roku.:-):-):-)
U nas mały szalał do 2.:szok::szok:O północy obejrzał petardy i bardzo mu się podobało.
Ale za to pospał do 11 rano więc i my wyspani.:-D:-D
Co do postanowień noworocznych to też am w planach jakąś dietkę i zrzucenie paru kg.Ale czy się uda czas pokaże.:tak::tak:
Maleństwo wiem co czujesz bo sama leżałam w szpitalu prawie miesiąc bez małego.Nieraz wyłam w poduszkę ale cóż jak trzeba to trzeba.Trzymam kciuki.:-):-)
Lecę na jakąś noworoczną kawkę.:-D:-D
Pa.
 
reklama
witam sie i ja w nowym roku...postanowien nie mam zadnych nie wiem co zycie pokaze w tym roku ale mam nadzieje ze bedzie lepszy niz poprzedni....
 
Do góry