reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Biedna Emilka, oby szybciutko wyzdrowiała. A jak nie chce jeść nawet przez tydzień to nie zmuszaj. Nadrobi jak wyzdrowieje. Oby tylko dużo piła. Ugotuj jej kompot z jabłek ze skórkami w małej ilości wody i podawaj do picia. Moja prababcia mawiała, że to naturalny antybiotyk. A na smarki, pomoże inhalacja, w jajeczku z kinderniespodzianki porób dziurki włóż do środka czosnek posiekany i zawieś na krótkim sznurku na szyi Emilki. Pomaga, odtyka nosek i udrażnia, no i nie jest to jakaś chemia. Wiem że w domu będzie czosnkiem śmierdzieć ale warto.

o dziekuje JAGNA, napewno spróbuje twoich sposobów,nie wiem tylko czy emilka da sobie powiesic cos na szyji hehehehe

pawimi no widzisz,spania wczoraj nie miałam,emila od cvzasu do czasu sie budziła ,wierciła,kreciła to co to za spanie
 
reklama
My już butelek nie pamietamy odeszly w czerwcu razem ze smokiem … maly pije ze zwyklych kubeczkow lub szklanek, ale mleko odstawil sam jak zabraliśmy smoka to odstawil mleko no i butelki tez poszly w kat …

Mleko krowie maly pije ale nie na przymus czy ma jakies ustalone pory , co to to nie ale jak chce platki to z mlekiem albo kakao a tak to nabial w postaci jogurtow, serkow itd.

Swieta minely super.. u rodzinki J teraz wlasnie jestem u teściów w odwiedzinach no i żeby skorzystac z neta :-D

My urodzinki robimy za tydzień w sobote 16-tego bo wypadaja mu w piątek a w piateki jeszcze wszyscy pracuja wiec przełożyliśmy na sobote zreszta u nas to tak przewaznie jest ze zawsze się robi urodziny w pierwsza sobote po urodzinkach . Ale tylko kawa i ciacho a jakis torcik musze zamowic … tu u teściów mam sprawdzony a w Chorzowie gdzie teraz mieszkam nie bardzo musze pochodzic i popytac :-D

Witam nowa mamusie mam nadzeje ze sie u nas cieplo bedziesz czuc i duuzo udzielac :-)
 
o dziekuje JAGNA, napewno spróbuje twoich sposobów,nie wiem tylko czy emilka da sobie powiesic cos na szyji hehehehe

pawimi no widzisz,spania wczoraj nie miałam,emila od cvzasu do czasu sie budziła ,wierciła,kreciła to co to za spanie
Wiesz ten z czosnkiem, to poradziła mi aptekarka. Stosuje na swoich dzieciach, a Celinka była już 3 tygodnie chora, więc chwytałam się każdego sposobu, ale działa.

Aga super, że u Was ok:-D

My mieliśmy dzisiaj podpisywać umowę przedwstępną, ale matka właścicielki mieszkania wylądowała w szpitalu i wszystko się przesunie o tydzień:-( Szkoda ale poczekamy, bo się opłaca;-)
 
Właśnie skończyłam robić torcik. Nie wyszedł najpiękniej ale sama go przyozdobiłam:-D. Teraz się chłodzi ale jutro porobię mu fotki, jak będzie ze świeczką.
 
Jagna najlepsze życzenia urodzinowe dla Celinki.To mamy w domu już 2-latki.:-):-)
Olcia witamy witamy.:-):-)
Aga super fotki.U nas też masakrycznie dużo śniegu.:szok::szok:
A ja nie wyprawiam urodzin.Jeśli ktoś wpadnie to kawa zawsze się znajdzie a ciasto na wszelki wypadek kupiłam.Za dużo ludzi by się uzbierało i znów trza by zwozić stoły i krzesła.:no::no::no:
Spędzimy sobie ten dzień w trójeczkę i też będzie fajnie.:-D:-D:-D
 
STO LAT DLA MAŁYCH SOLENIZANTÓW DUŻO UŚMIECHU NO I PRZEDE WSZYSTKIM ZDRÓWKA!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny a u nas śnieżyca:szok: sypie już od rana cały czas i strasznie wieje na balkonie mam juz pół metra sniegu:szok: bo u nas śnieg leży już od 2 tygodni i prawie codziennie pada nowy, ledwo co z domu dzisiaj wyszłam, małego nawet na zakupy nie brałam!!!! moja siostra przylatuje za tydzień boje sie mam nadzieją, że szczęśliwie wylądują z Anglii i irlandi bardzo dużo lotów już odwołali.
W środę mamy umówioną wizytę u gastroenterologa w poznaniu kurczę jak będzie tak jak dzisiaj to nie wiem jak dojedziemy drogi nic nie odśnieżone byłam z tata w mieście to sie zakopaliśmy i nie moglismy wyjechać:szok: ja już w góry nie musze jechać mam tak jak w Karpaczu!!!!!!!!!
 
hej babole

U nas ziiiiiiiiiiiima w pełni :)
Od wczoraj sypie takim sniegiem,że jak wyszłam z moim małym psem niedawno to tylko mu głowe widać a sniegu za łydki miałam :)

Wysłałam Robcia na zakupy wiec pewnie gdzieś utknie po drodze heheheh:szok: bo drogi wołają o odśnieżenie ,ale nie ma sie co dziwic jak tak sypie to nie nadążaja z tym odsniezaniam
 
no to witam w klubie zimowcow haha, bo u mnie to samo, przeciez szkoly pozamykane od przedczoraj, sniegu tyle jak gdzies na antarktydzie SZOK!!!
 
reklama
Do góry