reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

aga super, ze masz pracę zawsze to jakieś pieniądze dodatkowe:tak:
jagna napisz coś więcej o tym mieszkanku, w bloku kupiliście? na którym piętrze???ale fajnie, ze w końcu wam sie udało!!!
a mi sie śniło, ze mój ojciec nam mieszkanie kupił:-D:-D:-D szkoda, ze to tylko sen:eek:

Oli juz nie wymiotuje mam nadzieję, że juz jest zdrowy, dietke jeszcze mamy własnie wcina suchą bułę!

dzieczyny czy dawałyście dzieciom orsalit???
bo mój mały go piś nie chce i nie wiem co zrobić żeby zaczał.
 
reklama
jagna super mieszkanko, wazne, ze 3 pokoje, choć nie duże to zawsze 3 zrobicie sobie osobno sypialnię i pokój dla Celinki:tak: a powoli tez pozmieniacie tapety najwazniejsze, ze bedziecie je mieć!!!

ja tez orsalit mieszam z herbatka bo mały nie chce go samego pić,.
 
Tapety od razu zrywamy,bo mój mąż nie znosi tapet. Ale jak wpadnie 5 chłopa to sobie poradzą:-D Łazienkę robimy od razu a resztę tylko pomalujemy;-) Wanny nie ma na zdjęciu, bo jest tak żółta że szok:szok:
 
Jagna gratulacje z własnego mieszkania śliczne mieszkanko i 3 pokoje trochę remontu potrzeba ale wszystko zrobicie nie od razu Paryż zbudowano...
A ja byłam u znajomej przyjechała do niej fryzjerka koleżanka i sie obciełam fajowa fryzurka jej wyszła i troszkę popiliśmy mój mąż wciekły ale fryz mu sie podoba i oto mi chodziło..
 
Witam dziewczyny!!
Pamiętacie mnie jeszcze?? Kiedyś chwilkę z Wami pisałam. Ostatnio nie mam czasu pisać, ale regularnie poczytuję wątek.
Mam pytanie. Oboje z męzem pracujemy a moja córka chodzi na zmianę do babci lub do prywatnego żłobka. We wrześniu nasze dzieci będą miały prawie po 3 lata. I co wtedy?? Posyłacie do przedszkoli?? Ja dzwoniłam do kilku państwowych przedszkoli i co?? Lipa. Nie ten rocznik, tylko w jednym powiedzieli że jak zostaną miejsca to przyjmą. A tak pozostają prywatne, bo tam wystarczy mieć 2 lata 6 mirś i nie patrzą na rok urodzenia.
A moja córka z 3 stycznia, więc 3 dni wcześniej i by było po kłopocie. :tak:
 
Witam dziewczyny!!
Pamiętacie mnie jeszcze?? Kiedyś chwilkę z Wami pisałam. Ostatnio nie mam czasu pisać, ale regularnie poczytuję wątek.
Mam pytanie. Oboje z męzem pracujemy a moja córka chodzi na zmianę do babci lub do prywatnego żłobka. We wrześniu nasze dzieci będą miały prawie po 3 lata. I co wtedy?? Posyłacie do przedszkoli?? Ja dzwoniłam do kilku państwowych przedszkoli i co?? Lipa. Nie ten rocznik, tylko w jednym powiedzieli że jak zostaną miejsca to przyjmą. A tak pozostają prywatne, bo tam wystarczy mieć 2 lata 6 mirś i nie patrzą na rok urodzenia.
A moja córka z 3 stycznia, więc 3 dni wcześniej i by było po kłopocie. :tak:
Pamietam, co u Was??
Ja też się zastanawiam co z przedszkolem, muszę jechać do tego na osiedlu gdzie mamy mieszkać i się wypytać.
 
Magdalenka82n ja mojego też zapisałam do przedszkola (a właściwie do dwóch)państwowego.:-):-)U nas jest tak że na dzień 1 września dziecko musi mieć skończone 2,5 roku.Oskar jest z 9 stycznia,więc się łapie.:tak::tak:Tylko że pierwszeństwo mają dzieci które rocznikowo maja 3 lata.Zobaczymy jak się nie dostanie do państwowego to pójdzie do prywatnego.:-)
 
reklama
Do góry