reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Na moim osiedlu są chyba 4 państwowe i 1 prywatne. Może bym jeszcze zostawiła ją w tym żłobku, ale ona i tak jest jedną ze starszych i myślę że by za rok byłoby jej nudno. W przedszkolu uczą całkiem innych rzeczy. A może do państwowego żłobka próbować. hmmm, sama nie wiem. Prywatny w mojej miejscowości to 2 razy tyle co państwowy. :zawstydzona/y:
W tych państwowych też mówili że mogę złożyć papiery, ale właśnie pierwszeństwo mają dzieci 2007.
 
Ja do żłobka nie chcę dawać niuni. Ona zbyt mądra na żłobek, wolę aby się czegoś uczyła i rozwijała, bo widzę że tego potrzebuje. Juz umie ubrać prawidłowo rajstopki i spodnie, nauka tego zajela jej kilka tygodni:-) A do dzieci to ją ciągnie ale woli starsze, takie od których coś się nauczy;-)
 
no właśnie też myślę że moja Jula to za mądra do żłobka. Już się tam nauczyła co mogła i nic nowego nie wynosi. A w przedszkolu zawsze coś nowego nauczą.
 
Jagna gratuluje mieszkania:tak:
Thomas chodzi jeszcze do zlobka. Ja nie wiem czy w Polsce tez jest cos takiego, ale u nas takie zlobki prowadzi jedna osoba odpowiednio przygotowana u siebie w domu. Czesto sama ma male dziecko.
W srode zapisalismy malego do przedzkola i juz w polowie maja moze zaczac, nawet jesli do tego czasu jeszcze nie bedzie chodzic. Dla mnie to bedzie duzo wygodniejsze bo mam przedszkole 100 m od domu!
Wczoraj bylismy u neurologa i z tym chodzeniem to jeszcze troche nam zejdzie i najprawdopodobniej czeka nas botox. za 3 tygodnie mamy badanie i wtedy bede wiedziala na pewno.
 
Ostatnia edycja:
Paulinek, spokojnie Thomasek zacznie chodzić. A z tym przedszkolem to super:tak::-D

U nas okej, mała broi, jak zawsze, hihi

Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek:-D:-D:-D
 
czesc laski :-)
Jagna grauluje kupna mieszkanka wkoncu i ty sie doczekalas swojego :-)

nina moj maly musial pic orsalit i tez nie chcial poilam go strzykawka co 5 minut.

Wiki tez mogl by isc do przewdszkola od wrzesnia ale nie wola na siku wiec lipa :-( przyjma2,5 latka pod warunkiem ze sie zalatwia tzn wola.

my wczoraj bylismy na kreglach, maly byl u moich rodzicow wlasnie po niego przyjechalam ...
 
Dziewczyny dzięki:-D
Agusia do września kupa czasu i nasze maluchy na pewno zaczną wołać. Ja mam plan nauczyć ją już na naszym, od początku nie będzie pieluch;-). Mama nadzieję, że się to sprawdzi, tak mi radziła znajoma psycholog. Mała za 2 miesiące będzie już mądrzejsza i miejmy nadzieję załapie. Mamy tez wstawić jej inny nocnik niż ma tutaj, tak więc jeden wylądowała na strychu;-):-) No i nowe środowisko to nowe zasady;-)
 
A ja dziewczyny zastanawiam się jak zachęcić Kubę do nocnika...Może podpowiecie coś?Jak ma dobry humor to w ciuszkasz nawet usiądzie na chwilę ale traktuje go raczej jak zabawkę nosi po całym mieszkaniu a jak gołym tyłkiem sięgo posadzi to ucieka w tempie ekspresowym :( A już 2latek powinien na ten nocnik siadać....Doradźcie coś jak możecie...
 
reklama
No i niunia do przedszkola nie pójdzie:wściekła/y::wściekła/y: Za małą, jak bym była samotną matką to by ją zwzięli a tak to nie. A do żłobka bo pytałam za stara:wściekła/y::wściekła/y: I co jaj m zrobić na cały rok nianię. Chciałam iść do pracy zarobić na ratę kredytu a tak to już nie wiem co mam robić:-:)eek:
Ja nic z nocnikiem nie pomogę:-(
 
Do góry