reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

jagna to super, ze Celinka już odpieluchowana!!!
mój Oli od września bez pieluchy też zdarzają mu sie wypadki własnie jak się czymś zajmie to wtedy zdarza mu się zapomnieć!
 
reklama
Gratulacje dla Oliviera:-D
Panie ją już pilnują w przedszkolu i nie ma wpadek. A wczoraj był dzień Babci i Dziadka. Celinka stała zawstydzona z paluszkiem w buzi i tak słodko wyglądała. My ją traktujemy jak dużo starszą, a ona nadal jest małym szkrabem. Jest bardzo samodzielna jak na swój wiek, nawet psycholog zwróciła na to uwagę.
Buziaki dla Styczniaczków:-)
 
Witam i znów tu cisza nikt nie pisze..Dziewczyny co tam u was słychać,dzieciaki zdrowe?
U nas ferie się rozpoczely trochę spokoju ,chodze do pracy na 2,3 godzinki posprzątać trochę,zabieram dziewczyny ze sobą bawią się w przedszkolu.
 
Hej laski. U nas jakoś leci.Młody chodzi do przedszkola i bardzo mu się tam podoba, choć początki były ciężkie.Ogólnie odkąd poszedł do przedszkola zrobił się bardziej samodzielny i ciągle zaskakuje nas czymś nowym.Poza tym po staremu praca i jeszcze raz praca.Ogólnie czekam już na wiosnę bo przez tą zimę mam już potężnego doła.
Buziaki dla Was i dla naszych 3-letnich już styczniakow.
 
witam dziewczyny, widzę że zastój tu...

salik - doczytałam że rozstałaś się ze swoim lubym? przykro mi strasznie, mam nadzieję że to odbije się to na Wiktorze... mieszkasz z powrotem u rodziców czy na własną rękę?

dzięki laski za pamięć, rzeczywiście, rośnie we mnie druga kobietka :-D ogólnie u nas wszystko dobrze, ja do pracy, S do pracy, mała do przedszkola, uwielbia chodzić do przedszkola, dużo sie nauczyła i ma swoją ulubienicę Zuźkę, bez której już żyć nie może :) piszcie co tam u Was, jak coś szukajcie mnie na facebooku. Buziaki!
 
Wita ja jestem zaglądam często ale sama ze sobą nie będę pisać.U nas po starem praca dom i tak w kółko.Dziewczyny usnęły wiec chwilka do siebie mamy.Dziuba gratulacje fasolki,trzymaj sie i dbaj o siebie.Ja jestem na diecie wiec trochę zaczynam chudnąć mam nadzieję i wierzę że do maja schudnę tyle ile bym chciała.
Aga tak to bywa niestety zresztą przemilczę to..............
 
Co tu taka cisza...
Czy nikt tu nie zagląda,dziewczyny pisać niech ten wątek znów tętni życiem poplotkujmy trochę.
oto moje dziewczyny i ja
 

Załączniki

  • dziewczyny2.jpg
    dziewczyny2.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 45
  • dziewczyny i ja.jpg
    dziewczyny i ja.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 52
To tak jak obiecałam, skrobie coś;-)
Celinka odpukać zdrowa. Chociaż troszkę chorował, jak była ta dziwna grypa, no i reakcja na zarazki przedszkolne. Ale już ok.
Celinka kocha swoje przedszkole, umie już cały alfabet po angielsku zaśpiewać i coś tam gada po francusku:-) U nas ok, jakoś nam leci. Wróciłam do pracy i jakoś dajemy radę, chociaż rzadziej się z mężem widuję i czasami prawie w ogóle nie widzę mojej myszki:-(. Ale jak tylko jesteśmy wszyscy razem to spędzamy ten czas na zabawach nawet kosztem burdelku w domu i nie pozmywanych naczyń:-D;-) To nie ucieknie, a czas spędzony razem jest bezcenny.
Dziewczyny piszcie co u Was??
Kilka fotek
11083929210.jpg

11093429210.jpg


A i zapraszam na stronę Fundacja DKMS Baza Dawc▒w Kom▒rek Macierzystych Polska . Warto pomóc to nic nie kosztuje, a komuś możemy uratować życie.
 
reklama
Ale już duże te nasze styczniaki:tak::tak::tak:Mój też szybko rośnie,teraz szukamy kurtki wiosennej dla niego.
Wreszcie zrezygnował z nocnika,powiedział że mu nie potrzebny i wynieśliśmy do piwnicy.Buty to ma nr 27.
Czy wasze trzylatki wymawiają literę R ? Mój za nic nie chce i tam gdzie jest R mówi L.
 
Do góry