reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja tez podwójna - na srode termin z połówkowego, wg om dzis - nic. Oprcz tego ze mi coraz ciężej i mnie wsyzstko denerwuje a jak chce cos zrobic to spina sie brzuch i szybciutko wracam na kanape i jeszcze wieksze nerwy hahahaaha

Wlasnie czekam do poloznej
 
Gratuluję wszystkim mamuśką które mają już swoje pociechy:-) My to chyba jako ostatni się rozpakujemy na 25 mam termin. A najbliższych wizytę 22 wiec pewnie ustala mi datę na wywołanie jak nic się nie zacznie. Mam jednak nadzieję że się uda urodzić wcześniej bo już jestem zmęczona ta ciąża :-(
 
A u mnie po badaniu, rozwarcie na palec i twarda szyjka, dzisiaj nici z wywolywania wzięli dziewczyny z przenoszoba ciąża. Mi zaproponowano ponownie cewnik, ale odmowilam, albo zel dopochwowy za okolo 200zl, ktory ma mi zmiekczyc szyjke i wywolac skurcze. Slyszalyscie cos o tym? Kolejna proba oxy moze jutro, moze środa


Nie bierz tego żelu, bo to pić na wodę fotomontaż :) szkoda kasy i juz


Ilo gratulacje :)
 
reklama
Dziękuje dziewczyny! Mały ma się dobrze trochę gorzej że mną. W trakcie porodu straciłam b.dużo krwi i właśnie mam podane dwie jednostki. Już po samym porodzie jak zlazilam z fotel na łóżko szpitalne do zemdlalam.i telepalo mnie niesamowicie z zimna. Rano myslalam że wstane po tych 4-5 godzinach od porodu wiadomo bez snu ale zawsze coś tam się odpoczywa leżąc.ją chce wstać a ją nie mam siły ustac na nogach więc zrobili morfologię i okazało się że jest bardzo bardzo słabą więc póki co małym się nie zajmuje bo nie mam na to siły.. I powiem szczerze że poród naturalny to hardcore i nie wiem czy jakbym miała możliwość wyboru nie wzielabym CC. Tak czy siak maluchy są wspaniałe a dla każdej z nas jej dziecko najpiękniejsze :) pozdrawiam was!
 
Do góry