reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja po wizycie u lekarza. Glowka bardzo nisko i napiera. Rozwarcie na palec. Czekamy... Poród może być jutro lub za trzy tygodnie ;) a tak chciałam mieć koziorozca..
 
reklama
Milenia pewnie czop znaczy nie będziesz ostatnia:-) :).lekkiego porodu życzę.
Ja po ktg i dalej nic eh mam już dosyć czekania.Chociaż młody jakby mniej aktywny się zrobił.Córkę rodziłam cztery dni po terminie(a to właśnie dziś wypada).
Mycha i jak tam też już po?
 
maja- i jak crp? Mój Emil też miał podwyższone i dostawał antybiotyk przez 6 dni (on się urodził z wrodzoną różyczką jak się później okazało). Nie martw się, będzie dobrze

beti- a jak u Was z brzuszkiem? Też słyszałam, że koperku się nie podaje, a rurki to już w ogóle głupi wynalazek

milenia- może czop, a może wody się sączą :) Już niedługo

A u nas katarowo. Młoda przywlokła z przedszkola i pozarażała wszystkich z Emilem włącznie. Drugą noc miałam z głowy, bo czuwałam przy nim, bo mu gardłem spływa i się krztusi :( Odsysanie nic nie daje, właśnie przez to, ze nie ma w nosku tylko tyłem idzie :(
 
:)) nie wiem czy Was to pocieszy ale mi się rozeszlo szycie krocza. Za wcześnie szwy zdjeli. Byłam na ponownym zszywania ale nikt mi nie dał gwarancji ze szwy złapią. Jak nie złapią to czarna dupa.
 
reklama
Do góry