reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Moja dużo gada, za stopki sie łapie ale tylko łapki i ślinotok a ruchowo nic (oprocz trzech przewrotow i stop), zebow też nie widac. Przestałam sie spinac i czekam na jej czas. Lekarz powiedziała że ma spokojnie jeszcze z miesiąc żeby zacząc sie ruszac a dzieci są rożne. Zaczne sie martwic jak skończy poł roku i nie bedzie sie przekrecac.

Wcinam właśnie ciacho od meża na pocieszenie, dobrze miec w kimś wsparcie. W końcu ma sobote wolną wiec jakoś spedzimy ten weekend razem;)
 
reklama
Michał reaguje na każdy dźwięk a najbardziej lubi 'będziemy jeść' wtedy się śmieje ;)

Dziewczyny oprócz Inis i Tusi - macie fb?

Tusię już mam, szkoda że Inis nie chce znowu mieć fb :(
 
Jasne, że mam[emoji5] mogę podać ale może priv?

Mój reagowal na poranne 'no czeeesc' ogromnym uśmiechem[emoji4] ale to były czasy jak jeszcze spał w swoim legowisku.
Teraz śpi ze mną od kilku nocy i mnie tlucze po gębie okrutnie na dzień dobry..

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny nie ma się co spinać ;-) jedne Dzieciaki zaczną się Wcześniej ruszać inne szybko będą gadać. Nie ma co porównywać, bo to niezdrowe. Zwłaszcza dla matek :p
Bo Dzieciakom to lotto :p
 
Ja mam fb [emoji23] moj mlody palce ssie caly czas stopki łapie z tym przrkrecaniem mu nie idzie na bok czasem sie przekreci do raczkowania jeszcze chyba daleko ale sie nie spiam przyjdzie czas i na niego sadze ze bedzie to z dnia na dzień tak jak z laapianiem za stopy jednego dnia nic a drugiego wstal i zaczol sie lapax

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
A ja lays cebulowe hahah ja za słodyczami zbytnio nie przepadam ale jak mam to nie pogardzie haahha

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ja wpierdzielilam ptasie mleczko. Pół paczki wczoraj o 23 pół paczki dziś o 23:D od jutra się odchudzam. Jak zwykle zresztą. Leos reaguje na dźwięki a badań słuchu dalej nie przeszliśmy pomyślnie. I nie jest wyrywny do poruszania się.
 
Ja wpierdzielilam ptasie mleczko. Pół paczki wczoraj o 23 pół paczki dziś o 23:D od jutra się odchudzam. Jak zwykle zresztą. Leos reaguje na dźwięki a badań słuchu dalej nie przeszliśmy pomyślnie. I nie jest wyrywny do poruszania się.
Ptasie mleczko to i ja lubię. [emoji16] codziennie sobie mowie a od rana cwicze i tak jest do dzis [emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry