reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja mam głupie pytanie. Czy warto mieć i fotelik i nosidełko? bo do końca nie wiem. Rozumiem, ze fotelik jest do samochodu, a nosidełko? Czy nie wystarczy przenieść malucha w foteliku? Czy to kwestia wagi i nosidełko jest lżejsze? A fotelik wtedy na stałe jest w aucie? :eek:
Ja będę mieć jeden do auta jeden od wózka

---23tc---
 
reklama
Tak, tak. Już przytargalam ostatnio materiały co i jak ma się odbyć i oglądałam już sale poporodowe. Przepraszam, apartamenty :)

Ostatnio nie udało mi się wynegocjować kwestii oddziału noworodkowego, co mnie troszkę zasmucilo, ale no cóż, liczę że nie będzie konieczności.

E no to ekstra. Wielkie zazdro [emoji6] Ja po pierwszym porodzie się zarzekalam, że następnym razem zapłacę za normalne warunki i brak traumy [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widziałam te zyrafki w wersji z nogami ;) i tylko szyja z głową na kółku. To o której piszecie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja chcę taka standardowa, z nogami
Screenshot_20170911-194629.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20170911-194629.png
    Screenshot_20170911-194629.png
    72,3 KB · Wyświetleń: 314
Bo od lat niepraktykujaca ;) A komentowanie - od podpasek po gacie, czasem jak na gaciach zaczynali przez podpaski na paznokciach kończyli ;)
Ja nie wiem, może mam za dużo testosteronu albo po prostu taka ze mnie feministka, ale *****, co ich gacie czy paznokcie obchodzą. Rodzącą kobieta to nadal człowiek a nie pozbawiona mozgu kupa sadla, ktora można traktować jak glupią. Nie, no chyba jednak feministka wojujaca ze mnie :p
 
Ja nie wiem, może mam za dużo testosteronu albo po prostu taka ze mnie feministka, ale *****, co ich gacie czy paznokcie obchodzą. Rodzącą kobieta to nadal człowiek a nie pozbawiona mozgu kupa sadla, ktora można traktować jak glupią. Nie, no chyba jednak feministka wojujaca ze mnie :p
I tu się z Tobą zgadzam!!!

---23tc---
 
Kochane jesteście!!! @paprotna Dzieki za instrukcje z fotami, będzie mi łatwiej zamawiać.
@Guanta jesteś the best [emoji5]
Ja dawałam pierwsze lepsze zdjęcie, ale dziewczyny polecaly aptekę Gemini i tam pewnie wszystko będzie [emoji6] sama jeszcze się tym nie interesowałam szczerze mówiąc.

@Guanta paznokcie komentowali może dlatego, że pomalowane. Ponoć nie można.
 
reklama
Bo od lat niepraktykujaca ;) A komentowanie - od podpasek po gacie, czasem jak na gaciach zaczynali przez podpaski na paznokciach kończyli ;)

Bozesz, muszę sobie jakieś piękne majty zatem sprawić. I podpaski.
Och, ale pewnych rzeczy się nie zapomina, nawet jak minęła chwila od praktykowania.

E no to ekstra. Wielkie zazdro [emoji6] Ja po pierwszym porodzie się zarzekalam, że następnym razem zapłacę za normalne warunki i brak traumy [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, ja jestem po prostu stara (nie obrażając nikogo), cherlawa i wrażliwa, to będzie moje jedyne dziecko. Dla mnie ciąża to nie jest stan błogosławiony i ciężko ją znoszę. Jestem też typem analitycznym, ja muszę mieć wszystko zaplanowane, ustalone i najlepiej zakontraktowane :) Mnie przeraża, kiedy autobus nie przyjeżdża w porę ;) stąd to wszystko. Zwykle na to mówią pierdolec (przepraszam za słowo).
Wiem, że wszystkiego nie da się zaprogramować, ale mi na głowę dobrze robi :)
 
Do góry