reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja dawałam pierwsze lepsze zdjęcie, ale dziewczyny polecaly aptekę Gemini i tam pewnie wszystko będzie [emoji6] sama jeszcze się tym nie interesowałam szczerze mówiąc.

@Guanta paznokcie komentowali może dlatego, że pomalowane. Ponoć nie można.
Ale to nie można jak człowiek na stronie szpitala napisać, ze paznokci nie malujemy albo nie robimy hybryd, żeby lekarz byl w stanie kontrolować kolor naturalnej plytki? Nie kazda kobieta o tym wie. Lepiej traktować ja protekcjonalnie jak głupia koze. Nie jestem z teamu księżniczek, co im się poduszki i pióra marza, ale kurde, są granice :p Dobrze, ze się ten dzień konczy, bo hormony szaleją :D
 
Ja nie wiem, może mam za dużo testosteronu albo po prostu taka ze mnie feministka, ale *****, co ich gacie czy paznokcie obchodzą. Rodzącą kobieta to nadal człowiek a nie pozbawiona mozgu kupa sadla, ktora można traktować jak glupią. Nie, no chyba jednak feministka wojujaca ze mnie :p
no uwielbiam Cię! Ja to z tych co się nie odezwą, zacisną zęby i to co boli schowają na dnie serca. A Ty chyba nie dasz sobie w kasze dmuchać i odpowiesz ciętą ripostą
 
Ale to nie można jak człowiek na stronie szpitala napisać, ze paznokci nie malujemy albo nie robimy hybryd, żeby lekarz byl w stanie kontrolować kolor naturalnej plytki? Nie kazda kobieta o tym wie. Lepiej traktować ja protekcjonalnie jak głupia koze. Nie jestem z teamu księżniczek, co im się poduszki i pióra marza, ale kurde, są granice [emoji14] Dobrze, ze się ten dzień konczy, bo hormony szaleją :D

Jakby wszystko napisali na stronie szpitala to by nie mogli później chodzić i kpic z kobiet, które są nieświadome [emoji6] [emoji12]
 
reklama
Dziewczyny, ale często jest tak, że Ci co komentują sami wyglądają dość nieatrakcyjnie. W ciąży wyglądam jak 7 nieszczęść, a co dopiero na sali porodowej :)
 
Do góry