reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Moje jest na tyle popsute, że wie, że "nie może" to się uśmiecha i robi swoje 🙈 nie reaguje na swoje imię jak go wołam i czasami myślę, że nie akceptuje swojego imienia 🙈🙈 zamiast chodzić, biega i nie potrafi siedzieć i jeść, muszę go gonić z jedzeniem po całym domu, albo tak go czymś zająć, że nie ma pojęcia, że w ogóle coś je 🙈 chudy jest taki, mówię na niego dziecko afryki 🙈
 
reklama
Moje jest na tyle popsute, że wie, że "nie może" to się uśmiecha i robi swoje 🙈 nie reaguje na swoje imię jak go wołam i czasami myślę, że nie akceptuje swojego imienia 🙈🙈 zamiast chodzić, biega i nie potrafi siedzieć i jeść, muszę go gonić z jedzeniem po całym domu, albo tak go czymś zająć, że nie ma pojęcia, że w ogóle coś je 🙈 chudy jest taki, mówię na niego dziecko afryki 🙈
Trochę jakbyś mojego opisywała. Ile twój waży?
 
Moje jest na tyle popsute, że wie, że "nie może" to się uśmiecha i robi swoje 🙈 nie reaguje na swoje imię jak go wołam i czasami myślę, że nie akceptuje swojego imienia 🙈🙈 zamiast chodzić, biega i nie potrafi siedzieć i jeść, muszę go gonić z jedzeniem po całym domu, albo tak go czymś zająć, że nie ma pojęcia, że w ogóle coś je 🙈 chudy jest taki, mówię na niego dziecko afryki 🙈
Kurcze czytam chyba o swoim małym.
Istne ADHD🤭
Psoci,nie słucha.po całym dniu jest tak brudny bo wszędzie wlezie,wszystko go mega ciekawi,wszystkiego musi dotknąć.
Mieszkamy na wsi więc po całym dniu jestem tak wykończona że szok .

Ostatnio z jedzeniem też tak mamy nie wiem co mu się podziało.Nie był jakimś glodomorem ale jadał dosyć przyzwoicie a teraz jak nie on.Trzyma w buzi po kilka minut,po kilku kęsach ucieka .Mam nadzieję że mu się poprawi apetyt bo oszaleję...
I też od dłuższego czasu nie przybrał na wadze jedynie urusl.
 
reklama
Do góry