reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Beta ponad 500! Jestem w ciazy! Najszczęsliwsza na świecie! Dziewczyny dajcie linka do watku zamkniętego i grupy na fb, nie mogę tu wszystkiego pisać bo mój były mąż nadal szpieguje mnie w internecie, pomimo iż nie jesreśmy ze sobą już 10 lat
Gratulacje!! Który masz dzień ? Jak to szpieguje?? Przecież nie ma Twoich haseł ?
 
reklama
A ja we wtorek rano jak zrobiłam bhcg w luxmedzie to jeszcze nie mam wyników..... I Pani z informacji wmawia mi że czas oczekiwania do 5 dni roboczych. Podejrzewam że wynik będzie po tygodniu od zrobienia [emoji28] bo to akurat 5dni roboczych. Śmiech na sali

Może zrobiłaś inne badanie?
Ja robię w Luxmedzie HCG total ilościowo i wynik jest po kilku godzinach. A jest jeszcze badanie z betą w nazwie i na to się czeka dłużej.
 
Zawsze robię beta Hcg. Zawsze. I zawsze wynik mam tego samego dnia. Tylko że w swoich miejscowych laboratoriach. A wtedy że robiłam inne badania do luxmedu to nie chciałam żeby mnie 2x kuli w innym labo i od razu zleciłam tą bete. Pierwszy raz się spotkałam z tak długim oczekiwaniem. To nie jest moja pierwsza ciaza i naprawdę już kilka x robiłam to badanie.
Może zrobiłaś inne badanie?
Ja robię w Luxmedzie HCG total ilościowo i wynik jest po kilku godzinach. A jest jeszcze badanie z betą w nazwie i na to się czeka dłużej.
 
A takim wypadku plamien, częściej będziesz odwiedzać lekarza?
Przy pierwszej ciąży od początku miałam plamienia i koniec końców poroniłam puste jajo. Teraz zaczęło się pięknie, ale po jakimś czasie zaczęłam plamić na jasnobrązowo, potem brązowo, aż w ndz zauważyłam kolor jasnoróżowy i się popłakałam. Pojechałam szybko do szpitala. Dostałam leki i po 4 dniach przeszło. Wole dmuchać na zimne i gnić 1,5 na IP w szpitalu zeby dowiedzieć się, ze jest ok, niż się zamartwiać i zastanawiać w domu
 
Beta ponad 500! Jestem w ciazy! Najszczęsliwsza na świecie! Dziewczyny dajcie linka do watku zamkniętego i grupy na fb, nie mogę tu wszystkiego pisać bo mój były mąż nadal szpieguje mnie w internecie, pomimo iż nie jesreśmy ze sobą już 10 lat
Wiedziałam, że dobrze to się skończy Kochana [emoji8][emoji8] Gratuluję z całego serca i trzymam kciuki za dziewuszkę [emoji7]
 
Przy pierwszej ciąży od początku miałam plamienia i koniec końców poroniłam puste jajo. Teraz zaczęło się pięknie, ale po jakimś czasie zaczęłam plamić na jasnobrązowo, potem brązowo, aż w ndz zauważyłam kolor jasnoróżowy i się popłakałam. Pojechałam szybko do szpitala. Dostałam leki i po 4 dniach przeszło. Wole dmuchać na zimne i gnić 1,5 na IP w szpitalu zeby dowiedzieć się, ze jest ok, niż się zamartwiać i zastanawiać w domu
Dzięki za odpowiedź, ja mam dziś 4tydzien 7 dzień czy liczyć już 5 początek? Wydaje mi się że na USG i tak nic nie będzie widać ..ech stres jest.
 
reklama
Ja jestem z 1 stycznia, więc zawsze byłam najstarsza ;) Jak byłam dzieckiem to rodzina zawsze marudziła jak miała przyjść na moje urodziny, bo wszyscy skacowani po sylwestrze. No i zawsze w szkole cukierki musiałam rozdawać po dacie moich urodzin, bo 1 wiadomo był wolny;)
Moja córka ma najlepiej 1 listopada :D i jeszcze 2011. Fakt ,że zawsze wolne ,ale z wyprawieniem ciężko heh.

Beta ponad 500! Jestem w ciazy! Najszczęsliwsza na świecie! Dziewczyny dajcie linka do watku zamkniętego i grupy na fb, nie mogę tu wszystkiego pisać bo mój były mąż nadal szpieguje mnie w internecie, pomimo iż nie jesreśmy ze sobą już 10 lat
No i super! Wszystko dobrze się skończyło :* :*
Ja też zawsze się zastanawiam ,czy gdzieś były ,albo jego rodzinka nie szpieguje ,udało mi się przyłapać.

W życiu nie nadrobię postów to ogólnie witam nowe mamusie i trzymam kciuki za przyszłe wizyty.
Ja nie miałam czasu plus jakiś leń mnie dopadł czy coś :p córka ma jutro imieniny robię jej piniatę ,wymyśliłam sobie :p i jeszcze dziś muszę dwa torty jeden nie starczy bo zjem go sama :D hehe
Jak zawsze waniliowe (śmietankowe) z owocami. Córka tylko takie ;)
Wczoraj się wkurzyłam ..syn ma problem w szkole z kolegami. Jest bardzo spokojny z charakteru, aż za i robią z niego klasowego kozła ofiarnego. 3 takich. Jakiś miesiąc temu rozmawiałam z rodzicami ,ale nic nie dało to jak widać ,to poinformowałam szkołę ,zobaczymy co dalej.
Jeszcze 6 dni i wizyta ,nie mogę się doczekać i stresuje na raz. Wszystkie już praktycznie po jesteście ,a ja ciągle dupa.
 
Do góry