reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A mam pytanie kiedy mówicie najbliższym o ciąży? Ja nie pracuje i ciezko to trzymać w tajemnicy. Plus znajomi sie domyslaja nie pije kawy wiadomo alkoholu. Ciężko to tak trzymac
 
reklama
A mam pytanie kiedy mówicie najbliższym o ciąży? Ja nie pracuje i ciezko to trzymać w tajemnicy. Plus znajomi sie domyslaja nie pije kawy wiadomo alkoholu. Ciężko to tak trzymac
Kawę możesz pić ;)
Mojej mamie powiemy po moim powrocie z Grecji, jeśli wszystko będzie ok.
Teściów poinformujemy na koniec wakacji, na szczęście prawie nie będziemy się widzieć do września. Najpierw wyjazd do Szwecji potem remont.
1 siostra i kuzynka już wie.
 
Dziewczyny, jak sobie radzicie z mega Mdłościami ? Ja mam wrażenie ze nadrabiam poprzednie 3 ciąże. W pierwszej miałam mdłości ale nie aż takie. Teraz mnie mdli całą dobę. W nocy mi to nie daje spać. A dodatkowo jest moja 3jeczka do ogarnięcia. Pije herbatę z imbirem, ale słabo mi pomaga.
Ja kupiłam tabletki ze sproszkowanym imbirem. Rodzinna mi powiedziała, że można brać coś takiego. Tylko trzeba kupić jakiejś dobrej firmy, aby było w nich dużo imbiru i żadnych dodatków typu konserwanty. Nie mogłam już patrzeć na herbatę ze świeżym imbirem i na samą myśl było mi niedobrze. Kupiłam też opaski na nadgarstki na mdłości, ale nie wiem czy coś dają...jak jest źle to je zakładam, bo są niewygodne.
 
Ja powiedziałam mamie i teściowej, oprócz tego 2 najbliższe koleżanki. W pracy powiem po 2 wizycie w połowie czerwca.
 
Kawę możesz pić ;)
Mojej mamie powiemy po moim powrocie z Grecji, jeśli wszystko będzie ok.
Teściów poinformujemy na koniec wakacji, na szczęście prawie nie będziemy się widzieć do września. Najpierw wyjazd do Szwecji potem remont.
1 siostra i kuzynka już wie.
Właśnie niestety ja kawely nie mogę, gdyz mam wysokie cisnienia i biore leki takze wole nie :)
 
Byłam niedawno na badaniach krwi, które wypisał mi ginekolog. Jeszcze nigdy w życiu mi tyle krwi nie upuścili co dzisiaj;) Wyniki poznam na wizycie we wtorek.
 
reklama
Do góry