reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja też nie chodzę po sklepach. Praktycznie 90% wyprawki zakupione przez Internet.
Chyba że miałabyś możliwość pożyczyć od kogoś taka walizkę...
Tak wyglada w stosunku do sylwetki Twoja 100 l ??? Screenshot_2019-11-30-21-43-14-1.png
 
reklama
Na liscie do kliniki w rzeczach dla maluszka napisali 5 x ręczników... Zapakowalam 3 x do walizki a i tak uważam że to dużo.
Też już jestem spakowana do tego super wydarzenia 😍🥳
Duża 100 litrowa walizka na po porodzie i jedna torba (do przewijania) na porodowkę.
Kombinezon z czapeczka i fotelikiem nie mąż dowiezie w dniu wypisu. Od 20 grudnia ma urlop do końca roku a potem jeszcze chce wykorzystać dwa tygodnie tacierzynskiego.Zobacz załącznik 1051470
Dziewczyny. Nie mam szalika żadnego dla synka. Nie wiem czy mam się przejmować..
Kupowałyście czy macie coś zastępczego np pieluszke tetrową (To chyba trochę za duże? I waham sie czy bezpieczne?). Nie wiem jaka będzie pogoda w dniu wypisu ale chce się zaopatrzyć na każdą ewentualną sytuację bo nie mąż nie ogarnia tych tematów.

Wczoraj zamówiłam wagę do ważenia syna, niby na promocji Black friday, za prawie połowę taniej ale też nie mam pewności czy ta cena to rzeczywiście z promocją 🤔

Ten szalik mi "chodzi" teraz po głowie wrrr
My, mamy chusteczki pod szyje :) zapinane na zatrzask z tylu
 
reklama
Do góry