reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
@zoja81 na kiedy masz termin bo nie wiem? Kiedy planujecie skończyć remont?
Termin na 06.01

a koniec remontu? No pierwotny plan zakladal w paxdzierniku 😜 aktualnie licze ze salon skonczymy w tym tygodniu i wtedy ruszamy z przemeblowaniem naszej sypialni /+zakup komody dla Malej/.
Kiedy reszta? Kuchnia i korytarz - szczerze juz zobojetnialam :(
Ostatni w kolejce jest pokoj Malej bo w planach na wiosne /tu bez pospiechu bo pierwsze 6 miesiecy bedzie z nami/.
Edit: dobrze ze domek maly 😜 3 pokoje sypialniane, salon/dzienny, kuchnia, lazienka i korytarz.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

Jestem nowa na tym forum, termin na 04/01 więc już coraz bliżej. Odnosząc się do twardniejącego brzucha, to podobnie jak Wam, twardnieje po sporym wysiłku, długim spacerze. Moja gin zaleciła mi na to magnez 2 x dziennie i w przypadku bólu no-spę.

Przy okazji mam do Was pytanie. Przymierzam się do kupna laktatora i znalazłam w rozsądnej cenie Canpol easy start. Czy któraś z Was miała z nim do czynienia albo może poleca coś zupełnie innego?
Ja uzywalam laktatora avent philipsa (jesli pytanie dotyczy o ten manualny). Pierwszy juz 9 lat temu, bylam zadowolona. Troche się "zestarzal" leżąc na strychu te kilka lat więc zakupiłam nowy aventa, manualny. Jest bardziej zmodernizowany, łatwiej się niby odciaga. Idealny na wyjście (odwiedziny do kogos czy tez np do lekarza) bo nie jest duzy.
Elektryczny kupiłam też około 9 lat temu, Medela.
Jest w bardzo dobrym stanie. Okaże się w użyciu czy nadal mogę na niego liczyć. Jeśli nie to kupię jakiś inny elektryczny.
Pamiętam że w tym elektrycznym wymienialam te silikonowe części bo z czasem się zużyly.
 
Ja uzywalam laktatora avent philipsa (jesli pytanie dotyczy o ten manualny). Pierwszy juz 9 lat temu, bylam zadowolona. Troche się "zestarzal" leżąc na strychu te kilka lat więc zakupiłam nowy aventa, manualny. Jest bardziej zmodernizowany, łatwiej się niby odciaga. Idealny na wyjście (odwiedziny do kogos czy tez np do lekarza) bo nie jest duzy.
Elektryczny kupiłam też około 9 lat temu, Medela.
Jest w bardzo dobrym stanie. Okaże się w użyciu czy nadal mogę na niego liczyć. Jeśli nie to kupię jakiś inny elektryczny.
Pamiętam że w tym elektrycznym wymienialam te silikonowe części bo z czasem się zużyly.
Ja mam pytanie moze glupie a moze oczywiste.
Czy te laktatory ktore bierzemy do szpitala to wczesniej w domu myjemy/sterylizujemy?
Tak samo smoczki ?
Jak to powinno wygladac?
 
Ja mam pytanie moze glupie a moze oczywiste.
Czy te laktatory ktore bierzemy do szpitala to wczesniej w domu myjemy/sterylizujemy?
Tak samo smoczki ?
Jak to powinno wygladac?

Ja na przykład nie biorę swojego laktatora do szpitala. Mają jakiś na wyposażeniu. Jeśli okaże się, że z jakiegoś powodu mój będzie potrzebny to mąż dowiezie. Ewentualnie będzie już jeździł z nami w samochodzie. A co do sterylizacji - ja nie popadam w paranoję i po prostu i laktator i smoczki umyję.
 
reklama
U mnie śnieg ❄ Pewnie niedługo zniknie ale cieszy oko. W tym roku pokocham zimę, nie trzeba będzie się do pracy zrywać tylko będziemy się w domku grzać i tulić.
Ja nie przepadam za zimą, jestem straszny zmarzluch, może dlatego.
Ale bardzo lubię święta Bożego Narodzenia, to taki magiczny czas dla mnie...
W sumie też to jakieś pocieszenie że nie trzeba będzie wcześnie wstawać by iść do pracy w ten ziąb. Ale o tyle dobrze że zostanę w domu, ciepełku bo wstać to i tak będę zmuszona by dzieci starsze do szkoły uszykować.
 
Do góry