reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Tak mam. Zrezygnowałam ze szkoły rodzenia ze względu na pracę męża. Póki co jestem zadowolona, położna z polecenia, bardzo konkretna kobieta i przy tym sympatyczna. Zapewne przed porodem zobaczę się z nią jeszcze ze 2 razy i potem kilka razy po urodzeniu dziecka. Już proponowała, że może nam pomóc w pierwszej kąpieli gdybyśmy czuli taką potrzebę. Przy okazji jest doradcą laktacyjnym.
A ok, tak się zdziwiłam bo wizyta po urodzeniu to standard. Fajnie że przed, pewnie da Ci jakieś wskazówki🙂
 
reklama
A ok, tak się zdziwiłam bo wizyta po urodzeniu to standard. Fajnie że przed, pewnie da Ci jakieś wskazówki🙂
Tak! Opowiada nam o porodówkach w szpitalach, które bierzemy pod uwagę, opisuje cały przebieg porodu, cały pobyt w szpitalu krok po kroku od przyjazdu na izbę przyjęć. Zapewne podobne tematy omawiane są na szkole rodzenia, ale jak masz położną to nie możesz chodzić do szkoły 🤷🏼‍♀️ Ja wolę takie kameralne spotkania sam na sam (lub z mężem). Przy okazji, co wizytę sprawdza tętno dziecka i jest to dużo fajniejsze przeżycie niż na kozetce u lekarza 😁
 
Ciekawe czy ktoras z nas urodzi w Wigilie? 🤔 😁

Ja osobiście bym nie chciała 😁 nie wyobrażam sobie świąt w szpitalu 😒
Ja bardzo chętnie przed wigilią :)
Chciałabym urodzić 19-20grudnia +3-5 dni w szpitalu to akurat bym była z synkiem w domu na święta.

Zajrzałam z ciekawości w karnety zdrowia moich dwóch synów. Z pierwszym byłam 5 dni (podali mu antybiotyk) a z drugim 4 doby.
 
Dziewczyny tak z ciekawości pytam ile spakowałyście pieluszek dla bobasków? Bo planowałam wziąść całą paczkę ale czy to sens ciągnąć
Na liście kliniki napisane by nie brać bo to w ich zakresie.
Wrzuciłam kilka tych pieluszek do walizki w razie co, a jakby było mało to nie mąż dowiezie to tylko 6 km.
 
@Eda Helena liczę na tą sama datę co Ty 😁 Zobaczymy czy którejś z nas się uda😁 w piątek mam wizytę, już niedługo😍 dziś i jutro ostatnie porządne sprzątanie domu, później tylko utrzymywanie czystości i poprawki. Pokój dla małej cały gotowy z wszystkimi dodatkami,później tylko założyć będzie trzeba prześcieradło, rożek wyjąc.
 
reklama
@Eda Helena liczę na tą sama datę co Ty 😁 Zobaczymy czy którejś z nas się uda😁 w piątek mam wizytę, już niedługo😍 dziś i jutro ostatnie porządne sprzątanie domu, później tylko utrzymywanie czystości i poprawki. Pokój dla małej cały gotowy z wszystkimi dodatkami,później tylko założyć będzie trzeba prześcieradło, rożek wyjąc.
Fajnie masz :)
 
Do góry