reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie miałam takiego zamiaru! Najczęściej pecherzyki są właśnie okrągłe! Nie masz co się stresować 😘
W mojej poronionej ciąży zarodek był prawie 2 tygodnie młodszy z usg niż z om a cykle były regularne 28dniowe, po prostu nie rozwijał się prawidłowo :)
wiem, nie mam pretensji 😘ale wiesz jak działa psychika teraz nie? 🤯 Misze na wtorek wskoczyć do Pani z pakietu mam tam 5 minut autem, pakiet się niech na coś przydaje... tak długo to będzie dwa tygodnie przerwy a tak zleciało jak nie wiem 😳
 
reklama
wiem, nie mam pretensji 😘ale wiesz jak działa psychika teraz nie? 🤯 Misze na wtorek wskoczyć do Pani z pakietu mam tam 5 minut autem, pakiet się niech na coś przydaje... tak długo to będzie dwa tygodnie przerwy a tak zleciało jak nie wiem 😳
Oj wiem niestety 🙈🙈
Ja od swojego prowadzącego dostałam termin na 29 czerwca ale tez idę w piątek z pakietu, wykorzystuję go pełnymi garściami 😂😂😂😂
 
Heeej dziewczynki, ja wczoraj cały dzień tak źle się czułam, mdłości mdłości mdłości. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. Wczoraj oprócz tosta na śniadania to nie zjadłam prawie nic konkretnego. Robiłam podejścia ale źle to się kończyło. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. U mnie dziś 9+4 🤰❤️ trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 💪
 
reklama
Do góry