reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Oj doceniamy... ewidentnie to nie miejsce dla ciężarnych, A już na pewno nie dla tych z jakimikolwiek powikłamiami... Ale sama Korsyka piękna ♡ byłam 2 lata temu na campingu i było cudownie.. trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło
To prawda, tu na Korsyce uważają ze jedna wizyta do 12tyg wystarczy, nikt nie chciał mnie przyjąć wcześniej niż 8tydzien… tak jakby czekali na te poronienia aż się przydarzą. Po 17h00 nikogo w gabinecie już nie zastaniecie, podobnie w godzinach sjesty od 12h do 14h [emoji2356]
Korsyka to nie miejsce dla ciężarnych kobiet. Mamy tu 2 porodówki na cała wyspę! A jak są komplikacje to helikopter i Marsylia lub Nicea… także doceńcie dziewczyny to co macie w Polsce
 
reklama
Zrobiłam to co mogłam… resztę zostawiam w rękach losu i matki natury 🙇‍♀️Dam wam znać dziewczyny co będzie dalej ze mną i czy zostanę z wami do stycznia czy jednak będę musiała się z wami pożegnać…
W każdym razie życzę wam wszystkim dużo siły i zdrowia 🤰🏻❤️ I dziękuje za wszystkie odpowiedzi
 
Juz po, widziałam moją fasolinę i bijące ♡, z OM 9+4, ale z USG 8+3, jest karta ciąży, skierowanie na badania i L4, no i poznałam termin 31.01, tak więc kto wie czy nie luty. Może zapisze się też do lutowych mam i będę tam starszakiem, bo tu jestem strasznie do tyłu :p
Ja mam 29.01 więc nie jesteś sama :) I @locala też 29.01.
Zaglądałam na lutowe mamusie, ale tam dziewczyny dopiero 5 tc i pierwsze wizyty, więc też czuję się odosobniona i przez to wszystko chce mi się śpiewać "za stara ciąża na luty, za młoda na styczeń"... :D
 
Ja mam 29.01 więc nie jesteś sama :) I @locala też 29.01.
Zaglądałam na lutowe mamusie, ale tam dziewczyny dopiero 5 tc i pierwsze wizyty, więc też czuję się odosobniona i przez to wszystko chce mi się śpiewać "za stara ciąża na luty, za młoda na styczeń"... :D
Hehe ja też jestem tu i tu i mam ten sam termin co Ty i odczucia też te same🤣
 
Zrobiłam to co mogłam… resztę zostawiam w rękach losu i matki natury 🙇‍♀️Dam wam znać dziewczyny co będzie dalej ze mną i czy zostanę z wami do stycznia czy jednak będę musiała się z wami pożegnać…
W każdym razie życzę wam wszystkim dużo siły i zdrowia 🤰🏻❤️ I dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Trzymam kciuki za Ciebie. Mam wielką nadzieję, że będzie dobrze. Jednak tylko kobieta w ciazy jest w stanie zrozumieć ten lęk... Sama mam takie myśli z tylu głowy, ale staram się myslec pozytywnie. Powodzenia!❤❤❤
 
Zrobiłam to co mogłam… resztę zostawiam w rękach losu i matki natury 🙇‍♀️Dam wam znać dziewczyny co będzie dalej ze mną i czy zostanę z wami do stycznia czy jednak będę musiała się z wami pożegnać…
W każdym razie życzę wam wszystkim dużo siły i zdrowia 🤰🏻❤️ I dziękuje za wszystkie odpowiedzi
trzymaj sie kochana;*

Ja jestem na duphastonie. W pierwszej ciazy tez bralam przez Iszy trymestr. I zszokowalam sie ta informacja, ze moze on dawac objawy ciazy😳

Ja chodze do gina co miesiąc, to normalne na początku ciazy. Trzeba byc dobrej mysli i nie zamartwiać sie ciagle;) co ma byc to bedzie.
 
reklama
Do góry