reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Kochana, tak jak dziewczyny piszą, trzeba pogłębić diagnostykę, nie o takich historiach się słyszało a rodzily się zdrowe dzieciaczki, wierze ze i u Ciebie tak będzie [emoji3590]
Dziewczyny jestem już po usg I trymestru i jestem załamana... Byłam dobrej myśli ale teraz to już tracę nadzieje [emoji24] Obrzęk się potwierdził, lekarz powiedział ze obstawia zespół turnera downa bądź wadę serca. Z Pappa zespół downa 1:29. Naczytałam się już tyle w internecie i niestety najczęściej kończy się to poronieniem :( W życiu nie czułam takiego smutku, żalu jak teraz [emoji24]Mam nadzieje ze żadna z was nie będzie musiała czegoś takiego przechodzić :( Mi lekarz mówił ze możliwe ze będę musiała podjąć trudna decyzje o terminacji [emoji24]
 
reklama
Przeszłam przez to samo 4 lata temu... i też musiałam podjąć decyzję.. gdybyś chciała porozmawiać napisz na priv... doskonale wiem co czujesz....

A miałaś może amniopunkcję?
Dziewczyny jestem już po usg I trymestru i jestem załamana... Byłam dobrej myśli ale teraz to już tracę nadzieje [emoji24] Obrzęk się potwierdził, lekarz powiedział ze obstawia zespół turnera downa bądź wadę serca. Z Pappa zespół downa 1:29. Naczytałam się już tyle w internecie i niestety najczęściej kończy się to poronieniem :( W życiu nie czułam takiego smutku, żalu jak teraz [emoji24]Mam nadzieje ze żadna z was nie będzie musiała czegoś takiego przechodzić :( Mi lekarz mówił ze możliwe ze będę musiała podjąć trudna decyzje o terminacji [emoji24]
 
Dziewczyny jestem już po usg I trymestru i jestem załamana... Byłam dobrej myśli ale teraz to już tracę nadzieje 😭 Obrzęk się potwierdził, lekarz powiedział ze obstawia zespół turnera downa bądź wadę serca. Z Pappa zespół downa 1:29. Naczytałam się już tyle w internecie i niestety najczęściej kończy się to poronieniem :( W życiu nie czułam takiego smutku, żalu jak teraz 😭Mam nadzieje ze żadna z was nie będzie musiała czegoś takiego przechodzić :( Mi lekarz mówił ze możliwe ze będę musiała podjąć trudna decyzje o terminacji 😭
Bardzo mi przykro 😢
 
Współczuje nerwow, ale najwazniejsze to pogłębić diagnostykę, żeby wykluczyć bądź potwierdzić. Mam nadzieje, ze oczywiście wykluczyć bo tez czytałam mase historii, gdzie dzieci rodziły się zdrowe.
Dostałaś skierowanie na dalszą diagnostykę?
Masz w rodzinie jakieś obciążenia genetyczne?
Mam skierowanie i za tydzień idę na biopsje trofoblastu tak żeby mieć pewność. Niestety jest wada serca w rodzinie :(
 
Przeszłam przez to samo 4 lata temu... i też musiałam podjąć decyzję.. gdybyś chciała porozmawiać napisz na priv... doskonale wiem co czujesz....

A miałaś może amniopunkcję?
Na amniopunkcję jeszcze za wczesnie bo dopiero 12 tydzień, ale za tydzień mam biopsje. Nie wiem jak wytrzymam do czasu wyników :(( Dziekuje, na pewno się odezwę jak tylko ochłonę
 
Dziewczyny ratujcie!!!
Aktualnie 9+6 pierwsze badanie u ginekologa było 10/06, ciąża potwierdzona serduszko biło pięknie. Tydzień temu po stosunku krwawiłam ale bez bólu czy jakiś skurczy. Krwawienie kompletnie zanikło po 2-3h. Mieszkam za granica, dzwoniłam do gin i powiedzieli ze to normalne i żeby się nie martwić.
Przy okazji wizyty u rodzinnego opowiedziałam co się wydarzyło i kazał mi iść na betę.
Badanie robione we wtorek: 175 485
Badanie robione dziś: 172 560
Powiedzcie mi proszę co robić bo już rwie sobie włosy z głowy!!! Nie mogę dodzwonić się do mojego gina a rodzinny mnie przecież nie zbada…
Czy możliwe ze poziom beta hcg spada w 9tyg i nie ma to wpływu na rozwój ciąży?
Dodam ze już raz przechodziłam przez poronienie ale było to w 7tyg a nie jak jestem teraz w prawie 10tyg i już brzuch mi widać…
Pomóżcie dziewczyny bo jestem na skraju załamania 😖😭

Witajcie dziewczyny 💖 wracam do was z updatem po wizycie u lekarki.
Mówiąc w skrócie wszystko dobrze! ❤️🤩🙏🏻
jak zobaczyłam ruszające się dziecko w moim brzuchu to się rozpłakałam 🥲 tyle stresu przeżyłam przez ostatnia dobę a tu takie wynagrodzenie!
Dziecko rozwija się prawidłowo, serduszko bije jak szalone a rzodkiewka w brzuszku szaleje 🥰
Zapytałam wiec skąd ten spadek bety skoro z dzieckiem wszystko w porządku? Odpowiedziała ze nie chce podważać niczyich kompetencji, ale badanie bety po 8/9tyg to żadna metoda upewniania się ze z dzieckiem wszystko jest w porządku. Tylko usg i wizyta u lekarza . Uspokoiła mnie tymi słowami niezmiernie, za co jej bardzo bardzo dziękowałam 🥰
Także dziewczyny, oficjalnie zostaje z wami na forum do końca stycznia i nigdzie się nie wybieram!!! 🤩❤️❤️❤️
duzo zdrówka i dobrego samopoczucia dla każdej z nas moje kochane ciężarówki 🤰🤰🏻🤰🏼😆❤️🙏🏻
 
Witajcie dziewczyny 💖 wracam do was z updatem po wizycie u lekarki.
Mówiąc w skrócie wszystko dobrze! ❤️🤩🙏🏻
jak zobaczyłam ruszające się dziecko w moim brzuchu to się rozpłakałam 🥲 tyle stresu przeżyłam przez ostatnia dobę a tu takie wynagrodzenie!
Dziecko rozwija się prawidłowo, serduszko bije jak szalone a rzodkiewka w brzuszku szaleje 🥰
Zapytałam wiec skąd ten spadek bety skoro z dzieckiem wszystko w porządku? Odpowiedziała ze nie chce podważać niczyich kompetencji, ale badanie bety po 8/9tyg to żadna metoda upewniania się ze z dzieckiem wszystko jest w porządku. Tylko usg i wizyta u lekarza . Uspokoiła mnie tymi słowami niezmiernie, za co jej bardzo bardzo dziękowałam 🥰
Także dziewczyny, oficjalnie zostaje z wami na forum do końca stycznia i nigdzie się nie wybieram!!! 🤩❤️❤️❤️
duzo zdrówka i dobrego samopoczucia dla każdej z nas moje kochane ciężarówki 🤰🤰🏻🤰🏼😆❤️🙏🏻
Cieszę się przeogromnie ❤️😍🥰
 
Witam w sobotę 🥰 wczoraj wkroczyliśmy w 14 tydzień i tak już pieknie obrazuje się mój ktosiek. Mam nadzieje, ze w środę poznamy kto tam sobie pływa w brzuszku. Czy tylko ja już oszalałam na punkcie maleńkich ciuszków, rzeczy? Muszę przyznać, że już powoli zapełniają szufladę 😍
 

Załączniki

  • 4E9EDC79-067E-4304-80A7-3CDDA98A8728.png
    4E9EDC79-067E-4304-80A7-3CDDA98A8728.png
    186,2 KB · Wyświetleń: 94
Witajcie dziewczyny 💖 wracam do was z updatem po wizycie u lekarki.
Mówiąc w skrócie wszystko dobrze! ❤️🤩🙏🏻
jak zobaczyłam ruszające się dziecko w moim brzuchu to się rozpłakałam 🥲 tyle stresu przeżyłam przez ostatnia dobę a tu takie wynagrodzenie!
Dziecko rozwija się prawidłowo, serduszko bije jak szalone a rzodkiewka w brzuszku szaleje 🥰
Zapytałam wiec skąd ten spadek bety skoro z dzieckiem wszystko w porządku? Odpowiedziała ze nie chce podważać niczyich kompetencji, ale badanie bety po 8/9tyg to żadna metoda upewniania się ze z dzieckiem wszystko jest w porządku. Tylko usg i wizyta u lekarza . Uspokoiła mnie tymi słowami niezmiernie, za co jej bardzo bardzo dziękowałam 🥰
Także dziewczyny, oficjalnie zostaje z wami na forum do końca stycznia i nigdzie się nie wybieram!!! 🤩❤️❤️❤️
duzo zdrówka i dobrego samopoczucia dla każdej z nas moje kochane ciężarówki 🤰🤰🏻🤰🏼😆❤️🙏🏻
Beta potrafi namieszać. Przy pierwszych dwóch straconych ciążach badałam i sprawdzałam przyrost. Przy trzeciej i obecnej ani razu nie byłam na tym badaniu i dobrze mi z tym 😄
 
reklama
Na amniopunkcję jeszcze za wczesnie bo dopiero 12 tydzień, ale za tydzień mam biopsje. Nie wiem jak wytrzymam do czasu wyników :(( Dziekuje, na pewno się odezwę jak tylko ochłonę
trzymaj sie;*

Witam w sobotę 🥰 wczoraj wkroczyliśmy w 14 tydzień i tak już pieknie obrazuje się mój ktosiek. Mam nadzieje, ze w środę poznamy kto tam sobie pływa w brzuszku. Czy tylko ja już oszalałam na punkcie maleńkich ciuszków, rzeczy? Muszę przyznać, że już powoli zapełniają szufladę 😍
ja jestem ta dziwna mama, ktora nie kupuje wszytskiego co zobaczy i jest male i slodkie;p ciuszki mam po corce, a nawet jak bedzie chłopak to na poczatku moze chodzic w rozowych spioszkach😅 na pewno kupie cos symbolicznie ma start, ale to jeszcze kawal czasu do tego mysle;)
 
Do góry