reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej witam się z wami chociaż niepewnie bo termin pokazuje mi koniec stycznia ale sądzę że owulacją była przesunięta więc może być i początek lutego.
Ostatnia miesiączka 18 kwietnia, ale test dopiero wczoraj wyszedł w miarę widoczny wcześniejsze bledziochy straszne.
 
reklama
Hej witam się z wami chociaż niepewnie bo termin pokazuje mi koniec stycznia ale sądzę że owulacją była przesunięta więc może być i początek lutego.
Ostatnia miesiączka 18 kwietnia, ale test dopiero wczoraj wyszedł w miarę widoczny wcześniejsze bledziochy straszne.
Chyba pomyłka wątku, bo tu dziewczyny rodziły w tym roku. ;)
 
Czy jest tu jakąś mamusia z obniżonym napięciem u maluszka w linii środka? Zastanawiam się nad rozszerzaniem diety i nie wiem właśnie czy blw czy "papki"?
 
Hej. Napięcia chyba nie mamy. Jak to się objawia? Remi ma prawie 5 miesięcy ale jest na samym cycku więc ja czekam jeszcze z jedzonkiem. Raczej zawsze zaczynaliśmy od papek z poprzednimi dziećmi. Ja zawsze wrzucalam do garnuszka warzywa i kawałeczek indyka lub kurczaka, później miksowałam i miałam zawsze na dwa dni.
Miłego dzionka. U mnie na Śląsku alert że wieczorkiem będzie burza.
IMG_20220611_172802.jpg
 
reklama
Hej. Napięcia chyba nie mamy. Jak to się objawia? Remi ma prawie 5 miesięcy ale jest na samym cycku więc ja czekam jeszcze z jedzonkiem. Raczej zawsze zaczynaliśmy od papek z poprzednimi dziećmi. Ja zawsze wrzucalam do garnuszka warzywa i kawałeczek indyka lub kurczaka, później miksowałam i miałam zawsze na dwa dni.
Miłego dzionka. U mnie na Śląsku alert że wieczorkiem będzie burza.
Zobacz załącznik 1415850

Oo ja też jestem ze Śląska! Więc właśnie otrzymałam alert. Obniżone napięcie, to problemy z leżeniem na brzuszku, niezaliczona w czasie próba trakcyjna, problemy z utrzymaniem główki. Chodzimy na rehabilitację, ale widzę że u Ciebie główke super trzyma :) .
Pozdrawiamy
 
Do góry