reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Hejka możliwe że mogę już tu dołączyć albo grudzień 2023 to się jeszcze okaże , jestem po pierwszej becie w piątek wynik 253.2 dziś byłam na pobraniu razem z progesteronem i nie mogę się doczekać wyników .o malucha staraliśmy się prawię 5 lat i dalej nie wierzę i nie dociera do mnie co się dzieje ❤️🤣
 
Hejka możliwe że mogę już tu dołączyć albo grudzień 2023 to się jeszcze okaże , jestem po pierwszej becie w piątek wynik 253.2 dziś byłam na pobraniu razem z progesteronem i nie mogę się doczekać wyników .o malucha staraliśmy się prawię 5 lat i dalej nie wierzę i nie dociera do mnie co się dzieje ❤️🤣
super witamy na styczniówkach. Ja też mam termin graniczny. Piszę i tu i tam . Moja beta ze środy to 425 a progesteron 43
 
Hejka możliwe że mogę już tu dołączyć albo grudzień 2023 to się jeszcze okaże , jestem po pierwszej becie w piątek wynik 253.2 dziś byłam na pobraniu razem z progesteronem i nie mogę się doczekać wyników .o malucha staraliśmy się prawię 5 lat i dalej nie wierzę i nie dociera do mnie co się dzieje ❤️🤣

Super gratulacje!
Ja dziś robiłam 3 betę, ale Pani powiedziała że wyniki mogą być dopiero jutro rano więc zobaczymy

Daj znać na kiedy wstępnie wypada Ci termin i kiedy masz ewentualnie jakąś wizytę badania?

Dziewczyny @wenus018 @ZawszeWięcej wy tak samo, to zacznę już prowadzić nam kalendarz :)
 
Super gratulacje!
Ja dziś robiłam 3 betę, ale Pani powiedziała że wyniki mogą być dopiero jutro rano więc zobaczymy

Daj znać na kiedy wstępnie wypada Ci termin i kiedy masz ewentualnie jakąś wizytę badania?

Dziewczyny @wenus018 @ZawszeWięcej wy tak samo, to zacznę już prowadzić nam kalendarz :)
ja mam termin na 27.12.2023 i wizytę we wtorek 😂🤣
 
Super gratulacje!
Ja dziś robiłam 3 betę, ale Pani powiedziała że wyniki mogą być dopiero jutro rano więc zobaczymy

Daj znać na kiedy wstępnie wypada Ci termin i kiedy masz ewentualnie jakąś wizytę badania?

Dziewczyny @wenus018 @ZawszeWięcej wy tak samo, to zacznę już prowadzić nam kalendarz :)
Ja mam termin na 6.01.24. Wizyta u gina jutro. :)
 
Super gratulacje!
Ja dziś robiłam 3 betę, ale Pani powiedziała że wyniki mogą być dopiero jutro rano więc zobaczymy

Daj znać na kiedy wstępnie wypada Ci termin i kiedy masz ewentualnie jakąś wizytę badania?

Dziewczyny @wenus018 @ZawszeWięcej wy tak samo, to zacznę już prowadzić nam kalendarz :)
ja mam pierwsza wizytę 12 maja we Wrocławiu. Termin z OM mniej więcej 28-31 grudzień ale ostatnie kilka miesięcy cykle były nieregularne
 
Mam kolejną betę :) następna w środę :)

18.04.2023r.
Progesteron - 8,40 ng/ml
Beta - 1,4 mIU/ml

20.04.2023r.
Progesteron - 18,50 ng/ml
Beta - 28,9 mIU/ml

23.04.2023r.
Progesteron - 20,30 ng/ml
Beta - 213 mIU/ml

Przechwytywanie.JPG
 
reklama
Do góry