reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja mam to samo nie śpię już od jakiegoś czasu. Zasne na godzinę wstaje do wc i koniec spania dodatkowo bardzo bolą mnie stopy w nocy i rano, nie mogę sobie znaleźć pozycji. Od 7 moja cora już daje popalić, a ja chodzę na rzęsach. Nie wiem kiedy to minie ☹️.

Ja już na początku ciąży kupiłam sobie poduszkę ciążową (akurat poofi ale pewnie marka bez znaczenia) i nie wyobrażam sobie bez niej spania. Zdecydowanie lepiej mi się śpi

Dziewczyny, a wymiotujecie jeszcze?
Ja jestem 11+3 i nadal mi się zdarza 😒

Tak, a w szpitalu chyba ze stresu mi się nasiliło. A jestem na lekach i już 13+5

Jaka długość mają wasze maluchy w 11 tygodniu ? 😉

Na USG w 11 tygodniu miało 52mm, ale 1.5h później 47mm więc pewnie można przyjąć że tak około 5cm :D
 
reklama
Dziewczyny jestem w szpitalu jest bardzo źle. Szyjka mi się bardzo skróciła nie ma nawet 1 cm, cały czas bardzo krwawię to chyba koniec 😭😭😭😭😭 tyle starań tyle czasu tyle łez... Brak mi sił i ochoty życia.

O rany 😪
To faktycznie kiepsko. Nikt wcześniej nie zauważył że szyjka krótka?
 
reklama
Do góry