reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Pasibrzuch! super oferta, fajowo, bierz to i nie martw się, dasz radę.
zdesperowana mama - o kurcze ale masz nick... moj synuś też z 13- jeszcze ząbkow nie mamy, znalazłam z pamiętniku starszego syna, ze wychodziły mu jak miał 8 miesięcy więc późno i 4 dni były tragiczne. Nie pamiętam tego ale tak mam zapisane, ciekawe czy bracia muszą miec tak samo? ;)
Mowicie, że już czas na wiekszy fotelik? My za kilka dni w dłuższą podroż ale narazie nie widzę potrzeby.
 
Pasibrzuch! super oferta, fajowo, bierz to i nie martw się, dasz radę.
zdesperowana mama - o kurcze ale masz nick... moj synuś też z 13- jeszcze ząbkow nie mamy, znalazłam z pamiętniku starszego syna, ze wychodziły mu jak miał 8 miesięcy więc późno i 4 dni były tragiczne. Nie pamiętam tego ale tak mam zapisane, ciekawe czy bracia muszą miec tak samo? ;)
Mowicie, że już czas na wiekszy fotelik? My za kilka dni w dłuższą podroż ale narazie nie widzę potrzeby.

Starsza miała 7,5 miecha jak jej pierwsze zęby wyszły więc nie bardzo się sprawdza teoria rodzeństwa.
Starszy fotelik powinien być używany dopiero jak dziecko samodzielnie siedzi i umie usiąść.
 
Pasi gratulacje.

... czyli jeszcze mam czas do drugiego fotelika - bo ja dopiero wyjęłam mu wkładkę niemowlęcą i chyba mu się podoba bardziej niż z wkładką ;-).

No właśnie..... Stasiu zaraz będzie siadał..... a ja ciągle nie kupiłam fotelika do karmienia..... bo mam taki plan co by wszystkie posiłki odbywały sie w foteliku/krzesełku..... żadnego jedzenia na kanapie i podłodze..... (nienawidzę bałaganu)... no i jak jeszcze nie będzie mówił to tylko pazurkiem pokaże krzesełkoi juz mama zakuma, że dziecko głodne...
 
Pasi: ale super z tą pracą w domu! bierz jak dasz radę - normalnie szczęściara jesteś:) gratki

My też jeszcze się nie przymierzamy do fotelika większego - w tym na razie całkiem dobrze i nie narzekamy na brak miejsca, to raczej tatuś narzeka, że musi nosić worek ziemniaków w ręku:)

Jola: u nas juz dawno wyjęłam tą wkladkę, bo jak była wkładka to nie cierpiała siedzieć w foteliku, a potem nagle zmiana i teraz się huśta wszedzie gdzie go postawimy i cała zadowolona sobie siedzi...:)

Aaaaa żescie mi narobiły smaka na te nalesniki gryczane nooo - a że nie mam czym zmielić to tez musze drałowac po mąkę gryczaną, ale jak w carrefour market nie będzie to smakiem sie obejdę;)
 
Ja swojemu w Piotrze i Pawle kazałam kupić, a jak nie kupi to będę w BOMI po kaszki Holle to na pewno tam są takie nietypowe mąki...

edit: aga - ostatni szukałam sklepów ekologicznych i gdzieś tam koło Ciebie ze 2 widziałam (w necie) - na pewno będą mieć takie mąki - a jak nie to brac kaszę i szukać młyna ;-)
 
Małą, jak się uda, to zaliczy teraz pierwszą drzemkę w łóżeczku turystycznym :-) ciekawe, jak będzie w nim spała. Chcę, żeby tak z tydzień w nim pospała, żeby potem na wsi problemów nie było.
 
Witam po pracy.
Było makabrycznie, na początku Miki u mamy zjadł mleczko i było ok. ale przy następnym karmieniu już tragedia, nie chciał jeść, darł się w niebogłosy, a ja akurat zadzwoniłam i nie dałam rady poszłam pogadać z szefem że będę przyjeżdżała do pracy na 4-5 godz. a jak będzie coś pilnego to będę obganiać w domu, przynajmniej dopóki Miki się przyzwyczai, no i takim sposobem wyszłam z pracy o 13 pojechałam do mamy, utuliłam moje dziecko i zjadł bez problemu, po prostu stęsknił się bidulek. O 15.30 byliśmy w domku i teraz Miki drzemie.

A i był u mnie dzisiaj wujek i informacją że moja siostra cioteczna (chrzestna Huberta) jest w ciąży i będzie miała bliźniaki, chłopca i dziewczynkę, mówią że bliźniaki rodzą się co drugie pokolenie a ona ma braci bliźniaków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pasibrzuch - super sprawa z pracą w domku, maluch przy Tobie i kaska własna wpada :-)

Co do fotelika to u nas mus zmienić bo mamy taki do 10 kg i już dawno Kostek się w nim średnio mieści ale teraz to już podpórka główki nie trzyma za bardzo i z bezpieczeństwem to chyba nie ma wiele wspólnego:confused::baffled: w testech z 2009 w opcji na 9-18 kg najlepiej wypadły Romery i Maxi Cosi Tobi o Rekaro nie słyszałam ale jak czechow poleca to zaraz sprawdzę!
Z tymi bazami to też słyszałam że się wypinają????:szok::szok: ale nie wiem które, teraz też mamy bazę ale nie Isofix i trzymała dobrze fotelik ale latała po całym siedzeniu jak kilka razy się go wypieło wiec wg mnie g.... straszne:angry:
 
Do góry