reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Madzisek super, że u Maluszka wszystko w porządku :-)
Gosia to wesoło musisz mieć w domu, pewnie Młoda to córeczka tatusia i tatuś na wszystko jej pozwala? ;-):-D
 
drogie kolezanki, mam taki problem, boli mnie brzuch tak mniej wiecej w okolicach miedzyrzebrowych i troche ponizej, mam sie bac czy to normalne?? bolało z godzinke ale dalo sie wytrzymac, jak złapalam wiekszy oddech to przestawało jak spusciłam powietrze znowu?? czy ma to zwiazek z malenstwem?? strasznie sie niepokoje... :-(
Ja tez wczoraj tak mialam!i trwalo od popoludnia do wieczora,po prawej stronie pod zebrem tak jakby to byla kolka ze zmeczenia,juz myslalam nawet ze to jest poprostu taka dziwna zgaga.Dzisiaj juz dobrze:-)
 
Hejka!
U nas dzisiaj pogoda okropna zimno, mokro i buuuu.... A wczoraj tak ślicznie było.
Przez to że tak ciemno to spać mi się chce strasznie. Ale musze się trzymać bo w pracy siedzę a szef chodzi :-D
 
Witam drogie mamy :-) od niedzieli czuję się lepiej mam nadzieję że tak już zostanie...wybieram się dziś do lekarza, bo jak sikam to strasznie mnie boli, no i w ogole nie mogę się wysikać, tylko po kropelce. Miałam iśćza tydzień, ale jak mnie tak boli to chyba pojadę już dziś. Od razu spytam się go o te zaświadczenie, bo jak do 10 tygodnia trzeba takie coś mieć to potem mogę przegapić. Ale dziś brzydka pogoda... Pozdrawiam kobietki ;-)
 
reklama
Przeczytałam większa część waszego styczniowego forum i wiecie co, tylko się upewniłam że za jakiś czas zdecyduję się na 3 dziecko.Może za dwa lata może za trzy ale wiem że będzie trzeci maluszek a może wreszcie maluszka . Nigdy nie wykluczałam trójki dzieci. Mam dwóch wspaniałych synów i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

KOCHANE , chcę wam wszystkim ogromnie pogratulować waszego szczęścia i życzyć aby ten czas w którym jesteście był najpiękniejszym przeżyciem -oczywiście tylko do chwili gdy przytulicie swoje maleństwa . Życzę wam zdrowia i spokoju .Mamcia styczniowa
 
Do góry