reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

My tam skoków rozwojowych mieliśmy już kilkanaście, co gorszy dzień to uznajemy, że skok :-D:-D tym sposobem już skoczyliśmy aż do nieba. Dziś mam nadzieję, że będziemy stać w miejscu bo tata w pracy.. :tak:
Hahah no jak bym siebie widziała - co gorszy dzień to mówię sobie skok rozwojowy albo coś zjadłam co Misia nie lubi :rofl2::-D

Co do dzieci mających zegarek w tyłku - to moja też go ma - co bym nie zrobiła to moje dziecię na noc zasypia między 24 a 1 w nocy - mogę wykąpać o 18 a i tak uśnie mi o 24:wściekła/y:i jak tu spędzic wieczór z mężem?? cwaniara mała - i potem że niby taki aniołek bo śpi do 6-7 rano:-pteraz też śpi - oczywiście jak tatusia nie ma w domu, a jak tata przychodzi to ona w pełnej gotowości do niespania byle bym czasu dla M nie miała...ehhh

A pieluszki z kupkami to u mnie w paklankach i codziennie zrzut do kosza - m łazi ciągle to przy okazji wyrzuca śmieci i nic nie śmierdzi:tak:zresztą mamunia zjadła serek z jagodami i od wczoraj dziecko kupy zrobić nie może, więc jakby problem jest natury innej :eek: no żeś kurde jagód mi się zachciało...

Yola - ty tak dziś ładnie podobno posprzątałaś - na błysk:szok: to zapraszam do mnie - tak z rozmachu byś sprzątnęła i u mnie;-)postawię ci dla osłody, to ptasie mleczko co u mnie w lodówce siedzi i kusi swym widokiem umartiwjących się :-D:rofl2: PS. wiem, że się umartwiasz, ale kurna niech mi ktoś je zje w końcu, zanim ja sie poddam:-D
 
reklama

a no i zastanawiam się jeszcze czy ciemieniucha nam nie wyszła na brwiach i pomiedzy nimi - skórka nam się tam brzydko łuszczy :eek:
a ja w tych wszystkich dziecięcych chorobach jestem ZIELONA
nie chce tez wyjśc na osła i biegac z potówkami (jesli to one - oby to one!!! ) do pediatry :nerd:
U mojej zaobserwowałam to samo: na czole i między brwiami. To ciemieniucha. Naoliwiłam jej te miejsca, zostawiłam na godzinkę i starłam wacikiem. Dziś już jest super. Spróbuj tak zrobić.
 
Paulina a jak wyglądały te Wasze chrostki ???
Kurcze Boo od dobrego tygodnia ma ich coraz wiecej a wygladają jak zwykłe potówki tyle ze ja gościa nie przegrzewam ( raczej wciąż dostaję orymus ze go wychładzam :rofl2: )

a no i zastanawiam się jeszcze czy ciemieniucha nam nie wyszła na brwiach i pomiedzy nimi - skórka nam się tam brzydko łuszczy :eek:
a ja w tych wszystkich dziecięcych chorobach jestem ZIELONA
nie chce tez wyjśc na osła i biegac z potówkami (jesli to one - oby to one!!! ) do pediatry :nerd:

Roxeen no właśnie my tez myśleliśmy że to potówki a potem, że trądzik ale w końcu wybraliśmy się wcześniej na pierwszą wizytę do pediatry bo nas to zaniepokoiło. Adaś ma policzki w drobniuteńkich krostkach właśnie przypominających potówki. (takie skupiska krosteczek)na czółku też ma trochę.I zrobiła mu się suchutka skóra na buzi. A i nie doczytałam u Ciebie o tych suchych brwiach ale u Nas jest to samo łuszczy się skóra w brwiach też myślałąm że to ciemieniucha. A u Ciebie jak to wygląda.???U nas też się to utrzymuje od tygodnia.
:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Paulinaa mój Wiktorek też ma takie straszne krostki na policzkach, od razu pomyslałam o skazie białkowej, ale byłam u pediatry i kazała czekać tydzień, a w między czasie smarować maścią i nie używać żadnych kosmetyków typu nivea, czy bambino itp tylko emolium krem specjalny i olejek do kąpieli. Troche mu zeszło, ale jeszcze troche ma...zobaczymy co powie. Najgorsze jest to, że weszło mu już na szyjkę...czekamy do środy i zobaczymy co powie.

A tak to u nas powolutku leci...6 marca mamy chrzest. Wiktorek bardzo grzeczny, czasami brzuszko go zaboli, ale zawsze trwa to kilka minut. Jak zrobi kupke to jest ok.

A mi został jeden egzamin to zdania i będzie gitara :-D
Pozdrawiam kobietki.
 
Ja nie mam dzisiaj czasu, więc tylko krótko się melduje. ;-) Jesteśmy u teściów wczoraj i dziś. Nie jest tak źle. ;-) Michałka dostaje w sumie tylko na karmienie. No ewentualnie jeszcze muszę przewinąć. ;-):laugh2: Także mam spokój. No ale chyba czas najwyższy pokazać teściowej jak przewijać malucha ;-):laugh2:.
W sumie to urocze i fajne. Ale z drugiej strony czuje się zazdrosna :eek:.

Wczoraj godzinę leżałam w wannie, zrobiłam sobie maseczkę na twarz i włosy. Woda pachniała malinami ;-).
Pierwsze spacery mamy za sobą. Było fajnie. :-D
Tylko wczoraj mały nam dał w nocy popalić od 22 do 2. Zawsze szalał tylko do 1. Raz zrobił w tym czasie żółto zieloną kupkę. Więc chyba ogórki konserwowe mogę sobie podarować. ;-)Ale potem i tak był marudny. Cyc be, smoczek be. Generalnie wszystko było be. Tylko na rączkach mamusi było dobrze. ;-) Ale podejrzewam, że po prostu nie podobało mu się nowe miejsce. W końcu to nie jego łóżeczko, nie jego kocyk, nie jego pokój, albo chciał żeby mama z nim trochę pogadała.
Można jakoś przestawić takiego malca, żeby nie szalał w nocy tylko wieczorem??? ;-)
 
U mojej zaobserwowałam to samo: na czole i między brwiami. To ciemieniucha. Naoliwiłam jej te miejsca, zostawiłam na godzinkę i starłam wacikiem. Dziś już jest super. Spróbuj tak zrobić.


też nam się łuszczy skóra na czole i brwiach takie kawałeczki aż odpadaja tej suchej skóry - i teraz mam zakwas co robic bo połozna kiedyś nie kazała mi smarowac oliwka buźki bo uczula a jak mam nawilzyc tą suchą skóre? przeciez to brzydko wygląda takie suche :-(

kurcze gardełko dzisiaj mnie pobolewa - mam nadzieję że się to nie rozwinie - bo moja mama była chora, tate teraz bierze i czyzby mnie brało? Matko nie chce być chora :( boje sie za Malude zarażę :(

a tak wogóle wasze małe już sie śmieja? bo moja jaknieraz tak patrzy mi w oczy i słodki usmiech walnie to aż łezki mi lecą - takie to piekne .....:tak::tak::tak:
 
też nam się łuszczy skóra na czole i brwiach takie kawałeczki aż odpadaja tej suchej skóry - i teraz mam zakwas co robic bo połozna kiedyś nie kazała mi smarowac oliwka buźki bo uczula a jak mam nawilzyc tą suchą skóre? przeciez to brzydko wygląda takie suche :-(

Ja kupiłam z nivea baby krem intensywnie nawilżający jest hipoalergiczny ;-)Fajnie nawilża suchą skórkę.
 
Witam serdecznie :)
dawno się nie odzywałam, ale mały mój słodziak zajmuje mi duuużo czasu ale staram się czytać na bieżąco.
A oprócz tego od jakiegoś czasu mały miał problem z brzuszkiem, bolał go i nie mógł kupki zrobić, no i po wizycie u pediatry trafiliśmy do szpitala. Właśnie dzisiaj wszliśmy. Już nie mogłam patrzec jak g tam kłują, badają itp.
Na szczęście okazało się, że to nic strasznego, zacząl sie okres kolek i strasznych zaparć. Mały do tej pory robi jedną kupkę dziennie i kosztuje go to mnóstwo wysiłku i płaczu. Aż się serce kraja że nie mogę mu pomóc.
Pozdrawiam serdecznie....
 
reklama
agagsm ty paskudo chcesz mnie skusić ptasim mleczkiem?;-)Uważaj bo taka wyposzczona brakiem słodkiego że piechotą polecę do Ciebie:tak:
Ciemieniuchatrzeba natłuścić np linomag w płynie, masło oliwka i po godzinie zetrzeć wacikiem. Nawilżanie nie pomaga. Ja nakładałam oliwkę patyczkiem kosmetycznym - żeby było precycyjnie;-)
 
Do góry