reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Byłam zapisac Oskara na testy psychologiczne ,i dostałam ankiete dla nauczycielki zeby zaznaczyła jego zachowanie i wiecie co ?wszystkie te punkty mi do Oskara pasuja ,a ta ankieta pomaga w okresleniu czy dziecko ma ADHD:shocked2:az sie boje co wyjdzie na tych testach:sorry2:

Oli znów ma czkawke:dry:

a taki kombinezon licytuje Olinkowi na chrzest bo zwatpiam ,ze zrobi sie cieplo do 28 marcahttp://www.allegro.pl/item944706611_sliczny_kombinezon_pajacyk_mis_0_3m_morris.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kobietki :-)
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :-)

Ehhh, wpadłam głównie aby złożyć Wam życzonka. W sobotę mieliśmy chrzest, no i bardzo dobrze, że już po, bo mieliśmy sporo gości i nalatałam się przy nich że ho ho...Najbardziej wkurwiała mnie moja teściowa. nienawidzę jej...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak ja jej nienawidzę!!!!!!!!! Już obmyślam jak ją potraktuję, jak ją spotkam...:tak: tak mnie na tych chcinach zdenerwowała, że szkoda gadać...temat-rzeka. A mój mąż drugi zdebilizowany, esakowaty mamin synuś. Ehhhhhhhhh.........aż mi smutno, że mam takiego durnego męża.

A Wiktorek już coraz mądrzejszy :-p już tam po swojemu gaworzy, zaczyna łapać butelkę no i tylko czeka, żeby wziąźć go opa :-) ale tak ogólnie to bardzo grzeczny. Na prawdę, Zuzia taka nie była. Więcej płakała.

Muszę dziś znów zabrać się na naukę, a właściwie, za pisanie pracy.
Pozdrawiam kobietki.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!
Muszę się pochwalić że w sobotę zauważyliśmy pierwszy ząbek i mały jest marudny, ciągle zajada rączki i popłakuje, ale nocka fantastyczna 12h snu z jedną przerwą na mleczko o 4.



Dzisiaj dzień kobiet, zeszłam na śniadanko a na stole w jadalni piękny bukiet żółto- czerwonych tulipanów od M, od razu uśmiech zagościł na ustach.
gratuluje ząbka:-)no i piekny bukiet M sprezentował:tak:


Wróciłam od Lilki - DZIĘKUJE WAM ZA WSZYSTKIE CIEPŁE MYŚLI/SŁOWA/FLUIDY I MODLITWY
pierwsze dwa dni po chemii faktycznie były koszmarne
dziś czuła sie juz zdecydowanie lepiej choć bardzo jest osłabiona
ale humor jej nie opuścił bo stwierdziła ze skoro i tak musi kupić peruke to sobie kupi
zieloną i czerwoną zeby sobei zycie urozmaicić :dry:

na razie nie można nic mówic o rokowaniach bo za wczesnie
ale ja mam nadzieję i wierzę ze sie uda :tak:
bardzo się ciesze:tak:mocne kciuki za koleżance musi być dobrze!

A co do szyszek i mi się przyda takie drzewko bo czasami M potrafi mnie wnerwic:tak:
 
a taki kombinezon licytuje Olinkowi na chrzest bo zwatpiam ,ze zrobi sie cieplo do 28 marca* ŚLICZNY KOMBINEZON PAJACYK MIŚ 0-3m MORRIS * (944706611) - Aukcje internetowe Allegro
Super fajny ten kombinezon!!!
My chrzciny robimy 17 kwietnia, więc już chyba ciepło będzie.
Mnie to się marzy coś takiego dla Bartusia: ubranka do chrztu dla chłopców - Ubranko do chrztu Pan Kapitan-komplet

A tak w ogóle to WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ kochane kobietki!!!!
 
Witam i dolaczam sie do zyczen Wszystkiego naj kobietki

Macy miałam chyba syndrom napięcia przedmiesiączkowego, dlatego taki dół mnie złapał i niemoc totalna, przecież ja wiem, że styczniówki to chodzące ideały :-D:-D:-D Teraz mam syndrom napięcia miesiączkowego, a jak @ się skończy to pomiesiączkowego ;-):-pA tak na poważnie to w sumie się z tej @ jednak cieszę, bo niedługo będziemy się mogli starać o trzecie bobo :-) Tylko tak mi żal, że jak zajdę w ciążę to będę musiała Młodą od piersi odstawić, więc mam poważny dylemat:sorry2: Z Olisiem karmienie piersią nam nie wyszło (niestety wiotkość języka okazała się przeszkodą nie do pokonania), a teraz chciałabym jak najdłużej karmić. No cóż co ma być to będzie:sorry2:
A co do Olisia to już się do Młodej przyzwyczaił, wyjścia nie miał ;-) Notorycznie kradnie jej kocyk i non stop się czai w okolicy jej huśtawki,a wczoraj miałam polewkę, bo nóżkami ją w tej huśtawce bujał :-) Tylko jak Jessi za bardzo się rozedrze, a Oliś ma gorszy dzień to w końcu zaczyna jej wtórować, a jak ma dobry dzień to nawet największe krzyki Młodej go nie wzruszają i jeszcze jej brawo bije jak się drze :-D
Jola gdzie ja wcześniej miałam oczy?:szok: Twój Oluś na zdjęciu w suwaczku wygląda jak moja Jessica :szok: Tak łypię teraz okiem na Młodą i dosłownie jak klony wyglądają :-) Twój mąż też ma imię na T., mieszkacie w Irlandii, to w sumie rzut beretem, hmmmm podejrzana sprawa ;-):-p:-D:-D:-D
Ale mi się dzisiaj humor poprawił, dawno już na tyle czasu się z domu nie wyrwałam, nakupowałam trochę pierdółek, ale humor o niebo lepszy:-) Tylko moja psiapsióła miała mnie dosyć, bo co chwilę ją prosiłam, żeby szła troszkę za mną i sprawdzała czy mi nic nie przesiąkło :-p
I w końcu wróciłam do rozmiaru sprzed ciąży z Olisiem :-D Wlazłam spokojnie w spodnie 12, w 10 też, ale za bardzo flaczek wystawał, więc na razie kupiłam sobie 12, a do 10 zamierzam jeszcze troszkę zgubić. Kto wie, może po trzecim dziecku wejdę w 8 ;-):-p:-D

Ty mnie do niczego nie mieszaj:zawstydzona/y: zeczywiscie nasze ludziki podobne:-)

Witam porannie, nie mam czasu was poczytać, może się uda jak Miki zrobi sobie południową drzemkę.

Muszę się pochwalić że w sobotę zauważyliśmy pierwszy ząbek i mały jest marudny, ciągle zajada rączki i popłakuje, ale nocka fantastyczna 12h snu z jedną przerwą na mleczko o 4.

Wczoraj Miki miał włączoną karuzelkę i jak zwykle gadał z miśkami, M chciał go wyjąć z łóżeczka na zmianę pieluchy a tu ryk, wsadził go z powrotem i dziecko zadowolone.

Dzisiaj dzień kobiet, zeszłam na śniadanko a na stole w jadalni piękny bukiet żółto- czerwonych tulipanów od M, od razu uśmiech zagościł na ustach.

Co wy z tymi zebami?:szok: Mi sie Olus zaczyna slinic wiec moze tez powinnam poszperac:-D
Piekne kwiatki

A ja dzis jeszcze nic nie dostalam ale pewnie juz za moment dostane duuuuza kupe:-D Normalnie swira dostalam i kupuje ciagle jakies fajne bodziaki na allegro:sorry2:
Dziewczynki czy u waszych maluszkow ciemiaczko jest tez tak widoczne na glowce i czasem pulsuje? Ja jestem przerazona jakie to delikatne miejsce jest i boje sie go dotykac:zawstydzona/y:
Milego dzionka mamuski:-)
 
O chrzcinach nie mysle,bo mnie rodzinka B wpienia i na zlosc im nie zrobie zadnych chrzcin,tzn zrobie cicho i po kryjomu...Noz kurde mac co drugi dzien dzwonia i pytaja kiedy?kiedy? A ja naprawde nie mam ochoty z bolacym tylkiem(co za eufemizm) obslugiwac stada gosci...Nie wyobrazam sobie codziennych rytualow z malenstwem przy pelnej chalupie ludzi,udzielajacych miliona dobrych rad....
Walczymy tez dalej z ciemieniucha...Sluchajcie wiem,ze niektore z Was maja dzieci z AZS...jakie byly objawy u waszych maluchow?Coraz bardziej sie obawiam,ze Alex dostal w spadku AZS po dziadku i wujku....

Pozdrawiam i milego dnia
Ja o chrzcinach od teścia to dzień po cesarce słyszałam. Myślałam że uduszę:wściekła/y: A że kasy nie mam to chrzciny mu powiedziałam że z komunią zrobię:-D to się obraził i mam spokój. Samo pytanie kiedy chrzciny działa na mnie jak płachta na byka:wściekła/y:

Witam Was kobietki poranna pora.:tak::happy2:
Nareszcie wyspana , Adaś przesypia już od tygodnia po 5,6 Godzin =) Miejmy nadzieje ze mu się nie przestawi:-) Dziś Słonecznie wiec pewnie zaliczymy spacerek;-)
Zycze Wam miłego i słonecznego Dnia.

Oraz składam Najserdeczniejsze Życzenia z okazji Dnia kobiet!!!!!

Zobacz załącznik 222404
pozdrawiam
Dzięki:tak::-)
No ale wiecie co żeby kobity kobitom składały życzenia to coś nie teges:baffled: Niech chłopy się w tej roli sprawdzą:-)
Witam porannie, nie mam czasu was poczytać, może się uda jak Miki zrobi sobie południową drzemkę.

Muszę się pochwalić że w sobotę zauważyliśmy pierwszy ząbek i mały jest marudny, ciągle zajada rączki i popłakuje, ale nocka fantastyczna 12h snu z jedną przerwą na mleczko o 4.

.
Żartujesz????? Już zęby???? Ale matoł ze mnie ja myślałam że to gdzieś w ósmym miesiącu wychodzą:-D:-D:-D
Miłego dnia kobitki:-)
 
roxen dzięki za info w sprawie szyszek i już o mało co nie padłam tu ze śmiechu z tymi wszystkimi Waszymi tekstami:-D:-D:-D:-D:-D

wszystkiego naj naj babki :tak::tak::tak::tak:
 
Czesc Laseczki,
ja tylko z doskoku, bo od dzis mam mame i musze sie nia nacieszyc. Rowniez wszystkim superkobietom (zeby nie pisac supermenkom ;-)) zycze samych cudownych dni i duzego zapasu szyszek. :-p
 
reklama
Do góry