reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Sorga, my to mamy sile. :-) Gratulacje!


edit:
Labamba, a zloz Ty moze jeszcze szybcikiem o polski paszport. Akurat trzy tygodnie sie czeka. Mozna i szybciej, ale sa jakies doplaty.
moja szwagierka czekała miesiąc na termin o złożenie wniosku, a potem 2 tyg na odbiór, więc kiszka. zostaje mi tylko dzielnie czekać i modły;-)

Długo mnie nie było,dużo sie działo.Ale nie bedę się teraz rozpisywać bo to już nie ma znaczenia.Napisze tylko,że wyrósł mi guz na szyi i każdy lekarz sugerował nowotwór.Na szczęście po wielu nerwowych dniach wyniki biopsji pokazały ,że zmiana jest łagodna.Ze złych wieści to taka ,że i tak musze to wyciąc jaknajszybciej (operacja,narkoza) ,a po moim porodzie strasznie się boję.No i i tak narazie nie mam jak pójś do szpitala bo nie zostawię maluszk nikomu..ech..dobra starczy o tym :-(

Co u nas?..mały grzeczny,spi w dzień ładnie,w nocy budzi mnie 3 razy na karmienie.Z kupkami nie mamy już zadnego problemu:tak:.Niesety krostki na buzi ma cały czas,niezależnie od tego co jem.Staram się nie jesć nabiału bo w końcu uwierzyłam ,że to może być skaza ,ale mleko jest wszedzie i chyba jakąs ilośc i tak zjadam.Np w ciastkach.Smaruje emolium ale już nie pomaga:-(Suche,czerwone placki nie schodzą.
Poza tym odparza nam się szyjka,dosłownie dookoła i też rady nie mam.
Z dobrych rzeczy: zaczął podnosić główkę leżąc na brzuszku.Jeszcze na krótko ale za to wysoko.Wydaje mi się ,ze on poprostu nie wiedział jak do tego podejść bo rączki mu się rozpełzały i nie miał podparcia.Kiedy pokazałam mu jak ma trzymać rączki od razu wziął się do roboty.Teraz jest już lepiej.Ale w końcu ma już 3 mce.wasze dzieci to juz pewnie trzymaja główkę i jeszcze się rozglądają:sorry:
Na ramieniu główka nawet mu nie opada,rozgląda się na boki i sztywno trzyma.Kiedy dam mu palce w piąstki to podciąga się do siadania (oczywiście nie wspomagam go jeszcze ,bo kregosłupik jeszcze słaby,ale chęci są:-D)..tym bardziej patrząc na ogólny rozwój ciągle martwię się tym leżeniem na brzuszku,ale bedę obserwować.

Miesiąc temu zamówiłam matę edu. na allegro.Wydalam 200 zł a maty nie ma.Kontakt ze sprzedającym zerowy.Nie wiem co robic.Pisałam do allegro ale jakoś mało skuteczni są.A tak bardzo liczyłam na ta mate:-(

Nie czytam co napisałam bo nie mam czasu ,jesli są błędy to wiedząc jakie inteligentne jesteście wiem ,że zrozumiecie o co chodzi.A teraz szybko myć się i szykujemy się na spacerek po lesie.
A jeszcze jedno czy wyciągacie czasmi maluchy z wózeczka na spacerkach?
U mojej koleżanki też ostatnio wykryli guza na tarczycy, niedługo ma operację. Na pewno dasz sobie radę, a masz już termin? Wiem że karmisz piersią ale najważniejsze twoje zdrowie:tak:
Dziendoberek


Mozemy obie piatke przybic, ja wojego trzy razy zalewalam i za trzecim ie odpalil:sorry: Chyba przegapilam dlaczego tyle na paszport czekasz?? Mialas Passport ekspress?


Duzo zdrowka i pozytywnej energii ci zycze:tak:

Ok lece bo Olka cierpliwosc sie skonczyla:-)
Expressem 28 marca:wściekła/y:
 
Witajcie kobietki...
Dawno mnie nie było, ale myśle, że teraz to się zmieni :-)
Widziałam, że pisałyście o firmie Hipp, mi osobiście też podpasowała, więc polecam.
Hm...teraz te święta majowe, a my nawet planó nie mamy...żeby pogoda dopisała, to cokolwiek by się porobiło...ale w pogodzie coś tam gadali, że nie specjalnie ma być...
Jak Was kobietki troche nadrobie, to popiszę więcej...
POZDRAWAM :-)
 
Emilcia ja już wszystkie kuponiki wykupiłam w Rossmanie bo też miałam tą paczuszkę ;)

nawet nie trzeba patrzeć na pogodę jak na bb nikogo nie ma o znaczy słońce jest
my dziś też cały dzień na dworze i aż sobie chyba policzki podjarałam ;)
 
Ania pogoda MUSIbyc super bo my sie chrzcimy:)

no dobra kogo trzeba ustrzelić zeby te próbki dostać?:)

ja dzis kupiłam jasiowi krem z filtrem 50 tożto słońce nawet w cieniu łapie
 
U mojej koleżanki też ostatnio wykryli guza na tarczycy, niedługo ma operację. Na pewno dasz sobie radę, a masz już termin? Wiem że karmisz piersią ale najważniejsze twoje zdrowie:tak:

Dziękuję za życzenia zdrówka-to tak ogólnie do Was dziewczyny.
Labamba jeszcze nie mam terminu bo nie wybieram się.Muszę przetrwać minimum rok,bo nie odpuszczę sobie karmienia.Skoro to zmiana łagodna to chcę narazie tylko obserwować.ściągneli mi z tego 2 strzykawy płynu zeby to pomniejszyć bo było wielkosci jajka kurzego i mam nadzieję ,że to da mi troszkę czasu.Choć zapowiedziano mi ,że szybko bedzie rosło...Ja nawet nie mam z kim dziecka zostawić.Nawet mężowi na tyle nie ufam:sorry:
 
SercaDwa - ja nie mówię, że tego nie trzeba w przyszłości usunąć jeśli tak sugerują lekarze ale skoro pozwalają ci czekać i ty sama tak zdecydowałaś to czy nie chciałabyś w tym czasie skorzystać z medycyny naturalnej? Jakiś naprawdę dobry lekarz homeopata ale może nie tylko jakiś inny holista. Oni patrzą inaczej na takie zmiany, poszukają przyczyny - bo co z tego, że się usunie narośl, trzeba wiedzieć skąd się bierze i zlikowidować ognisko. Pomyśl o tym. Poza tym wzmocnisz organizm do ewentualnego zabiegu.
Dorciaa - ja wypłniałam w szpitalu jakieś ankietki i stąd ta przesyłka dzis. Też mam te kuponiki.... może trzeba sięwybrać i je zamenić w zakupy tylko nadal nie wiem czy chcę tio kupować Faktycznie skłaniam się do Hippa jak tak zachwalacie, ale Nestle po sąsiedzku... ;-)
 
Hej laski!
Chętnie sobie zapamiętam te rady z Hippem!!!!

Gosia- jak Fryz? czyżby Cię oszpecił że taka cisza?

Serca Dwa- toś kobieto miała i masz nieciekawie, a co do alegro - to nie ma tam czegoś takiego jak program ochrony kupujących czy cuś..... nie trzeba czasem na policję zgłosić i wtedy alegracze muszą Ci siano zwrócić.... ja tam niewiele kupuje i nie jestem oblatana ale małż mi coś tu szepnął.... sprawdź może....
Ja młodego na spcerkach wyjmuję jak jest co oglądać i nie śpi, czasem jak nie ma czego oglądać a jest syrena to też wyjmuję i wtedy sobie chętnie patrzy i nie chce by go odkładać, ale mi się nie uśmiecha jedną ręką pół godziny albo lepiej pchać wózek z zakupami do domu a na drugiej mieć C...więc jak się da to go odkładam, zwłaszcza, że śpi tylko na spacerach w dzień (pomijając drzemkę 30 min)

No a jeszcze co do kremu z filtrem, pomijajac to że wydawało mi się że C uczulony, ale dziś smarnęłam goscia i nic....., to faktyczyznie to słońce praży mimo, że go nie wystawiam, jakiś taki czerwony na buzi był mimo filtra.... - ale fakt u nas niski 6....

Nadineczka- ja tam nie wiem ile musi być stopni by był sam bodziak....

Emilcia- zołza z tej gin do n-tej....
a poza tym gratuluję decyzji, mam nadzieję, że będziesz zadowolona i będziesz Naszą Panią Doktor;-)

No i nie wiem co jeszcze chciałam napisać...

Choruszkom niezmiennie zdrowia to na pewno, a jak mnie się jeszcze przypomni to się odezwę, choć małż ma w planach wywalić mnie ze stanowiska komp....
no cóż....
 
reklama
hej,

E-milcia – gratki raz jeszcze.
Jak ja kończyłam ten kierunek też miałam plan iśc na doktorka ;-), ale u nas płacili 800 pln i dawali pokój w akademiku a do tego zakaz dorabiania gdziekolwiek ;-). Więcej to ja wtedy na pół etatu sobie na studiach dorabiałam iiii zrezygnowałam, ale fakt miałam alternatywę w trakcie ;-) Później z czasem będą płacić wiecej – warto to wykorzystać, a z pewnością to praca, która łatwo da się pogodzić z wychowywaniem dzidziolka, bo nie jest to 40 godz tygodniowo…

Serca Dwa – zdrówka i pomyślnych rozwiązań życzę.
Na odparzoną szyjke i pachy jest rada – mąka ziemniaczana. Po kapieli przecieram wacikiem jak z pudrem i jest git. 2-3 dni i piękna biała skóra.


Mój maż ma rację - mam zaburzony proces decyzyjny. Nie mogę się zdecydować na wybór kuchni: kolor, materiał itd. Juz dwóch stolarzy przemieliłam - dzis był drugi i jakos mi nic nie pasuje..... ;-(


Stasio ostatnio przed wieczorkiem marudny sie robi - jak nie może usnąć. Pomaga mu pieluszka.



Lece na inne wątki a potem spać.
 
Do góry