reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Mi pomógł linomag - szampon - o ile dobrze pamiętam coś koło 8 zeta :-)


aaa jeszcze jedno - mamy dwa zęby - dziś jeden przebił dziąsło a drugi najpewniej zrobi to jutro.

czechow Jak dwa zęby to podwójne gratulacje

czechow-gratulacje zabka.
Sorry padam na pysk Nicol goraczka 39,8 mimo czopkow czekam co dalej i jutro lekarz. MIa marudna caly czas n arekach , teraz jakos do kolyski sie przekonala , ktora pol dnia byla beee.Czekam az zasnie i klade sie kolo Nicol boje sie ja zostawic sama.

O kurcze, zdrówka dla Nicol:sorry2:

Witam się o mojej ( już chyba stałej) porze, że se siadłam w końcu to chyba pisać nie muszę:-) Normalnie każdy kolejny dzień wydaje mi się dłuższy od poprzedniego:szok: Jak sobie przypominam że w szpitalu myślałam że z dzieckiem coś nie tak było , była do niewybudzenia:-D Później w domu tyż nie wierzyłam że taka grzeczna:tak: No to teraz mam:-)

Jakby ci tu powiedziec....masz babo placek:-D

Moje dziecko nie chciało pać tylko dzielnie czekało na tate. Tata przyjechał wziął na rączki i dziecko zanęło:-)
 
reklama
Ja sobie weszłam na taką stronkę jak zęby idą i sie przeraziłam że tak szybko:) Bunia ma zero zębów a niby tam napisano że 4-5 m mają wyjść dwa dolne:)
 
Morka - moja starsza Córka miała pierwszego zęba w 11 miesiącu, i dentystka powiedziała, że to nic złego, a wręcz przeciwnie
 
Jola zagłosowałabym ale nie jestem zrejestrowana, a jak próbowałam się kiedys zrejestrować to ciągle coś im nie pasowało i chyba z 10 razy wpisywałam te durne kody i odechciało mi się :wściekła/y:

Czehow- gratulacje! My wciąż zaślinieni maxymalnie ale bezzębni.....

Morka - C też w szpitalu spał i nie szło gościa obudzić, nadziwić się nie mogłam i nie podobało mi się że ciągle śpi - to teraz też mam :tak::-D

Dormark- to masz przekichane - eh.... niech szybko sytuacja wróci do normy....

No a w ogóle jestem załamana bo zgubiłam telefon, wiem gdzie i kiedy, ale 10 min później już było po ptokach i nic mi się nie chce.... 5 h stracone na bieganiu po duplikat karty, C dzielny, jeden powrót na karmienie do domu, do tego policja i dokonanie zgłoszenia, jutro spróbujemy poprzez IMEI zablokować aparat.....
ale nie wiadomo czy się uda bo telefon kupiony na wolnym rynku- w tym sklepie dla idiotów, a nie w salonie.....
No a próbowałam od razu dzwonić na ten telefon bo bardzo daleką znajomą spotkałam i co wyłączony i tak cały dzień....
e: widocznie w pobliżu nie ma żadnych Emilek.....
 
Paula, mój wyłączony cały dzień był po tym incydencie więc nie liczę na cuda......

A wiecie co C się tak ślinił że wczoraj dałam mu chrupkę kukurydzianą- bez konserwantów....- nie bijcie, pytałam ale nikt mi nie odpowiedział co z tymi chrupkami a kilka znajomych mówiło że dawało.....
C wkładał i jeździł tym po dziąsłach i to mu ślinę pochłaniało, chrupę rozpuścił....
ale śliniak cały kukurydziany i cała gęba bo nie zawsze do buzi trafiał i w dziąsła....
 
Witajcie!
Ja dziś cały dzień zalatana,sprawy na mieście łatwiłam a wieczorem byłam u tego chirurga z tymi palcami u stóp i okazało się że mam grzybicę paznokci tak więc nie jest mi fajnie.:-:)no:Jutro mam wizyte u dermatologa więc zobaczę co powie,chirurg coś wspomniał że może będą do zdjęcia :szok:ale ja się tego nie poddam przecież małego karmię,mama nadzieję że da się to jakoś wyleczyć.Tylko gdzie ja się tego świństwa nabawiłam?

czechow Gratuluję pierwszych ząbków
dormark, Paula3 dużo zdrówka dla dzieciaczków
KlaraM przykro mi z powodu telefonu mam nadzieję że to ktoś uczciwy i odda

Więcej nie pamiętam wybaczcie
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie ja oczy na zapalkach.dziekuje , ze istnieje kawa. Nicol nadal garaczka spi z tata , ja tez bym mogla pospac , ale niestety Mia jest innego zdanie .Zmowily sie te moje dziewczyny .Czekam , az przychodnia bedezie otwarta i dzwonie umowic wizyte.
Ok Mia zasnela wkolysce wiec ja tez sie jeszcze klade.Bo inaczej sobie kroblowke z kawa podlacze.
 
Ostatnia edycja:
Ja też na nogach od 5.50 - mała siedzi w leżaczku i ssie tetrę humor ma pierwsza klasa i wcale się nie przejmuje że matka ma piasek pod powiekami --- no cóż chciało się miec dzieci to trzeba zaakceptować takie sprawy
 
reklama
Witam

Dzisiaj dziecię mi dało pospać do 6, czyli wróciło do normy, bo przez ostatnie dwa dni pobudka koło 4 w nocy była i potem niespokojne takie drzemanie. Młoda już po śniadanku i sobie śpi w kołysce, a mamusia z owsianką przed kompa i BB wczorajsze nadrabia. :)

paula3 - dużo zdrówka dla Zuzi - ale dziwię się jak macy, że antybiotyk na wirusa? Trzymam kciuki, by mała szybko wyzdrowiała.

dormark - zdrówka dla Nicole, mam nadzieję, że to nic poważnego.

czechow - gratuluję ząbków :) ciekawe, kiedy u nas się zaczną pojawiać...

Za niedługo będę dzwonić do ortopedy zarejestrować młodą, pliz trzymajcie kciuki, żeby jakiś sensowny termin udało się wyrwać!

Miłego dnia!
 
Do góry