reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

heeej ho kochane :-)
wróciłam własnie z mini podrózy poslubnej
ale sie nachodziłam po górach - nie ma części ciała która by mnie nie bolała maaaasakra :-D
za to Amelka cała szczęśliwa ! wchodziła z nami na wszystki szczyty :-)

i apetyt jej dopisywał ! maaatko boska musiałąm mleko dokupić bo zamiast 5 butli wcinała 8 i deserek do tego hahahahaha :D

nadrobie was jutro bo pewnie jest sporo do nadrabiania :-) ale obiecuj eze zaczne wkońcu wiecej sie udzielac - wszystko powoli wraca do codziennego rytmu to i na bb bedzie czas :-)

No to super sie podróz udana, no a mała miała wiekszy apetyt bo inny klimat i powietrze swieze:)
 
reklama
U mnie jak u Macy, Młoda śpi, a Młody bajkę ogląda :-) Czekam aż mi się woda zagrzeje i lecę poleżeć sobie w wannie :-)
Tysiolek, super, że podróż się udała :tak:
 
Witam Was kochane wieczorowa porą:-)
Mój Adaś tez już od godziny śpi;-) Nauczony że po kąpieli butla i łóżeczko, nie ma protestów.;-)Więc mamusia ma czas dla siebie. Zaraz zrobię sobie relaksująca kąpiel i położę się spać. W nocy bądź nad ranem wreszcie po 3 tygodniowej delegacji wróci Pan Mąż:-):-):-):-D Strasznie się ciesze bo już wariowałam z samotności dobrze że mam ADASIA On wypełniał mi każdą chwilę radością:tak::happy2:

Miłego wieczoru kochane:>
 

Załączniki

  • DSCN4326.jpg
    DSCN4326.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 26
Tysiolek, a mi się kurna chata oscypek marzy... Wspaniale, że podróż się udała i że Amelka zadowolona. A tak się martwiłaś! No i czekamy na fotorelejszyn ze ślubu! Ileż można czekać? ;-)
 
sie ma laski wracam do żywych miałam mega doła ale w porównaniu z innymi problemami moje to pikuś:sorry2: enyłej jestem i od jutra się uaktywniam egen
Mari_anna ja też zaczęłam szukać pani niani na niania.pl trzymajta kciukasy !
to tyle na dzisiaj żebyście się z wrażenia nie zachłysnęły:D
 
Wybaczta, nie mam weny,
a wiem przez kogo?- Nadineczka zaraziła mnie leniem....mega leniem....jutro moja siora jest u nas, ponoć wpada też brat, a ten brat jeszcze z laską w niedzielę....

Tysiolek - cieszę się że podróż udana, już nie mogę się gór doczekać? A Wy gdzie byliście, bo chyba przegapiłam wpis?

Poza tym wiem że to ogólnie, ale przeczytałam wszystko ale napiszę ogólnie- że współczuję zasmuconym..
A co do tego z czego dziecię pije- nasze z Dr Brauna, a to dopiero kosztuje....
C nie dość że nie chce nam nic pić poza mlekiem to jeszcze jak jakimś cudem pije to jeszcze sie krztusi więc my to chyba nigdy na niekapek nie przejdziemy ani bidon....skąd on będzie wiedział jak zassać przez tą słomkę?
 
Drogie Panie nie wiem jakie były wasze podejrzenia w sprawie młotka ale to pluszowy młoteczek którym sprowadzam się do pionu:-)
Klara a nie chcesz tego Brauna i smoczków ? (nowych oczywiscie)Bom kupiła i leży jak myślałam że Bunia kolkowa:tak: Jedną butlę ruszyłam a jedną mam+2smoki:tak:
Tysiolek super że się wywczasowałaś:tak:
Dorciaa łelkom haus:-D
 
reklama
KlaraM,a co Ty się kobito martwisz na zapas. Będzie wiedział i już. Jak nie za pierwszym razem, to za dziesiątym się uda. Przecież C. to mądry chłop. :-)
Morka, ja wiem do czego ten młotek. Weź go Dorci prześlij, bo coś niemrawa.
Dorciaa, my na klatę wszystko bieremy. :tak:
Kaja, a Ty gdzie się kurna dziś szlajasz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry