reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

My dzis zaliczyłysmy spacerek:tak: na szczescie deszcz nas nie złapał, poszłysmy do pobliskiego parku w razie jakby co i mamusia posiedziała na ławeczce, Paulinka pobiegała z gołebiami, a Agatka sie wyspała;-)Zdecydowanie pasuje jej wersja spacerowa wózka!

Jutro mamy szczepienie, aż jestem ciekawa ile waży teraz Agatka:tak:

Alexa juz tez od jakiegos czasu wozimy w spacerowce-gondoli nienawidzi a fotelik samochodowy to dobry na chwile a nie na dluzszy spacer.W spacerowce przynajmniej widzi co sie dzieje dokola niego,wygodnie mu sie spi bo rozklada sie na plasko i spacery sa przyjemniejsze bo on spokojniejszy;-)

U nas dalej upal,maly wlasnie wchlonal co nieco i padl...mialam sprzatac ale co tam?sprzatanie nie zajac;-D
 
reklama
hehe :) Nie wiem ktora oddala mi slonce ale wielkie dzieki!! Jest slonce i kolo 20 stopni i jest wogole extra :) Nawet okna umylam ze szczescia;-)
 
Witam kochane!
U mnie dziś lepiej - głowa wciąż na swoim miejscu - migrena prawie opanowana - jeszcze mnie pobolewa łepetyna, ale w porównaniu z wczoraj jest niebo a ziemia. Mąż przylazł z pracy coś przed 23 - mała podobno marudziła w łózeczku to ją wziął dał mi do łóżka do cyca, ledwo to zarejestrowałam i tak przespałyśmy sobie razem do 10 z jednym karmieniem o 6 rano, a mój kochany mąż poszedł na kanapę do salonu co by mi nie chrapać i żebym spokój miała i ja i dzidza:-D matko jakżem szczęśliwa i wyspana rano wstała - czasem myślenie mu wychodzi:tak:co z tego jak znowu polazł i wróci o 22... ale jutro mi daje wychodne na miasto, co bym odpoczęła, a w czwartek spadamy do Torunia na weekend to odetchnę:)


Jola: jak ja jeszcze raz przeczytam, że idziesz się opalać i jeszcze może napiszesz, że nad to swoje morze to cię obiorę ze skóry;-)
Sel: kocham krówkę - jest tak uroczo słodka, że po jednym kawałku mam dość i więcej mi się nei chce, ale nie ja sobie zrobie szarlotkę i potem połowe blachy samażrę i dumam nad swoim wyglądem w lustrze:zawstydzona/y:
ASIAX: gdzie ty żeś takie dołujące informacje o tym lecie znalazła? ja tam wierzę w słoneczny sierpień, bo wtedy na wakacje spływamy, o ile do tego czasu nei oszaleję czytając Jolę24 jak to się opala i wyleguje nad morzem:)
Black, emilcia: zdrówka dla waszych pociech!
Dorciaa: może twoja cytrynka miała za ładnos doopkos i dlatego ktoś ją rozjechał?:-D dać coś mężowi to od razu zepsuje no;-)

Spadam łobiad robić póki mi się cokolwiek chce:tak:
 
Dziołchy nie piszcie ze wasze dzieci tak dobrze spia, bo mnie zazdrość zżera:no::eek:

Moja to spi od 20 do 6 z trzema pobudkami:confused:
 
ja już zabunkrowałam sie u mamy, przynajmniej nikt nie wierci tutaj.
pogoda u nas taka że oszalec można, przez pół godz dwa razy rozkładałam parasol przeciwsłoneczny i klapke przeciwdeszczową - raz pada, raz świeci i do tego piździ. ja sie załamie jak lata nie bedzie, od stycznia czekamy na lepsze czasy na spacery - oby do marca, oby do kwietnia, oby do maja... i co?? doooopka.
moje dziecko też nie przesypia nocek jeśli to kogoś pocieszy, mimo tego że w nocy nie je, już bym wolała żeby jadł to chociaż bym wiedziała po co wstaje a tak to po prostu sie budzimy i jazda na mamie.

zdrówka dla maluchow wszystkich!!!
 
Sangrija pogoda u nas taka że oszalec można, przez pół godz dwa razy rozkładałam parasol przeciwsłoneczny i klapke przeciwdeszczową - raz pada, raz świeci i do tego piździ. ja sie załamie jak lata nie bedzie, od stycznia czekamy na lepsze czasy na spacery - oby do marca, oby do kwietnia, oby do maja... i co?? doooopka.

jak byś u mnie poode opisała, też miesiącami czekam żeby na trawce posiedzieć a tu zaraz do pracy trzeba wracać a ciągle zimno i pada...:wściekła/y:
 
Jestem dziś głodna jak sto nienajedzonych :wściekła/y:
zjadłabym wszystko co stanie na mej drodze a co ladnie pachnie i jest smaczne ;-)


aha Boo wszedł w ten okres w którym mama nie moze juz tylko siedziedzieć obok ale MUSI patrzeć na syna ;-)


Boo przysypia ok 19 tak do 19.30 , póżniej sie z nami bawi ... przed 21 zaczynamy go kąpac a ze zajmuje nam to ok godziy razem z jego odpływem w krainę snów to o 22 zasypia na całą noc, budzi się ok 6-7 na papu i spi dalej do 10 niekiedy :)
jak był młodszy to się wybudzał ok 4-5 ale tez i zasypial miedzy 20 a 21
Aż musze to napisac - od wczoraj chodze po domu i szukam wszystkiego co się zjeśc da;) dobrze, że mój pracuje i nie ma czasu na zakupy bo by już dawno śmigał po coś do jedzenia, bo z desperacji kisiel zjadam i dziś wykończyłam szarloteńkę mą i marzę o następnej co by upiec
A Misia ma rozkłąd taki sam jak Booo - o 21 kąpiel, o 22 śpimy czasem 22:30 i o 6 papu i dalej śpimy czasem do 9 czasem do 10! I tez ma fazę "mamo gdzie jesteś - nie oddalaj się i patrz na mnie" - dzięki Bosze, że jest 2-3hgodzinna drzemka w dzień:)
 
Jolcia gratulaski:) Mojej zęby chyba w szkole wyrosną:)
Wszystkim zakatarzonym noskom zdrówka życzę:)
Mojego dziecka nie ma:) Od 1,5h się buja i nie wiem czy ma zamiar przstać:) Ach jak cudownie mieć chwilę dla siebie:)
Ps obejrzałam pożerak i dwa idą na dole:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobitki :-) dawno mnie nie był, co mogę to odpiszę :-)

DZIEŃ DOBRY:-)
Zdrówka dla dzieciaczków i mamusiek:tak:

Starsze pociechy i ich teksty powaliły mnie sa the best:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Pogoda do doooopy wiatr niekiedy deszcz beznadzieja:cool:


:-D:-D:-D:-D:-D:-Dakurat się złożyło że M robiłam wieczorny masaż plecków i nóg:-p

Kurcze i taka cisza u DORMARK mam nadzieje ze nic sie nie stało:-(a może neta nie ma...
PUMPKIN też coś mało czy dalej neta nie ma?

Kobitki jak możecie odezwijcie się!

Kurde, ja to bym chciała, żeby mąż codziennie mi robił masaż plecków...mmm...:-)

Ale macie śpiochy:szok: Anka jest bezlitosna, nie śpi od 8 :dry:

Wiktor też nie należy do śpiochów...ale ba...ktoś nie spać musi, żeby inny się wyspał :-D

No to nasze dzieci użyją, nie dość że urodziły się w zimę stulecia to jeszcze kiepskie lato się szykuje:szok::szok::szok:
Święta racja...:-(

Dzien dobry!! Niee, dzien zly!! :(

Zrobcie cos ze mna, bo normalnie wariuje ;(
Mam dosc katarku Adasia, patrzec nie moge tak sie meczy!! Siedzialam i ryczalam razem z nim juz ;( nosek czyszcze, czyszcze i kuzwa tego ani ciut mniej nie ma ;( co mnie cieszy - bez kolorow ta wydzielina jest :(
Slawek wrocil wczoraj na 2 godziny i teraz wroci dzis ok 16, a jak jutro pojdzie o 7, to wroci o 16 po jutrze!! A ja musze prace pisac i nie mam jak tego robic!!
Najchetniej, to bym sie spac polozyla!!
Ide, bo zly dzien mam!! :(

(egoistka jestem, Wam nie odpisze, wybaczcie, nie mam sil... :()

Zdrówka dla maluszka i poprawy humorku życzę :-)

U mnie starsza chora, więc wiem co przeżywasz... Dużo zdrówka dla Adasia!!!


Anka w końcu usnęła, więc uciekam dom ogarnąć :-)

Zdrówka dla Anulki :-)

No juz znow naprodukowalyscie ze hej :) Nie jestem w stanie Wam po kolei odpisywac.

Zdrowka chorowitym.

Tez slyszalam, ze lata ma nie byc :wściekła/y:

Zuzka dzisiaj wyjadla cala kaszke z miseczki. Szok! Pojadla i spi :) Zastanawialam sie czy jej jeszcze dorobic bo wkoncu nie wiem czy sie najadla ale skoro zasnela to raczej tak. U nas tez brzydko. Nosz gdzie te slonce??

Nie robcie smakow ciastami bo mam do zrzucenia jeszcze jakies 5 kg (przytylam 28):zawstydzona/y:

Noc przespana jak zwykle- od 21 do 7 :tak: bez pobudki na jedzonko :)

Ale Ci maleństwo śpi...Zazdroszczę!!!

Alexa juz tez od jakiegos czasu wozimy w spacerowce-gondoli nienawidzi a fotelik samochodowy to dobry na chwile a nie na dluzszy spacer.W spacerowce przynajmniej widzi co sie dzieje dokola niego,wygodnie mu sie spi bo rozklada sie na plasko i spacery sa przyjemniejsze bo on spokojniejszy;-)

U nas dalej upal,maly wlasnie wchlonal co nieco i padl...mialam sprzatac ale co tam?sprzatanie nie zajac;-D

Ja też Wiktora wożę w spacerówce, za bardzo denerwował się w gondoli...Mi też się nie chce sprzątać...

Witajcie :)
moja pogoda niczym Was nie zaskoczy - jest zimno !!!
Słonko gdzies tam przebija się przez chmury ..ale wieje przeokropnie

Jestem dziś głodna jak sto nienajedzonych :wściekła/y:
zjadłabym wszystko co stanie na mej drodze a co ladnie pachnie i jest smaczne ;-)

Mam dziś jakoś mniej ochoty na spedzanie czasu z dzieciem mym :eek: mimo ze jest bardzo grzeczny i nie marudzi .. ze mna jest cos nie teges :eek:
normalnie chciałabym zeby zasnął tak na dwie godzinki i zebym mogla w tym czasie też się kimnąć
dziś siedziałam nad pracą zaliczeniową do 2 w nocy ... i przypomniało mi sie jak w dzień narodzin Borysa ( w sumie to juz noc była) tez skończyłam pisac prace zaliczeniową o 2 w nocy, polożyłam się spać a od 3 w nocy się zaczeły skórcze ... ehh i tak za moim brzusiem zatęskniłam

emilcia życze Wam żeby Adaś szybko pozbył sie infekcji , ale postaraj się nie sciagac za duzo frida bo to tylko sprawia ze śluzówka produkuje jeszcze więcej gilków :sorry2:
sól morska i na brzuszek ;-)

Która tu o krówce pisała ???
Proponuje bys mi w trybie natychmiastowym troszke wysłała :cool2:

aha Boo wszedł w ten okres w którym mama nie moze juz tylko siedziedzieć obok ale MUSI patrzeć na syna ;-)

Ja dziś też cały dzień jestem nienajedzona, grzebie tylko po szafkach i szukam czegoś pysznego...Ja też chcę tą krówkę...

Aż musze to napisac - od wczoraj chodze po domu i szukam wszystkiego co się zjeśc da;) dobrze, że mój pracuje i nie ma czasu na zakupy bo by już dawno śmigał po coś do jedzenia, bo z desperacji kisiel zjadam i dziś wykończyłam szarloteńkę mą i marzę o następnej co by upiec
A Misia ma rozkłąd taki sam jak Booo - o 21 kąpiel, o 22 śpimy czasem 22:30 i o 6 papu i dalej śpimy czasem do 9 czasem do 10! I tez ma fazę "mamo gdzie jesteś - nie oddalaj się i patrz na mnie" - dzięki Bosze, że jest 2-3hgodzinna drzemka w dzień:)

Wiktor ma to samo...najlepiej żebym nic nie robiłą tylko patrzyła na niego...a Zuza zazdrosna...ehhh...tak źle i tak niedobrze...

Stasiu ma ząbka ;-) prawą dolna jedynkę ;-). Przyjemnie skrobie w paluszka ;-)

Wiktorkowi ponad tydzień temu wyszła lewa dolna jedynka, a w nocy z soboty na niedzielę prawa dolna jedynka :-)
 
Do góry