reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cena wysoka? za kurtkę jesienną w h&M zapłaciliśmy 99 zł a tu cały super wykonanany kombinezon za 200. Ogólnie rzeczy dla dzieci są drogie:-(.Jak podliczyliśmy zakupy zimowe moje i małego to wygląda na to ,że on bedzie drożej ubrany niż matka:baffled:.Ale co tam to tylko łachy.Ja tam moge chodzić w byle czym,byle było ciepło i wygodnie.

Bibik gratulacje!!!To fantastyczny widok jak taki mały brzdąc siedzi sobie z wyprostowanymi pleckami.Mój mały to jak tylko się obudzi to albo siada albo staje.łatwe było zycie jak tylko leżał;-)
 
reklama
sercadwa bardzo fajny ten kombinezon ale ja bym tyle nie dała
bibik Gratulacje!!
U nas w ostatnie dni w słoncu było na prawede bardzo cieplo to ubierałam małego w bluzke z długim rekawem sweterek i taka naprawde cieniutka kurteczka rajstopki i spodnie no i czpeczka ale wieczorami mamy juz w wózku kombinezon bo jest pizdzica mi łapy odmarzają ;-)
 
Witam, postanowiłam do Was zaglądnąć :-) wydawało mi się, że nie wypada, ale co tam raz się żyje... strasznie byłam ciekawa jak tam Wasze dzieciaki...

Pozdrawiam ciepło...z większym uśmiechem na twarzy ;)

Witaj Joasia, dlaczego nie wypada, przecież forum jest dla wszystkich, ja Cię pamiętam i cieszę się że zajrzałaś. Napisz co u Ciebie.
 
Witam, postanowiłam do Was zaglądnąć :-) wydawało mi się, że nie wypada, ale co tam raz się żyje... strasznie byłam ciekawa jak tam Wasze dzieciaki...

Pozdrawiam ciepło...z większym uśmiechem na twarzy ;)
Witamy i również pozdrawiamy co tam u Ciebie ?

Bibik super wielkie gratki!
SercaDwa w kombinezony jeszcze raczej nie ;) u nas rajstopki spodnie bluzeczka i kurtka materiałowa z czapeczką
 
Witam się jeszcze z pracy, za oknem słoneczko więc moze zalicze jeszcze dziś jakiś spacerek z maluchem:-)
Klara tez bym łykneła 86 ale nie było, wykupili:( a wogóle dla dziewczynek jest więcej wszystkiego i fajniejsze a dal chłopaków trzeba jakieś polowania chyba urządzać:baffled::confused:
SercaDwa super ładniusie ale cenowo zaszalałaś;-) ale tak jak piszesz dla maluchów wszystko ma kosmiczne ceny!!!!
 
Wiw, masz takie spostrzeżenia jak ja. Jak Hubert był mały to wydawało mi się że wszystkie fajne ciuszki to dla dziewczynek, a dla chłopców to ze świecą trzeba szukać. Potem jak mój chrześniak był mały, to mówiłam do siostry, że teraz to tyle fajnych rzeczy dla chłopców, jak Miki jest mały to też wydaję mi się że dla chłopców mało. Babie nie dogodzisz, jak byśmy miały dziewczynki, to też by się wydawało że dla chłopców jest więcej:-):-D
 
Wiw, masz takie spostrzeżenia jak ja. Jak Hubert był mały to wydawało mi się że wszystkie fajne ciuszki to dla dziewczynek, a dla chłopców to ze świecą trzeba szukać. Potem jak mój chrześniak był mały, to mówiłam do siostry, że teraz to tyle fajnych rzeczy dla chłopców, jak Miki jest mały to też wydaję mi się że dla chłopców mało. Babie nie dogodzisz, jak byśmy miały dziewczynki, to też by się wydawało że dla chłopców jest więcej:-):-D

mam przyjaciółka , która ma 13sto miesieczna córeczkę i własnie tak uważa, ze wszystko tylko dla chłopców:-D no cóż trza sobie jeszcze dziewczynke zrobić i sprawdzić:-):-):-)
 
witam popołudniowo!!!

A my byłyśmy u mojej koleżanki co ma termin na luty 2011. Ale ma mały brzusio i prawdopodobnie dziewczynka będzie

Zuzia bawiła się jak u siebie, nikogo się nie wstydzi ale mam towarzyską dziewuchę.Przynajmnie nie bedzie problemu jak bedzie musiała z kimś innym zostać.

Teraz sobie słodka drzema:-)

A ja myślę ze dla dziewczynek jest od groma rzeczy i ciężko jest się zdecydować a dla chłopców są eleganckie , fajne ciuszki

Nowe mamuśki witamy i zapraszamy:-)
 
WITAM:-)

My już po urodzinkach Dominisia(bardzo udane do dzisiaj śpiewa Dominis "...sto lat sto lat żyje żyje..":-Dsprzatania też było:baffled:

Alanek ma już dwa zębolki i dwa razy zostałam ugryziona w cycusia:baffled:

Ostatnio śmigam na mieście wydawając kaske moja i Dominisia;-)ładne sa pogody to trzeba korzystać:-)
 
reklama
Do góry