reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
W warunkach dostania się do forum prywatnego nie ma mowy o ilości postów a jedynie okresie pobytu na forum. Dlatego jak minie 2 tyg to mamy prawo wnioskować o dostęp do prywatnego. U mnie mijz jutro 2 tyg. Czy którejś z Was też jakoś niedługo? Kasia mówiła że po kilka osób będą dodawać..
Dokładnie, raz na tydzień chyba że kilka Was będzie to wtedy piszę do adminki. Nie będę jej truć codziennie, bo się kobita wkurzy.
 
Chciałabym zauważyć ze jak to forum umrze śmiercią naturalna to nikt się już do „prywatnego” nie dostanie bo nie będzie miał gdzie odbyć tej kwarantanny 2 tyg.

Wiesz ponad 50 dziewczyn najpierw wyraziło chęć pisania na prywatnym, wydawało mi się, że taki ruch tam będzie, bo część miała ogromne obawy pisania na publicznym. A okazuje się, że znowu tylko te same osoby się wypowiadają a reszta milczy. No nic zobaczymy jak to będzie dalej z tym prywatnym.
 
reklama
No właśnie nie mam nic
Nie masz, bo wtedy nie minęły Ci 2 tyg. więc nic nie dostałaś. W niedzielę wyślę wiadomość do adminki.
Jak jeszcze komuś strzelą 2 tyg do niedzieli niech pisze do mnie wiadomość prywatną, bo ja nie czytam wszystkich postów więc mogę Was nie zauważyć
 
Do góry