reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Widze ze grupa umarla śmiercią naturalną, kto to tam zapisywal do prywatnej bo ani widu ani slychu bym w niej byla. Mi minely 2 tyg i nic!

@KasiaKar kilkukrotnie przecież pisała na tym forum, że jeżeli komuś miną 2 tygodnie i będzie chciał dołączyć do grupy prywatnej, to musi się do niej zgłosić na priv - potem Kasia zbiera grupe dziewczyn i ok. 1/2 razy w tygodniu przekazuje admince, żeby Was dodała 😉
 
reklama
Ja mam za tydzień, właśnie w 13 i tez jestem ciekawa czy już mi coś powie więcej na ten temat. Chociaż przypuszczenia :D

Miłego dnia wszystkim :)
Myślę, że już coś będziesz wiedziała 😊 a jak nie to na pewno na jakiejś kolejnej wizycie.
Ja tak miałam z synem, że nie chciał za nic pokazać co ma i dowiedziałam się dopiero na połówkowych 🤷🏻‍♀️😅
 
Cześć dziewczyny, co z tą drugą grupą? Ja mam 1 usg prenatalne 13.07. Już po biochemii. Czuję się dobrze. Pracuję nadal i oby tylko wszystko dobrze wyszło na badaniu. Pozdrawiam wszystkie mamunie, miłego dnia 😘
 
Widze ze grupa umarla śmiercią naturalną, kto to tam zapisywal do prywatnej bo ani widu ani slychu bym w niej byla. Mi minely 2 tyg i nic!

Lena no sorki, ale to nie w moim interesie sprawdzać, czy Ty już możesz sie zapisać czy nie. :-) :)
Sprawdzam tylko te, które sie do mnie zgłaszają i tak jak dziewczyny pisały dodaje raz albo dwa razy w tygodniu.
 
Cześć dziewczyny, co z tą drugą grupą? Ja mam 1 usg prenatalne 13.07. Już po biochemii. Czuję się dobrze. Pracuję nadal i oby tylko wszystko dobrze wyszło na badaniu. Pozdrawiam wszystkie mamunie, miłego dnia 😘

Jagódka przecież się zgłosiłaś, zostałaś dodana i wczoraj Cię pytałam czy będziesz się udzielać i dałam Ci link do grupy. Piszesz, że chcesz być w grupie pryw a do dziś się tam nie pojawiłaś. To ja się pytam teraz pytam o co Ty w ogóle teraz pytasz?
 
Jagódka przecież się zgłosiłaś, zostałaś dodana i wczoraj Cię pytałam czy będziesz się udzielać i dałam Ci link do grupy. Piszesz, że chcesz być w grupie pryw a do dziś się tam nie pojawiłaś. To ja się pytam teraz pytam o co Ty w ogóle teraz pytasz?
Moze nawet nie wie ze w niej jest[emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry